3.XII.2011

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    🥛🥛🥛
    • 08-2003
    • 10754

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
    Morał jest taki, że więcej liberalnego kapitalizmu a następnym razem pojedziesz do.. Berlina bo PO zrobi takie cięcia, że juz naprawdę nie będzie niczego
    E tam Berlin, podobno na Słowacji już przyjmuje okulista
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • docent
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 10-2002
      • 5205

      #62
      Na początku należą się podziękowania dla chłopaków z PINTY, za to że nowy Atak jest tak samo dobry (a może i lepszy) niż poprzednie warki.
      Dzięki wszystkim za stawiennictwo, choć miałem wrażenie, że zadeklarowało się więcej osób. Ale wyszło na to, ze tylko Mason dał ciała
      Beczka tak naprawdę zeszła w 2 godziny bo do godz. 19 zdążyliśmy z purcem wypić nie więcej niż 4 sztuki. Symptomatyczne dla tego miasta jest to, że warszawska premiera lanej PINTY odbyła się w ukraińskim lokalu...

      Ja kończyłem tę imprę w niedzielę coś koło 18 oczywiście w Odessie, spotykając przy okazji nowego forumowicza wpadzio.
      Przypominam o przedświątecznym spotkaniu z pintowym stoutem 23 grudnia choć mam nadzieję, że uda się sciągnąć coś wcześniej. Podobnież jest szansa na PszeKozła lub Jak w Dym
      Last edited by docent; 05-12-2011, 09:39.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • Mason
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼
        • 02-2010
        • 3280

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
        Ale wyszło na to, ze tylko Mason dał ciała
        Nad czym ubolewa...
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        Przetwarzanie...