Warszawa- 27 sierpnia - Spiskowcy Rozkoszy - Poprawiny

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • stolica
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2012.08
    • 46

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    Stolica, travel, petrus33 - jesteś "miękko" banowany za brak kultury a nie za jakieś pożalsięboże nie wiadomo jak bardzo światłe wypowiedzi obnażające tak skrzętnie ukrywaną brudną prawdę o BrowarBizie. Obiecywałeś że się wyniesiesz, więc dotrzymaj słowa.
    Ależ ja Arcie napisałem Tobie w mailu, że szanuję Twoją decyzję w 100%, jedynie się z nią nie zgadzam. Chamstwa z mojej strony nigdy nie było. To nie w mojej naturze. No cóż, to Ty jesteś tu Szefem, a z z Szefem się nie dyskutuję. Powiem Ci tylko jedno, przeraża mnie na Twoim portalu ogrom bylejactwa i liczba przypadkowych ludzi, którzy rejestrują się tu tylko po to, aby wdawać się w zadymki. Nie jest ich dużo na szczęście, ale kilka nicków się znajdzie. Wiem, że masz ograniczony wpływ na to i trudno to ogarnąć. Ale takie są fakty niestety.

    Ja od wielu lat nauczony jestem pełnej tolerancji wobec otaczającego mnie świata. Tak mnie Londyn nauczył. Natomiast jeśli ktoś opowiada kompletne bzdety na temat piwa lub jest po prostu arogancki, moją naturą jest zwróceniu mu uwagi. Jeśli to nie pomoże, to następnym krokiem jest najnormalniejszy opierdol ! No tak mnie wychowano. Przepraszam, jeśli to wykracza poza normy TWA tegoż forum. Tak jak pisałem poprzednio, jestem najnormalniejszym facetem, który nie zgadza się z wciskaniem kitu i ciepłego piwa

    Pozdrawiam serdecznie management )
    Marek

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.01
      • 13239

      #77
      Jeszcze ze dwa miękkie banany i zmiany nicka, a będzie można z tobą pogadać normalnie. Wspieram twój rozwój.

      Comment

      • iron
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2002.08
        • 6717

        #78
        No własnie chodzi o to, że na tym forum dyskutuje się nawet z Szefem, bo jest to nomen omen forum dyskusyjne
        Problem polega na tym, w jakiej formie sie to robi...

        A wracając do tematu, to mógłbym mieć pretensje do Docenta, który był zapraszany do pomocy przez AleBrowarowców w podłączaniu rollbarów i sie podjął tej pomocy a na czas nie wpadł na to, że w chłodziarkach nie ma wody, ale nie od dziś wiadomo, że najprostsze rozwiązania sa najtrudniejsze
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • docent
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2002.10
          • 5205

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
          A wracając do tematu, to mógłbym mieć pretensje do Docenta, który był zapraszany do pomocy przez AleBrowarowców w podłączaniu rollbarów i sie podjął tej pomocy a na czas nie wpadł na to, że w chłodziarkach nie ma wody, ale nie od dziś wiadomo, że najprostsze rozwiązania sa najtrudniejsze
          Problem polegał na tym, że na początku trzy z czterech kranów były chłodzone. Krowa od początku była ciepła więc to wydawało się kwestią czasu kiedy zostanie schłodzona. Najlepiej chyba było od razu podłączyć nowości pod sprawdzone krany...
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • tomolek
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2006.05
            • 1752

            #80
            A ja myślę Stolica, że Ty się bez sensu uparcie czepiasz. To, że piwo powinno mieć odpowiednią temperaturę to jest oczywiste.

            Warszawska premiera z powodów od AleBrowaru niezależnych była partyzancka, prowizoryczna i spontaniczna. Forumowicze się skrzyknęli i pomogli, chociaż wyszło jak wyszło

            Chłopaki się przyznają, że to był błąd, większość zadowolona, ogólnie panuje sytuacja życzliwego zrozumienia, następnym razem będzie już na pewno zapięte na 100%.

            Po co się przypieprzać?
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            • Pancernik
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2005.09
              • 9780

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
              Wspieram twój rozwój.
              ..., tyle, że ten rozwój nie ma szans zaistnieć w Warszawie. Niezbędna jest teleportacja do Londynu .

              Sorka za OT, ale mnie też czasami odp...ala, powiedzmy .

              Comment

              • Doro_
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 2011.09
                • 131

                #82
                Rozpracowaliśmy ostatnie AmberBoje, także została końcowka RJ ale SW jest w zapasie. Izłe info: 17:15 zamknięte.......

                Comment

                • purc
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2009.02
                  • 650

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent
                  Ja chciałem jutro ale po Twojej wizycie pewnie już nie będzie po co
                  Byłem dziś - i podjąwszy twoje wyzwanie - wypiłem 6 Rowing Jacków. Niestety , ani beczka się nie skończyła, ani Ty się nie objawiłeś. Drogi Docencie co robić?? Czy mógłbyś pojawiać się częściej, czy zawsze musimy lądować w Cz B?
                  Last edited by purc; 31-08-2012, 21:29.

                  Comment

                  • docent
                    Pułkownik Chmielowy Ekspert
                    • 2002.10
                    • 5205

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc
                    Byłem dziś - i podjąwszy twoje wyzwanie - wypiłem 6 Rowing Jacków. Niestety , ani beczka się nie skończyła, ani Ty się nie objawiłeś. Drogi Docencie co robić?? Czy mógłbyś pojawiać się częściej, czy zawsze musimy lądować w Cz B?
                    Normalnie ciśnie się pytanie 'Jak żyć?' My zbieramy siły przed masońskimi imprezami sobota/niedziela ale zytek zapowiadał się na dzisiaj w Spiskowcach. Nie dotarł?
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    Przetwarzanie...