Piwne spotkania we Lwowie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ihor
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2010.10
    • 4

    Piwne spotkania we Lwowie

    Witam! Nazywam się Ihor i jestem prszewonkiem po Ukrainie. Ostatnio wprowadziłem we Lwowie nową ciekawostke - Piwne spotkania we Lwowie. Degustacia 5 gatunków piwa, piwne gadżety i ine ciekawostki na mojej stronie www.kumpel-tour.com
    Jeżeli są jakieś pytania o piwie we Lwowie służe pomocą
  • skitof
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2007.11
    • 2478

    #2
    Ale widzę, że po polsku nie oprowadzasz turystów.

    Comment

    • ihor
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2010.10
      • 4

      #3
      jak najbardziej oprowadzam. Co tygodnia. Prosze wybaczyć o małe błędy w pisowni bo czasem literki mi wyskakują na komputerze.

      Comment

      • leona
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2009.07
        • 5853

        #4
        Świat jest mały. Zgadaliśmy się z Ihorem na PW, że niejeden kufelek razem, obaliliśmy

        Ale do rzeczy.
        Ihor, po pierwsze na tym forum obowiązują zasady czystej polszczyzny, choć obcokrajowcom przysługuje malutka taryfa ulgowa, tak mi się wydaje. Po drugie ten watek z tego działu na pewno zostanie przeniesiony. Gdzie? Nie wiem, mod wymyśli. Po trzecie możesz być naszą wtyczką na Ukrainie i we Lwowie i aktywnością w tym np. temacie możesz zaskarbić sobie przychylność


        PS: No jak Boga kocham, żeśmy się po tylu latach spotkali, i to gdzie? w internecie?

        Comment

        • ihor
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2010.10
          • 4

          #5
          Lwów

          Swiat jest mały. Dzieńkuje ze mnie pamiętasz. Napewno pisze (a sczególnie rozmawiam) po polsku lepiej aniż wielu polaków po ukraińsku Ale dziękuje wszystkim za cierpliwość i wyrozumienie. Skożystam z dobrej rady.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2001.02
            • 23858

            #6
            Te spotkania są bezpłatne?
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • ihor
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 2010.10
              • 4

              #7
              Piwo we lwowie

              Spotkania są zadarmo. Piwo kosztuje...

              Comment

              Przetwarzanie...