2011.06.22-Warszawa-Fteo i JA

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gwiazda
    Porucznik Browarny Tester
    • 2006.07
    • 400

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Gwiazda zarezerwowała miejsca w Czeskiej Baszcie na 19.
    Ino nie na gwiazdę a na Sapierzyńską
    "Oszukać diabła, to nie grzech"

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.01
      • 13239

      #17
      Niniejszym chciałbym zdementować plotki, jakoby Wrocław był piwno-imprezową stolicą Polski. Obecni w administracyjnej stolicy przedstawiciele ww. miasta nie potrafią się bawić i przejawiają prowincjonalne nawyki, a oto dowody:

      1. grubo zawola... zawalo... zawoalowana odmowa zabawy w warzenie piwa Salz'n'Pfeffer przez uporczywe trzymanie nie jednej, ale dwóch dłoni na kuflu z piwem
      2. niechęć do wypicia kolejnego piwa motywowana pragnieniem przejechania się metrem
      3. marudzenie "ale ja chciałem jechać metrem" w obliczu przewidzianego rozkładem zamknięcia metra
      4. pełne ulgi podanie ręki przed wsiąd... wsiąś... wejściem do autobusu nocnego

      Pomimo wspomnianych przeciwności udało nam się trochę pokrzewić kulturę piwną, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii seks... sensorycznej. Zdołałem zapamiętać tylko waginole i octan cycoamylu, może szanowne koleżeństwo przytoczy resztę, gdy się dotoczy.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2001.02
        • 23858

        #18
        Administracyjna stolica polski jest póki co w Opolu
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Justi
          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
          • 2006.09
          • 135

          #19
          Ja się metrem przejechałam i na ostatniej stacji spotkałam zaginiętego w akcji Zythuma
          Dziękuję wszystkim za fajny wieczór
          I won't change to fit your plan, take me as I am!

          Comment

          • JAckson
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🍼🍼
            • 2004.05
            • 6122

            #20
            Trza coś napisać na zakończenie

            Dzięki wszystkim za wspólne piwkowanie

            Dementuję plotki, że nie chciałem brać udziału w tworzeniu piwa salz. Piwo Zythuma było chyba dość dobrze przyprawione. Nie wspomnę już o aurze pfeffer unoszącej się w powietrzu. To lepsze od tabaki

            Dementuję plotkę, że przedkładam jazdę metrem nad kolejne piwo. Byliśmy przecież gdzieś jeszcze na piwie, ale nie wiem co to za knajpa. Chyba 2/3.

            Chciałem za to zgłosić celowe pozbawienie mnie przejazdu ostatnim metrem i wmawianie, ze jak policja pilnuje drzwi i nie wpuszcza to nie można wejść. Akurat w moim kierunku można było jechać, ale przez szanownych kolegów staliśmy i myśleliśmy jak wrócić do domu, a metro sobie przejechało.

            Jazda nocnym autobusem jest mocnym punktem programu zwiedzania stolicy ze względu na wszechotaczający folklor i inne pozycje.

            Po długiej analizie tego pobytu stwierdzam, że jeszcze tu wrócę kiedyś
            MM961
            4:-)

            Comment

            • VanPurRz
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2008.09
              • 4229

              #21
              Żą większość nazw oceny seks...sensorycznej nie nadaje się do publikacji
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              Przetwarzanie...