07.04.2012 Warszawa, Polska - Serbia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2008.09
    • 4229

    07.04.2012 Warszawa, Polska - Serbia

    Chętnie bym w towarzystwie obejrzał mecz piłki ręcznej Polska kontra Serbia. Mecz jest w sobotę o 17.30. Pojawia się jednak problem gdzie?
    Wlazł Kotek zamknięty. NIe wiem czy w Bierhalle będzie wyświetlana raczej Ekstraklasa? Butelki Zwrotne i Czeska Baszta nie mają TV.
    Ktoś jeszcze kojarzy jakieś miejsca gdzie można by obejrzec ten mecz przy dobrym piwie z beczki?
    Może ten Multipub pod Grubą Kaśką?

    Macie jakieś pomysły?
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • VanPurRz
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2008.09
    • 4229

    #2
    Dla ułatwienia - Bierhalle tylko do 16.00. Wygląda na to, że w stolicy europejskiego miasta nie będzie gdzie pójść na piwo i obejrzec mecz.

    Może ktoś ma wolną chatę?
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • docent
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2002.10
      • 5205

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
      Dla ułatwienia - Bierhalle tylko do 16.00. Wygląda na to, że w stolicy europejskiego miasta nie będzie gdzie pójść na piwo i obejrzec mecz.
      A na FB piszą, że Bierhalle Arkadia czynne do 20...
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • VanPurRz
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2008.09
        • 4229

        #4
        A sprawdziłeś o które Bierhalle chodzi? Ja wszedłem na stronę bierhalle.pl. wszedłem na lokal Arkadia i tam napisane było, że do 16.00

        Dobrze byłoby żeby było do 20.00 to i meczyk i Koźlaka by się zaliczyło.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • docent
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2002.10
          • 5205

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
          A sprawdziłeś o które Bierhalle chodzi? Ja wszedłem na stronę bierhalle.pl. wszedłem na lokal Arkadia i tam napisane było, że do 16.00
          Ja na stronie bierhalle.pl widzę dwie informacje dotyczące godzin otwarcia w święta: Białystok (sobota do 16) i Wawa Nowy Świat (sobota do 22). Arkadii w tym kontekście tam nie ma
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          Przetwarzanie...