23 lipca 2010, Warszawa, Bistro 24h

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 01-2002
    • 13239

    23 lipca 2010, Warszawa, Bistro 24h

    Byłem dziś w tym Bistro 24h przy pl. Piłsudskiego i dobry mają sok pomarańczowy - kwaskowy, wyraźna nuta cytrusowa, oczywiście niefiltr. Teraz mam ochotę wypróbować Mazowieckie. Kto dołańczy w ten piątek?

    Mam plan dotrzeć dopiero ok. 20, ale jak sama nazwa wskazuje, lokal otwarty jest całą dobę (a nawet dłużej, jak mi dzisiaj powiedziano), więc będzie można spokojnie posiedzieć i pokomentować teraźniejszość, powspominać przeszłość, poprzewidywać przyszłość, a w razie różnicy zdań po prostu dać sobie po mordach i rozejść się w spokoju do domów.

    Link do opisu knajpy tu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=88061

  • grzeber
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 05-2002
    • 2869

    #2
    Niestety nie dotrę bo planuję w tym czasie mały wypoczynek, ale jeśli będzie to jakaś cykliczna imprezka to chętnie się podłączę pod nalewak.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      W moim przypadku to raczej cykliczne nie będzie. Akurat teraz mam trochę tzw. swobody.

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 06-2004
        • 6310

        #4
        Tym razem się niestety nie uda, ale daj znać, jak znowu będziesz miał swobodę. Też chętnie obadam tę knajpę.

        Comment

        • grzeber
          Major Piwnych Rewolucji
          🍼🍼
          • 05-2002
          • 2869

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
          W moim przypadku to raczej cykliczne nie będzie. Akurat teraz mam trochę tzw. swobody.
          Cykliczność rozumiałem jako częściej niż ostatnie spotkania warszawskiej sekcji. Zwłaszcza latem gdy milej wraca się nocą do domu.
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • Justi
            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
            • 09-2006
            • 135

            #6
            Ja mogę dotrzeć około 21.40 jeśli jeszcze ktoś będzie o tej porze...
            I won't change to fit your plan, take me as I am!

            Comment

            • tfur
              Major Piwnych Rewolucji
              🍼🍼
              • 05-2006
              • 1305

              #7
              utrzymywałem posterunek od 20.00 do 21.30, ale że się nie zapowiedziałem, to i pretensji nie mam, że nikogo nie spotkałem. możeś się, żą, zniechęcił marnym odzewem. znów nie dane mi było skosztować mazowieckiego, niemniej dawne polewano smakowite.
              veni, emi, bibi

              Comment

              • żąleną
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 01-2002
                • 13239

                #8
                No to szkoda, bo w końcu umówiłem się tam ze znajomymi z innej bajki, tylko dotarliśmy ok. 22. Dawne dobre, ale liczyłem na Mazowieckie. Pani za ladą powiedziała, że będzie.

                Lokal jest chyba popularny albo dobrze (nomen omen) zlokalizowany, bo przez cały czas ktoś czekał na zewnątrz na zwolnienie stolika.

                Comment

                • fuliano
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 07-2010
                  • 1835

                  #9
                  co prawda nowy jestem w temacie, ale przy nastepnej okazji i ja bym się z chęcią dołączył

                  Comment

                  Przetwarzanie...