2006.09.08-10: V Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🥛🥛🥛
    • 2001.05
    • 9036

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
    starszi wiekiem, czy stażem na forum, czy ilością postów?
    Nie filozuj! Po prostu starsi
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • e-prezes
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2002.05
      • 19253

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
      Nie filozuj! Po prostu starsi
      ...i mądrzejsi

      Comment

      • JAckson
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 2004.05
        • 6122

        #48
        W tej chwili najbardziej podoba mi się opcja Czarnków lub Janów. Świetne piwo. Otwartość browaru Janów też jest dużym plusem.
        Jest jeszcze Zwierzyniec . Baza noclegowa i piękne położenie browaru. Tylko Perła go zamęcza i przestaje być atrakcyjny piwnie.
        MM961
        4:-)

        Comment

        • may
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2002.01
          • 1508

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
          6. Specjalna uszczypliwość pod adresem BP: aby liczyć na wzajemność gości, trzeba też samemu bywać w różnych miejscach.
          Zrozumiałem i wzajemnie

          Comment

          • Mistrzu
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2003.08
            • 750

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
            A ja widzę jeszcze inny problem, którego nikt nie wziął pod uwagę. Nie wszyscy zlotowicze muszą mieć paszporty, a ich brak nie pozwoliłby na uczestnictwo we wszystkich atrakcjach zlotu.
            Jaki problem? Takie osoby (m.in. ja bo mam już nieważny) mają przed sobą cały rok na wyrobienie paszportu.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 2003.02
              • 7971

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
              1. Proponuję czytać, co pisze Admin. A jak Admin pisze: północno - zachodnia Polska, to oznacza Witnicę, Czarnków lub Chociwel, a nie Vyhne czy Imielin.
              .
              Chociwel powiadasz ...wolne żarty Witnica...podobnie-przyczyny sądzę ,że znasz ...
              Browarów jest jeszcze troszkę w tym regionie i mam nadzieję,że cosik wypali .


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • Mistrzu
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 2003.08
                • 750

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                1. Proponuję czytać, co pisze Admin. A jak Admin pisze: północno - zachodnia Polska, to oznacza Witnicę, Czarnków lub Chociwel, a nie Vyhne czy Imielin.
                2. Proponuje przyjąć do wiadomości, że to Admin decyduje o tym, co się dzieje. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, należy je składać do szefa na PW, a nie robić publicznie zamieszanie. Demokracja jest dobra, ale tylko w gadaniu, a potem ktoś musi zorganizować imprezę.
                3. Browary znajdujące sie poza granicami RP wykluczam z założenia. To jest opcja na inne wycieczki, a nie na zloty.
                4. Moje konserwatywne spojrzenie na tematy społeczne podpowiada mi, że starsi mają pierwszeństwo. A więc również w organizowaniu zlotów.
                5. Obowiązuje niepisana reguła zmienności regionalnej, a więc możliwie rozmaitego rozłożenia zlotów. Gdyby to zależało od "prazdroja" (czyli grupy inicjatynej rodem ze Srebrnej Góry), wszystkie zloty byłyby na Dolnym Śląsku.
                6. Specjalna uszczypliwość pod adresem BP: aby liczyć na wzajemność gości, trzeba też samemu bywać w różnych miejscach.
                No i była oczywiście specjalna:
                ad.1. wazelina i wyręczanie autora wątku, ad.2 apodyktyczność, ad.3. wykluczenia, ad.4. konserwatyzm i nudne już zagrywki „wiekiem”, ad.5. ustawianie ludzi po kątach, ad.6. uszczypliwość i gderanie Zabrakło tylko czepiania się nicków i popisów wiedzą.

                Comment

                • clarq
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 2003.09
                  • 187

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
                  Jaki problem? Takie osoby (m.in. ja bo mam już nieważny) mają przed sobą cały rok na wyrobienie paszportu.
                  Paszport to najmniejszy problem
                  -------------------
                  Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
                  Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
                  Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

                  Comment

                  • Maremali
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2002.05
                    • 1955

                    #54
                    A czy okolice Nakła lub Żnina można zaliczyć pod północno-zachonią Polskę?
                    Miałbym bardzo blisko
                    http://maremali.web-album.org/

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 2003.02
                      • 7971

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
                      A czy okolice Nakła lub Żnina można zaliczyć pod północno-zachonią Polskę?
                      Miałbym bardzo blisko
                      W sumie tak,załatwiaj Mareczku Krajana,albo Żnina i już jesteśmy


