2012.06.27-28 - Warszawa, Półfinały Euro 2012 w knajpie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Major Piwnych Rewolucji
    • 09-2008
    • 4229

    2012.06.27-28 - Warszawa, Półfinały Euro 2012 w knajpie

    Może chociaż półfinały obudzą sekcję warszawską. Dzisiaj proponuję krótką dyskusję gdzie ewentualnie możnaby obejrzeć mecz.

    1. Bar pod Kopytem (Skalaki - niezłe piwo za rozsądną cenę plus w miarę dobry dojazd - 185/114, przystanej przy samym barze wręcz). Ten drugi się świetnie komunikuje z Pl. Wilsona czyli stacją metra).
    2. Czeska Baszta (dobre piwo w sporej cenie, łatwo się dostać, niezbyt łatwo wydostać - tramwaj/piechota do metra i potem jeszcze przesiadki z metra).
    3. Butelki Zwrotne (dobre piwo (jeżeli będzie Stout z Zawiercia) w sporej cenie, komunikacja - pieszkom z metra Marymont , można też dojechac przez Pl. Wilsona).
    4. Porter na Wilanowskiej (świetne piwo w akceptowalnej cenie, przy samym metrze).

    Kolejność jest nieprzypadkowa... Chociaż ja osobiście poszedłbym na portery - rozumiem jednak, że to nie każdemu pasuje dlatego na ostatnim miejscu.

    Skalaki na pierwszym bo stosunek ceny do jakości jest najlepszy, miejsce jest bardzo przyjemne i na dworzu w okolicznościach przyrody co latem jest sporą zaletą.
    Czeska by była OK ale jednak ceny są w przypadku meczu i conajmniej kilku piw już trochę nieprzyjemne dla portfela.
    Butelki -mają wadę, że nie wiadomo co będzie lane i w samym lokalu jest niezbyt dużo miejsca. Ostatnio też jak byłem to w sumie ludzie nie byli zainteresowani meczem i byłą słabo meczowa atmosfera.

    Tak więc gdybym ja miał wybierac to byłoby pomiędzy Kopytem a Porterem, ze wskazaniem na Skalaki.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • Komar_Pafnucy
    Major Piwnych Rewolucji
    • 08-2005
    • 1114

    #2
    Ja jestem za Czeską Basztą bo dawno nie byłem.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • docent
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 10-2002
      • 5205

      #3
      Ja czwartkowy półfinał na pewno oglądam w Baszcie. Tylko tam bezpośrednio można poczuć atmosferę meczów na Stadionie Narodowym.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • iron
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 08-2002
        • 6717

        #4
        Jeśli się gdzieś wybiorę na półfinały, to na Skalaki - piwa smaczne i w dobrej cenie, atmosfera lekko piknikowa i 157 mnie dowozi do Wilsona, dalej to już mały spacerek.
        Last edited by iron; 25-06-2012, 13:45.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • VanPurRz
          Major Piwnych Rewolucji
          • 09-2008
          • 4229

          #5
          Hmm to może założe temat : Środa Skalaki, Czwartek Czeska Baszta tylko czy w środku tygodnia damy radę?
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • żąleną
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            No to w czwartek bym pewnie dołączył po powrocie ze stadionu. W środę optuję za porterem, bo blis... bo lubię portery. Ale nie bierzcie mojego głosu pod uwagę, bo nie wiem, czy się wyrwę.

            Comment

            • Piecia
              Major Piwnych Rewolucji
              • 02-2002
              • 3312

              #7
              A może - worek browarów i skwerek pod Strefą Kibica? ja tak oglądałem już 3 czy 4 mecze, atmosfera fajna, bo np wczoraj były grupki Anglików, w sobotę Hiszpanów, wcześniej piłem piwko ze Szwedami (mecz z Anglią) czy Holendrami (mecz z Niemcami).

              Jedyna sytuacja, kiedy "służby bezpieczeństwa" nie kara mandatami za spożywanie w tzw. "miejscu publicznym".

              Atmosfera fajna, polecam każdemu - będę pewnie i we środę i we czwartek
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • fuliano
                Major Piwnych Rewolucji
                • 07-2010
                • 1835

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
                A może - worek browarów i skwerek pod Strefą Kibica?
                O jak bym był wolny to bym w to rozwiązanie wszedł z chęcię, ale jeszcze nie wiem jak z dostępnością będzie u mnie.

                Comment

                • VanPurRz
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #9
                  Jeżeli już wychodzę z domu to raczej z beczki.

                  Cóż jak zwykle w Wawie się nie dogadamy Coś zaproponuję później i tyle.
                  W Czwartek na pewno Czeska bo potem jestem umówiony z kumplami którzy będa na meczu więc łatwo mnie zgarną z Czeskiej.
                  Środa pewnie Skalaki.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • żąleną
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #10
                    Myślałem, że twoi kumple nie chadzają na imprezy dla pikników.

                    PS Jesteś drugi Diogenes?
                    Last edited by żąleną; 26-06-2012, 10:37.

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 09-2008
                      • 4229

                      #11
                      Nie ja jestem zawsze pierwszy

                      ps. Czyli na pewno czwartek Czeska Baszta, a w środę jeszcze się wacham pomiedzy Skalaki a to co zaproponował Piecia (tylko skąd wziąc zimne dobre piwo? Kto będzie biegał do Piwonii?
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • żąleną
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #12
                        Najmłodszy.

                        PS W środę jeszcze się wąchasz?

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #13
                          Retronosowo
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • fuliano
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 07-2010
                            • 1835

                            #14
                            ok, to ja już się ustawiłem. Piecia wchodzę w ten biznes.

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 09-2008
                              • 4229

                              #15
                              Dobra to środa - worek piwa i plener.
                              Czwartek - Czeska Baszta.

                              Mam nadzieję, że frekwencja dopisze i będzie nas więcej niż dwóch czyli standardową liczbę sekcji warszawskiej na zabawie
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              Przetwarzanie...