2010.10.28 - Cyborg w Warszawie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cyborg_marcel
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.03
    • 3467

    2010.10.28 - Cyborg w Warszawie

    Witam z zaświatów.
    Nawiedzę wkrótce stolicę i w czwartek tak ok. 19-20:00 będę mieć czas i miejsce w brzuchu na piwo. Chętnie się spotkam z Forumowiczami, którzy się chętnie ze mną spotkają (najlepiej w okolicach Centralnej lub palmy).
    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.
  • iron
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.08
    • 6717

    #2
    Tak się sklada (jesli sms nie kłamie), że 28 października Dkrasno gra z No Smoki w Bar Rocku (na Śniadeckich 17)
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.01
      • 13239

      #3
      Kurdelebele, czwartek to słabawy dzień dla mnie, chyba że posiedzicie co najmniej do 1 w nocy, to na dwie godzinki kultury piwnej bym przyjechał.

      Comment

      • cyborg_marcel
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.03
        • 3467

        #4
        (O, widzę, że jakiś najazd Breslau, bo Jackson się po mnie wpisał.)

        Do mnie dotarła właśnie informacja, że Radosław Stolar w sobotę wieczorem gra tu http://www.paradox-cafe.pl/ - powinnam zdążyć do stolicy (jeśli PKP jakiegoś strajku nie ogłosi albo o tory się spółki kolejowe nie pokłócą...).
        No a ogólniej, to tylko w czwartek mam możliwość, ale chyba nie do 1:00 (bo z transportem kiepsko), ale do tej 23-24, to czemu nie?
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • cyborg_marcel
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.03
          • 3467

          #5
          Dzięki Arcy'emu za opiekę, Dkraso za dźwięki i widok herbaty w szkle bodajże Tyskiego, Buremu za spektakularne wygibasy, no i oczywiście Panu Jacykowowi za uświetnienie spotkania.
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          Przetwarzanie...