24-25.06.11 Marusia w Gdańsku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Marszałek Browarów Rzemieślniczych
    🍼🍼
    • 2001.02
    • 20221

    24-25.06.11 Marusia w Gdańsku

    W związku z pełnioną przeze mnie funkcją opiekuna jurorów Pomorskiego KPD im. Sławka Pahlke zawitam do Trójmiasta w tytułowych dniach

    W piątek od godz. 18-19 zapewne będę już wolna i chętnie się udam na jakieś piwo w forumowym towarzystwie. Konkurs będzie się odbywał w Centrum Hewelianum i stamtąd będę mogła pomaszerować, tudzież gdzieś dojechać. Liczę na jakieś propozycje spotkania, choćby z litości
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Bombadil13
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2005.05
    • 2479

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    W związku z pełnioną przeze mnie funkcją opiekuna jurorów Pomorskiego KPD im. Sławka Pahlke zawitam do Trójmiasta w tytułowych dniach

    W piątek od godz. 18-19 zapewne będę już wolna i chętnie się udam na jakieś piwo w forumowym towarzystwie. Konkurs będzie się odbywał w Centrum Hewelianum i stamtąd będę mogła pomaszerować, tudzież gdzieś dojechać. Liczę na jakieś propozycje spotkania, choćby z litości
    Coś mi się widzi, że nawet o litość będzie ciężko
    Marcin na wschodzie, trzech na południu. No chyba, że znajdzie się ktoś aktywny
    Poszukuję

    Comment

    • dreads
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2009.09
      • 520

      #3
      Ja, marny żuczek, byłbym zainteresowany spotkaniem, ale ciężko mnie nazwać doborowym towarzystwem niestety jeszcze nie wiem, czy będę miał tego dnia wolne w pracy, chociaż podobno mam startować w gdańskim konkursie

      Comment

      • huanghua
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2005.10
        • 1910

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        W związku z pełnioną przeze mnie funkcją opiekuna jurorów Pomorskiego KPD im. Sławka Pahlke zawitam do Trójmiasta w tytułowych dniach

        W piątek od godz. 18-19 zapewne będę już wolna i chętnie się udam na jakieś piwo w forumowym towarzystwie. Konkurs będzie się odbywał w Centrum Hewelianum i stamtąd będę mogła pomaszerować, tudzież gdzieś dojechać. Liczę na jakieś propozycje spotkania, choćby z litości
        Maruśka... moje plany piątkowe nie są jeszcze skrystalizowane, ale jakby co to będę miał na uwadzę Twą osobę.
        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

        Comment

        • Marusia
          Marszałek Browarów Rzemieślniczych
          🍼🍼
          • 2001.02
          • 20221

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads
          Ja, marny żuczek, byłbym zainteresowany spotkaniem, ale ciężko mnie nazwać doborowym towarzystwem
          Spoko, napisałam o "forumowym towarzystwie", a nie "doborowym towarzystwie,", więc się łapiesz


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads
          niestety jeszcze nie wiem, czy będę miał tego dnia wolne w pracy, chociaż podobno mam startować w gdańskim konkursie
          Ja myślałam, że w tym konkursie piwa startują, a nie ludzie - cholera, chyba muszę formularze przerobić
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • dreads
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2009.09
            • 520

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
            Spoko, napisałam o "forumowym towarzystwie", a nie "doborowym towarzystwie,", więc się łapiesz
            muszę chyba mocniejsze okulary kupić w takim razie rzeczywiście, łapię się


            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
            Ja myślałam, że w tym konkursie piwa startują, a nie ludzie - cholera, chyba muszę formularze przerobić
            Teraz już trochę za późno na przerabianie formularzy

            Wracając do sedna sprawy, wszystko wskazuje na to, że w piątek będę musiał być w pracy ale nie tracę jeszcze nadziei!

