Jurandofil i p_stulka w Trójmieście (4.01.2012)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    🍼
    • 2007.10
    • 977

    Jurandofil i p_stulka w Trójmieście (4.01.2012)

    Przepraszam, że ogłoszenie podaję dopiero teraz, ale wszystko się dzieje na szybko i w ostatniej chwili.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszamy na szybkie Pivo jutro, tj. 4 stycznia ok. 16:00 w Atucie i ok 20:00 w Zachwyconej Zuzie. Plan nie jest jeszcze na 100%, więc jeśli ktoś będzie miał ochotę, to proszę o kontakt telefoniczny. Mój numer ma abernacka i Pedragon.
    Last edited by Jurandofil; 03-01-2012, 14:59.
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23858

    #2
    Przepraszam że tak późno odpisuję, mnie nie będzie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Jurandofil
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      🍼
      • 2007.10
      • 977

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      Przepraszam że tak późno odpisuję, mnie nie będzie.
      A chodził tam taki podobny... Ale nie, nie. Skoro Cię nie było
      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

      Comment

      • Pendragon
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛
        • 2006.03
        • 13952

        #4
        I jak tam trójmiejskie rozkłady wypadły?

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Jurandofil
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          🍼
          • 2007.10
          • 977

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
          I jak tam trójmiejskie rozkłady wypadły?
          Stwierdziliśmy, że Warszawa jest sto lat za murzynami. Np. w takim temacie jak informacja pasażerska. Polubiliśmy już dawno Waszą kulkę, która wpada do kolejnych przystankowych dziurek na wyświetlaczu wewnętrznym w tramwaju ;o))))
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment

          • żąleną
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2002.01
            • 13239

            #6
            Uwielbiam czytać posty w tematach spotkaniowych, które są zrozumiałe tylko dla uczestników spotkania. A jeszcze bardziej lubię takie posty pisać.

            Comment

            • Pendragon
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛
              • 2006.03
              • 13952

              #7
              A mi akurat taka informacja się nie podoba, zwłaszcza brzydkie i nic nie mówiące mapki.
              Z drugiej strony takie luksusy to tylko w nowych Pesach, autobusy nadal podają godzinę i imieniny, zamiast wymieniać przystanki
              Do Euro ma się to zmienić...

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Bombadil13
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2005.05
                • 2479

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                A mi akurat taka informacja się nie podoba, zwłaszcza brzydkie i nic nie mówiące mapki.
                Taaaa... W Starogardzie to dopiero są mapki.

                Jak woda i powietrze, oczyszczają się (to dla żą)?
                Poszukuję

                Comment

                • Pendragon
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛
                  • 2006.03
                  • 13952

                  #9
                  Może i mapek nie mamy, ale przynajmniej w autobusach wyświetlają się przystanki aktualne i następne. Jest też zapowiedź słowna.
                  Bombi, a ty chociaż raz widziałeś te mapki?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • dreads
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2009.09
                    • 520

                    #10
                    Niektóre linie autobusowe (np. 129, 142) posiadają już jakąś tam zapowiedź - bardziej wizualną niż głosową, ale jednak. Niestety to, co już praktycznie w całej Europie jest normą (łącznie z dużą częścią polskich miast), w Gdańsku jest problemem nie do przeskoczenia. I jak tu namawiać ludzi do przesiadek na KM...

                    Comment

                    • Bombadil13
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2005.05
                      • 2479

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                      Może i mapek nie mamy, ale przynajmniej w autobusach wyświetlają się przystanki aktualne i następne. Jest też zapowiedź słowna.
                      Bombi, a ty chociaż raz widziałeś te mapki?
                      Ba! Kilka razy w tygodniu.
                      Żona zabiera mi samochód
                      Poszukuję

                      Comment

                      • Jurandofil
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        🍼
                        • 2007.10
                        • 977

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                        Uwielbiam czytać posty w tematach spotkaniowych, które są zrozumiałe tylko dla uczestników spotkania. A jeszcze bardziej lubię takie posty pisać.
                        Chyba kulka wpadająca do dziurek zainspirowała Cię do wygłoszenia tego komunikatu...
                        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                        Comment

                        • iron
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2002.08
                          • 6717

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                          Ba! Kilka razy w tygodniu.
                          Żona zabiera mi samochód
                          To chodź na piechotę - rozgrzejesz sie grubasie
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          Przetwarzanie...