2006.09.08-10: V Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.10
    • 6964

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
    A skąd porzyczyć rollbar? Będzie w ośrodku? Na upartego będziemy mieć jakieś butelki.. więc nie uschniemy..
    Da się powiedzieć jak co będzie wyglądało po kolei?
    Na chwilę obecną próbujemy dowiedzieć się od Wiktora z Browaru Janów czy będzie możliwość pożyczenia od nich rollbaru oraz czy zgodzą się dostarczyć minimum 100l pysznego piwka na piątek. Z tego co pisał Zythum Perła rollbaru nam nie da, więc może Janów zostawiłby go do niedzieli - byłoby bosko... Pamiętajmy jednak, że Janów nie jest sponsorem tej imprezy więc nic nie obiecujemy... Mam nadzieję, że chociaż pompki wypalą...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Seta
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2002.10
      • 6964

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik
      Jak sobie porzypomne ile trzeba bylo sie napompowac, zeby w zeszlym roku wydobyc kufel...
      Taki siłacz jak Ty nie powinien mieć z tym problemów...
      Jak sobię przypomnę co ostatnio zrobiłeś Darkowi aż się boję żonę na zlot zabierać...
      Last edited by Seta; 2006-09-01, 11:23.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Marusia
        Marszałek Browarów Rzemieślniczych
        🍼🍼
        • 2001.02
        • 20221

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
        Na upartego będziemy mieć jakieś butelki.. więc nie uschniemy..
        Nie o to chodzi, chodzi o to:
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zbysia
        Da się powiedzieć jak co będzie wyglądało po kolei?
        że Zythum powinien nas dokładnie zapoznać z rozkładem jazdy. Bo jeśli się okaże, że sformułowanie "piwa na pewno nie zabraknie" ma oznaczać piwo w sobotni wieczór, to oznacza, że praktycznie musimy się sami zaopatrzyć w browar - w sobotę wieczorem wszyscy ju będą zmęczeni, a część osób będzie mało pić ze względu na powrót w niedzielę autem do domu.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • zythum
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2001.08
          • 8305

          Hmm byłem na wszystkich zlotach i zawsze OFICJALNA impreza odbywała się w sobotę. Dlatego też prosiłem Perłę o piwo jedynie na sobotnie ognisko bo zawsze w pt. piliśmy to co każdy przywiózł. Przynajmniej ja tak to pamiętam.
          W pt nie będzie jeszcze wszystkich stąd nie planowalem nic na ten dzień - duża część przyjedzie sresztą późnym wieczorem i nocą więc jaki sens układać na ten dzieńplan???
          Zawsze wszelkie wycieczki po browarach, giełdy, imprezy towarzyszące Zlotom odbywały się w soboty.....
          NIGDY W PIĄTEK NIE BYŁO ŻADNEGO PLANU - zawsze to była sobota. \


          Albo ja zupełnie to inaczej pamietam niż Wy ale napsizcie mi wtedy co po kolei na Zlotach robiliśmy w pt??? Bo dla mnie to był zawsze zupełny niezorganizowany spontan.

          A co do planu to
          chyba łatwo się go domyśleć.
          Sobota - zwiedzanie browaru/degustacja, wieczorem od 19.00 ognisko.

          ps. gadżety są tajemnicą której Wam nie zdradzę
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • naczelnik
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.08
            • 1884

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
            Jak sobię przypomnę co ostatnio zrobiłeś Darkowi aż się boję żonę na zlot zabierać...
            Kobiet i dzieci oszczedze

            Pfuu, dzieci tam nie bedzie.

            P.S. Darek, trenujesz ?
            Last edited by naczelnik; 2006-09-01, 11:31.
            Popieram domowe browary!

            Polakom gratulujemy naczelnika

            Zamykam browar.
            Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

            gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

            Comment

            • zythum
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2001.08
              • 8305

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
              Hmm byłem na wszystkich zlotach i zawsze OFICJALNA impreza odbywała się w sobotę. Dlatego też prosiłem Perłę o piwo jedynie na sobotnie ognisko bo zawsze w pt. piliśmy to co każdy przywiózł. Przynajmniej ja tak to pamiętam.
              W pt nie będzie jeszcze wszystkich stąd nie planowalem nic na ten dzień - duża część przyjedzie sresztą późnym wieczorem i nocą więc jaki sens układać na ten dzieńplan???
              Zawsze wszelkie wycieczki po browarach, giełdy, imprezy towarzyszące Zlotom odbywały się w soboty.....
              NIGDY W PIĄTEK NIE BYŁO ŻADNEGO PLANU - zawsze to była sobota. \


              Albo ja zupełnie to inaczej pamietam niż Wy ale napsizcie mi wtedy co po kolei na Zlotach robiliśmy w pt??? Bo dla mnie to był zawsze zupełny niezorganizowany spontan.

              A co do planu to
              chyba łatwo się go domyśleć.
              Sobota - zwiedzanie browaru/degustacja, wieczorem od 19.00 ognisko.

              ps. gadżety są tajemnicą której Wam nie zdradzę

              Na przykład rok temu przecież w pt nie piliśmy Ciechana tylko to co kto przywiózł- albo coś mi umknęło?
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • naczelnik
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.08
                • 1884

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                ...albo coś mi umknęło?
                w piatkowy wieczor juz chyba pilismy
                Gorzej, ze gaz szybko ulecial...
                Popieram domowe browary!

