25 sierpnia - Warszawska Premiera Sweet Cow w Spiskowcy Rozkoszy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dkrasnodebski
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.05
    • 2316

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
    Mnie też się wydaje, że stolica to petrus. No chyba, że piecyk_gazowy
    Petrusa nie kojarzę.
    Za piecykiem tęsknię.
    No i był jeszcze taki fajny użytkownik co to miał nick Zythum - z nim to były jaja.

    Żeby nie było, że nie było.
    Impreza i piwo jak dla mnie bardzo udane. Gratuluję i czekam na więcej.
    Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

    www.radoslawstolar.pl

    Comment

    • Marusia
      Marszałek Browarów Rzemieślniczych
      🍼🍼
      • 2001.02
      • 20221

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar
      od chłopków z Artezana
      Ja wszystko rozumiem, mają bardzo rzemieślniczy browar, dużo przy nim fizycznie robią, ale tak żeby od razu "chłopki"?

      Fajne foty z imprezy, piwa jeszcze nie próbowałam, ale nie omieszkam, jak się nadarzy okazja. Szczerze przyznam jednak, że wysoki poziom gadżeciarstwa jak dla mnie przerażający.
      Last edited by Marusia; 27-08-2012, 09:41.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • leona
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2009.07
        • 5853

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika stolica
        Mnie się też marzy taki cool room, jaki widziałem wielokrotnie w Zly Casy. Niestety nikt w Polsce jeszcze nie dojrzał do tego. Nasz rynek piwny raczkuje, ale uważam, że zmiany są pozytywne. Za 30 lat będzie cacy
        Omerta kólróm.

        A w temacie żenady lub nie. Mam wrażenie, że serwowanie piwa w temperaturze ponad 20*C może zostać pobite przy następnej szumnej premierze, kiedy to któreś z raczkujących piwnych przedsięwzięć zaoferuje Wam picie piwa prosto z butelki bo ... coś tam.
        Tacy kozacy smaku i puryści piwni dali sobie wmówić, że to normalne? Obudźcie się, nawet jak stolica to petrus.
        Last edited by leona; 27-08-2012, 09:44.

        Comment

        • Pendragon
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛
          • 2006.03
          • 13952

          Rozumiem, że Spiskowcy to lokal tylko z butelkami?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • delvish
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2004.11
            • 3508

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
            Tacy kozacy smaku i puryści piwni dali sobie wmówić, że to normalne? Obudźcie się, nawet jak stolica to petrus.
            Zwłaszcza, że można spotkać sugestie, że takie iwenty niosą kaganiec kultury piwnej do ludu.
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • tomolek
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2006.05
              • 1752

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona
              Omerta kólróm.
              Setka z Poznania też ma chłodnie.
              www.ohbeautifulbeer.com

              www.mateuszdrozdowski.pl

              „Kwaśny Edi herbu Koreb

              Comment

              • docent
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 2002.10
                • 5205

                Mnie zastanawia tylko jedna rzecz. Dlaczego wypożyczający rollbar nie dali znać AleBrowarowi jaki jest zakres temperaturowy pracy chłodziarki? Bo wychodzi na to, że przy ustawieniu poniżej 8°C agregat w ogóle przestał chłodzić...Inną kwestią jest to, że chłodzone na tym rollbarze są tylko dwa spośród czterech kranów.
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • AleBrowar
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 2012.04
                  • 167

