3.XII.2011

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 01-2002
    • 13239

    #46
    Ta, a później wam CZPiP skontroluje, zaplombuje i nie będziecie mogli spać we własnym domu.
    Last edited by żąleną; 02-12-2011, 11:11.

    Comment

    • dadek
      Major Piwnych Rewolucji
      🍺
      • 09-2005
      • 4629

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
      To daj znać, jak bedziesz wiedział czym jeździsz, może przyjdziemy narobić Ci wiochy
      No pięknie, wy sobie jutro będziecie walić Pinty a ja będę się bujał na linii 33 do 23.19. Jakby nie można było tej beczki zrobić dziś gdy mam wolne...

      Comment

      • Komar_Pafnucy
        Major Piwnych Rewolucji
        • 08-2005
        • 1114

        #48
        Podbijam temat, żebyście nie zapomnieli gdzie spędzacie wieczór.
        Ja będę po 18.

        Multitap Crawl
        Multitap Crawl na Facebook

        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

        Comment

        • Komar_Pafnucy
          Major Piwnych Rewolucji
          • 08-2005
          • 1114

          #49
          Pinta już się kończy. Zaraz podpinamy Fortunę Czarne Miodowe.

          Multitap Crawl
          Multitap Crawl na Facebook

          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

          Comment

          • żąleną
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 01-2002
            • 13239

            #50
            Pondicherry jest nad morzem! A Atak Chmielu jest gorzki i trzeba do niego lać soku.

            Comment

            • purc
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 02-2009
              • 650

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
              Pondicherry jest nad morzem! A Atak Chmielu jest gorzki i trzeba do niego lać soku.
              To prawda. Pomyliło mi sie z Ooty. Masz u mnie Stouta 23.12 / może być z sokiem/.

              Comment

              • żąleną
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 01-2002
                • 13239

                #52
                Koniecznie śledziowym.

                Comment

                • emes
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 08-2003
                  • 4275

                  #53
                  Kto się ze mną założy, czy w Odessie został beczkowy Atak Chmielu czy nie ? Ja obstawiam, że go już tam nie ma

                  Comment

                  • purc
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 02-2009
                    • 650

                    #54
                    Skończył się niedługo po 21. Ocenialiśmy, że browarowicze wypili ok.40 piw, pozostałe 20 reszta gości. To na pewno zachęci właścicielkę do sprowadzenia następnych beczek - już jest obietnica kolejnej w tym tygodniu.
                    Last edited by purc; 04-12-2011, 11:21.

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 09-2008
                      • 4229

                      #55
                      Atak octu.
                      Kutas z cyckami.
                      Kto był pierwszy docent czy kura?
                      Badanie docenta...bez rękawiczek.


                      To tyle w telegraficznym skrócie.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • emes
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 08-2003
                        • 4275

                        #56
                        Upadek dobrych obyczajów z tą wulgarnością na forum.

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #57
                          No te badania to pełna wulgarność
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • iron
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 08-2002
                            • 6717

                            #58
                            Wczorajszy dzień była całkiem udany - najpierw próba w pełnym składzie, potem miłe spotkanie z Forumowiczami i Atakiem chmielu - wielkie dzięki.

                            A dzisiejszy dzień, to już inna bajka...
                            Jak co tydzień poszedłem na 8 rano na mecz. Długo sobie nie pograłem, bo mój zablokowany strzał trafił mnie rykoszetem w .... oko
                            Poza bólem miałem ciemną plamę w polu widzenia na godzinie 5. Wspólgracze dojrzeli krwiaka na źrenicy, który na szczęście się rozszedł i piękny krwiak na górnej powiece.
                            Ciemna plama znikła, ale w zamian uzyskałem zamglony obraz.
                            Okazało się, że ostry dyżur okulistyczny dla Warszawy i okolic jest w Międzylesiu.
                            Co zrobić - wsiedliśmy w 525 i już po 40 minutach byliśmy na miejscu. Po zarejestrowaniu udaliśmy się pod wskazany gabinet, gdzie czekało... ponad 50 osób.
                            Po dowiedzeniu się, że gość który przyszedł o 10:30 ciągle czeka na swoją kolej (dochodziła 14sta) zrobiliśmy w tył zwrot. Wiwat polska służba zdrowia
                            Na szczęście mgiełka tarciła na intensywności - teraz została tylko w postaci delikatnej aureoli wokół źródła światła.

                            Jaki morał z tej przydługiej opowieści - idziesz na imprezę - wyśpij się nazajutrz, a nie udawaj sportowca
                            Last edited by iron; 04-12-2011, 19:56.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 09-2008
                              • 4229

                              #59
                              Morał jest taki, że więcej liberalnego kapitalizmu a następnym razem pojedziesz do.. Berlina bo PO zrobi takie cięcia, że juz naprawdę nie będzie niczego
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                🥛🥛🥛🥛🥛
                                • 02-2001
                                • 23858

                                #60
                                Sport to zdrowie
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...