                Polakom gratulujemy naczelnika

                Zamykam browar.
                Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                Comment

                • slavoy
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🥛🥛🥛
                  • 2001.10
                  • 5055

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                  Albo ja zupełnie to inaczej pamietam niż Wy ale napsizcie mi wtedy co po kolei na Zlotach robiliśmy w pt??? Bo dla mnie to był zawsze zupełny niezorganizowany spontan.
                  Spontan był, ale piwo _zlotowe_ też zawsze było. Z rollbarem.
                  Czyli to, że w piątek nie było zorganizowanej wycieczki do ZOO, nie znaczyło że biegaliśmy przez cały dzień do sklepu po piwo...
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2001.02
                    • 23880

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                    Hmm byłem na wszystkich zlotach i zawsze OFICJALNA impreza odbywała się w sobotę. Dlatego też prosiłem Perłę o piwo jedynie na sobotnie ognisko bo zawsze w pt. piliśmy to co każdy przywiózł. Przynajmniej ja tak to pamiętam.
                    W pt nie będzie jeszcze wszystkich stąd nie planowalem nic na ten dzień - duża część przyjedzie sresztą późnym wieczorem i nocą więc jaki sens układać na ten dzieńplan???
                    Zawsze wszelkie wycieczki po browarach, giełdy, imprezy towarzyszące Zlotom odbywały się w soboty.....
                    NIGDY W PIĄTEK NIE BYŁO ŻADNEGO PLANU - zawsze to była sobota. \


                    Albo ja zupełnie to inaczej pamietam niż Wy ale napsizcie mi wtedy co po kolei na Zlotach robiliśmy w pt??? Bo dla mnie to był zawsze zupełny niezorganizowany spontan.

                    A co do planu to
                    chyba łatwo się go domyśleć.
                    Sobota - zwiedzanie browaru/degustacja, wieczorem od 19.00 ognisko.

                    ps. gadżety są tajemnicą której Wam nie zdradzę
                    zgadzam się że zorganizowane planowe atrakcje nie związane ze spożywaniem piwa - odbywały się praktycznie tylko w sobotę, żeby wszyscy Zlotowicze mogli skorzystać.

                    Ale piwo organizowane było zawsze od piątku. Szczególnie że przybycie transportu piwnego zwykle wiązało się z dużymi obsuwami Przy niekorzystnym splocie wydarzeń piwo dotrze w piątek wieczorem i będzie trzeba się ostro "nagimnastykować".
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Marusia
                      Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                      🍼🍼
                      • 2001.02
                      • 20221

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                      Hmm byłem na wszystkich zlotach i zawsze OFICJALNA impreza odbywała się w sobotę. Dlatego też prosiłem Perłę o piwo jedynie na sobotnie ognisko bo zawsze w pt. piliśmy to co każdy przywiózł. Przynajmniej ja tak to pamiętam.
                      To źle pamiętasz.
                      Skoro poprosiłeś Perłę o piwo na sobotnie ognisko oznacza to w praktyce, że od piątku rano do soboty wieczorem mamy samofinansowanie. Po prostu super. Zwłaszcza kierowcy sie ucieszą Szkoda, że nie popytałeś przed podejmowaniem takich decyzji, wydawałoby się, że schemat jest co roku taki sam, ale Zythum zapamiętał go inaczej.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Marusia
                        Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                        🍼🍼
                        • 2001.02
                        • 20221

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                        Przy niekorzystnym splocie wydarzeń piwo dotrze w piątek wieczorem i będzie trzeba się ostro "nagimnastykować".
                        Art, w SOBOTĘ wieczorem, czujesz klimat?
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • JAckson
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          🍼🍼
                          • 2004.05
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik
                          w piatkowy wieczor juz chyba pilismy
                          Gorzej, ze gaz szybko ulecial...
                          Wieczorem w piatek chyba rzeczywiście dojechał Ciechanów. Po południu pilismy własne piwka

                          Wniosek z tego taki, że 2x50 Janowa jest jak najbardziej pożadane i stosunkowo łatwe do zorganizowania. Nie sądzę, aby można było załatwić odpłatną beczkę Zwierzyńca po cenie choćby hurtowej.
                          Z drugiej strony trochę to godzi w patrona Zlotu, ale mnie to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. Dla mnie kolejny dowód otwartości browaru Janów.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            🥛🥛🥛🥛🥛
                            • 2001.02
                            • 23880

                            przeklawiaturzyłemsiemabotobyłowsumiemarzenieścięt ejgłowyispacjamięsięzacięła
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Marusia
                              Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                              🍼🍼
                              • 2001.02
                              • 20221

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                              Wieczorem w piatek chyba rzeczywiście dojechał Ciechanów. Po południu pilismy własne piwka
                              I tak również było w Boszkowie i w Wieżycy.

                              Zythum, proponuję, żebyś się porozumiałjeszcze z Perłą, niech dostarczą piwo w piątek,. Chyba, że przewidzieli 2 beczki, to nawet na sobotę wieczór będzie mało.


                              Acha, a z tym rollbarem - nie wierzę, że nie mają rollbaru jednego wolnego, dałeś się zbyć po prostu.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • Seta
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2002.10
                                • 6964

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                                Hmm byłem na wszystkich zlotach i zawsze OFICJALNA impreza odbywała się w sobotę. (...) Albo ja zupełnie to inaczej pamietam niż Wy ale napsizcie mi wtedy co po kolei na Zlotach robiliśmy w pt??? (...)
                                Dobra nie irytujmy się, bo sobie zabawę popsujemy!!!!
                                Piwo załatwimy i to całkiem dobre...
                                Myślę, że koszt naprawdę będzie akceptowalny dla wszystkich. Po za tym piwko w okolicznych knajpkach też cen warszawskich nie ma... Jedyne czego byłoby szkoda to ewentualny brak rollbaru, a zwłaszcza schłodzarki...
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...