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  Szczerze przyznam jednak, że wysoki poziom gadżeciarstwa jak dla mnie przerażający.
                  Dlaczego? Chcesz kupujesz, nie chcesz nie kupujesz.
                  Mam wrażenie, że serwowanie piwa w temperaturze ponad 20*C może zostać pobite przy następnej szumnej premierze, kiedy to któreś z raczkujących piwnych przedsięwzięć zaoferuje Wam picie piwa prosto z butelki bo ... coś tam.
                  Tacy kozacy smaku i puryści piwni dali sobie wmówić, że to normalne?
                  Zwłaszcza, że można spotkać sugestie, że takie iwenty niosą kaganiec kultury piwnej do ludu.
                  Nie to nie jest normalne, ale już to wyjaśniałem. Imprez premierowych był 16 i na jednej był problem, który więcej się nie powtórzy. Spiskowcy Rozkoszy nie mają własnego wyszynku a w związku z przeniesieniem imprezy mieliśmy jeden dzień na wypożyczeni rollbaru. Wyszło jak wyszło, nauczka na przyszłość jak masz organizować prowizorkę to nie organizuj wcale.
                  Last edited by AleBrowar; 27-08-2012, 09:59.
                  http://www.facebook.com/AleBrowar

                  Comment

                  • fuliano
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2010.07
                    • 1835

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon
                    Rozumiem, że Spiskowcy to lokal tylko z butelkami?
                    dokładnie

                    Comment

                    • stolica
                      Kapral Kuflowy Chlupacz
                      • 2012.08
                      • 46

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar
                      Wyszło jak wyszło, nauczka na przyszłość jak masz organizować prowizorkę to nie organizuj wcale.
                      Szacunek dla Was ode mnie za Rowing Jack. Fantastyczne piwo, tęgie, mięsiste i ściągające twarz tą swoją goryczą. Tak właśnie powinno być. Szkoda wielka, że miejsca, w których organizujecie degustacje są kompletnie nieprzygotowane do tego rodzaju eventów. Godzi to w Wasz wizerunek i może zniechęcić wielu do Waszych piw. Piw, nad którymi pracowaliście długo.
                      Będąc w Waszych butach, starałbym się zadbać o odpowiednie urządzenia. Szkoda Waszej reputacji Panowie. Ja się nie zraziłem i czekam na następną okazję do przetestowania reszty warek. Pozdrawiam serdecznie !

                      Comment

                      • dkrasnodebski
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2003.05
                        • 2316

                        Marudzita kochani.
                        Jak nie chciało się pić ciepłego to piło się zimne Jacki abo Panienki. Ja tak zrobiłem i żyję. Chopak i Krowa nie ucieknom.
                        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                        www.radoslawstolar.pl

                        Comment

                        • stolica
                          Kapral Kuflowy Chlupacz
                          • 2012.08
                          • 46

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
                          Marudzita kochani.
                          Jak nie chciało się pić ciepłego to piło się zimne Jacki abo Panienki
                          Byłem od 18.30 i Lady plus Jack były ciepłe. Więc wyboru nie miałem. Na testowanie pozostałych dwóch piw przeszła mi ochota. Po 2h opuściłęm lokal. Następnym razem będzie lepiej.

                          Comment

                          • Marusia
                            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                            🍼🍼
                            • 2001.02
                            • 20221

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar
                            Dlaczego? Chcesz kupujesz, nie chcesz nie kupujesz.
                            Napisałam "jak dla mnie przerażający". Przytłaczający właściwą treść. Ale rozumiem, że ludzie to lubią i taką sobie wybraliście drogę promocji i ogólnie to oczywiście mam to gdzieś, bo nie moje małpy i nie mój cyrk O, cyrk to właściwe słowo
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 2001.08
                              • 3562

                              Ciekawe, czy na premierze leciała piosenka:
                              W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.

                              Comment

                              • Pancernik
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                🥛🥛🥛🥛🥛
                                • 2005.09
                                • 9780

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                Napisałam "jak dla mnie przerażający". Przytłaczający właściwą treść. Ale rozumiem, że ludzie to lubią i taką sobie wybraliście drogę promocji i ogólnie to oczywiście mam to gdzieś, bo nie moje małpy i nie mój cyrk O, cyrk to właściwe słowo
                                Oj tam. Wyobraź sobie, jakie gadżety mogłyby być na premierze Amberboja, biorąc pod uwagę popularność medialną pierwszego członu nazwy piwa...

                                Comment

                                Przetwarzanie...