            Comment

            • Marusia
              Marszałek Browarów Rzemieślniczych
              🍼🍼
              • 2001.02
              • 20221

              #7
              Dreads, mam nadzieję, że nawet jak piątek nie wypali, to w sobotę się uda, żebym miała dobry sen w sypialnym do Wrocławia
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Bombadil13
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2005.05
                • 2479

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
                moje plany piątkowe nie są jeszcze skrystalizowane, ale
                Się nie migaj, tylko pełnij honory gospodarza
                Poszukuję

                Comment

                • iron
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2002.08
                  • 6717

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  W związku z pełnioną przeze mnie funkcją opiekuna jurorów Pomorskiego KPD im. Sławka Pahlke zawitam do Trójmiasta w tytułowych dniach

                  W piątek od godz. 18-19 zapewne będę już wolna i chętnie się udam na jakieś piwo w forumowym towarzystwie. Konkurs będzie się odbywał w Centrum Hewelianum i stamtąd będę mogła pomaszerować, tudzież gdzieś dojechać. Liczę na jakieś propozycje spotkania, choćby z litości
                  Coś kiepsko z tą litością, naród jednak mściwy raczej
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • emes
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2003.08
                    • 4275

                    #10
                    W tym Gdańsku róbcie tak dalej, dzięki temu stolica będzie lepiej wypadać w rankingach spotkań towarzyskich

                    Comment

                    • dreads
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 2009.09
                      • 520

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
                      W tym Gdańsku róbcie tak dalej, dzięki temu stolica będzie lepiej wypadać w rankingach spotkań towarzyskich
                      o żesz Ty...!

                      a w piątek pracuję postaram sie jednak dostać do centrum w jakiś cudowny sposób, żeby Emes nie miał satysfakcji w razie czego, jak się umawiamy? Brovarnia może być (i tak nie widzę alternatywy dla miejsca spotkania). Godz. 19?
                      Rozumiem, że Marusia jest zainteresowana. Ktoś jeszcze wpisuje się na listę obecności?

                      Comment

                      • piotry
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        • 2005.08
                        • 761

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
                        Coś kiepsko z tą litością, naród jednak mściwy raczej
                        po zarysie wątku mniemam ze lepiej było Marusi napisać, że spotkać się należy aby komuś dopiec

                        zatem z tej lekcji płynie nauka:

                        Jeśli chcesz do knajpy iść to powiedz, że wróg czai się za rogiem i czyha. Więc łap za kufel i biegiem do piwiarni aby zgnieść jego marne nadzieje na zwycięstwo. Za Naród!

                        Na koniec coś w temacie:
                        Mnie niestety nie będzie. Za daleko mam :/

                        Comment

                        • Marusia
                          Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                          🍼🍼
                          • 2001.02
                          • 20221

                          #13
                          Nie tragizujcie, już się wstępnie umówiłam z Markiem Skrętnym z Ambera, Huanghua mam nadzieję też przyjdzie, Bombi - chyba, że się tu udziela dla samego udzielania się, Dreads będzie czynił cuda, żeby się pokazać No i może z ekipy jurorskiej ktoś będzie chętny. Zatem nie umrę z przepicia w samotności
                          Last edited by Marusia; 22-06-2011, 09:32.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Bombadil13
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2005.05
                            • 2479

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                            Nie tragizujcie, już się wstępnie umówiłam z Markiem Skrętnym z Ambera, Huanghua mam nadzieję też przyjdzie, Bombi - chyba, że się tu udziela dla samego udzielania się, Dreads będzie czynił cuda, żeby się pokazać No i może z ekipy jurorskiej ktoś będzie chętny. Zatem nie umrę z przepicia w samotności
                            Ja się udzielam dla samego udzielania. Od początku tego nie ukrywam. Jedziemy w układzie PPB sprawdzić jak się miewa kol. Biermann

                            Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
                            Poszukuję

                            Comment

                            • Pendragon
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🥛🥛🥛
                              • 2006.03
                              • 13952

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                              Ja się udzielam dla samego udzielania. Od początku tego nie ukrywam. Jedziemy w układzie PPB sprawdzić jak się miewa kol. Biermann
                              Brzmi jak nazwa banku, czyżbyśmy mieli sponsora?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...