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2004.09
                        • 2523

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                        1. Proponuję czytać, co pisze Admin. A jak Admin pisze: północno - zachodnia Polska, to oznacza Witnicę, Czarnków lub Chociwel, a nie Vyhne czy Imielin.
                        2. Proponuje przyjąć do wiadomości, że to Admin decyduje o tym, co się dzieje. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, należy je składać do szefa na PW, a nie robić publicznie zamieszanie. Demokracja jest dobra, ale tylko w gadaniu, a potem ktoś musi zorganizować imprezę.
                        3. Browary znajdujące sie poza granicami RP wykluczam z założenia. To jest opcja na inne wycieczki, a nie na zloty.
                        4. Moje konserwatywne spojrzenie na tematy społeczne podpowiada mi, że starsi mają pierwszeństwo. A więc również w organizowaniu zlotów.
                        5. Obowiązuje niepisana reguła zmienności regionalnej, a więc możliwie rozmaitego rozłożenia zlotów. Gdyby to zależało od "prazdroja" (czyli grupy inicjatynej rodem ze Srebrnej Góry), wszystkie zloty byłyby na Dolnym Śląsku.
                        6. Specjalna uszczypliwość pod adresem BP: aby liczyć na wzajemność gości, trzeba też samemu bywać w różnych miejscach.
                        ... to było chyba do mnie ?

                        Oczywiście zapomniałem o Polsce północno-zachodniej. Osobiście dawno tam nie byłem, chętnie pojadę - jestem za a nawet przeciw.
                        Na pewno ART i inni Organizatorzy obiorą słuszną drogę a uczestnicy kolejnego Zlotu będą dobrze się bawić.

                        Inne pomijam bo się nie wzruszyłem.

                        Comment

                        • Marusia
                          Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                          🍼🍼
                          • 2001.02
                          • 20221

                          #57
                          Rozmawialiśmy sobie na ten temat przy okazji spotkania w Browarmii i Małażonka zauwazyła ważną rzecz - że za dwa lata browar w Zwierzyńcu może być juz zamknięty, więc Zlot 2006 to praktycznie ostatnia szansa na zwiedzenie browaru i zabawę pod egidą Zwierza. Uważam zatem miejsce Zlotu za ustalone Wg mnie jest to argument nie do zbicia, niech Zwierz ma Wielkie Wyjście ze sceny browarnictwa polskiego. Myślę, że Art przychyli się do tej koncepcji - inne browary mają szansę na kolejne Zloty
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2004.06
                            • 6310

                            #58
                            Z tym argumentem ciężko jest dyskutować. Podpisuję się więc pod pomysłem Zwierzowym.

                            Comment

                            • biermann
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2001.09
                              • 2552

                              #59
                              A mi pomysł ten się absolutnie nie podoba Dwa piwne wyjazdy za Wisłe w przeciąg roku to przegięcie
                              Chociaż staram się nigdy nie mówić nigdy

                              Poza tym jest to dobry temat do przedyskutowania w większym gronie niż w parę osób w Browarmii. Zrobić ankietę ( mi się nie chce ale są tacy co uwielbiają ) i niech się wypowie większa rzesza.
                              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                🥛🥛🥛🥛🥛
                                • 2001.02
                                • 23885

                                #60
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                Rozmawialiśmy sobie na ten temat przy okazji spotkania w Browarmii i Małażonka zauwazyła ważną rzecz - że za dwa lata browar w Zwierzyńcu może być juz zamknięty, więc Zlot 2006 to praktycznie ostatnia szansa na zwiedzenie browaru i zabawę pod egidą Zwierza. Uważam zatem miejsce Zlotu za ustalone Wg mnie jest to argument nie do zbicia, niech Zwierz ma Wielkie Wyjście ze sceny browarnictwa polskiego. Myślę, że Art przychyli się do tej koncepcji - inne browary mają szansę na kolejne Zloty
                                ja teraz patrzę na to sceptycznie, bo jak na razie wiele czynników zorganizowania tam Zlotu to więcej niż niewiadome. już od kilku miesięcy rozważania nad Zwierzyńcem sobie pływają po oceanie pobożnych życzeń..

                                1) Możliwość zwiedzania browaru - ?
                                2) Możliwość sponsoringu - ?
                                3) Piwo beczkowe - brak (no ok, może być też butla)
                                4) Ośrodek w Zwierzyńcu lub najbliższej okolicy - ?
                                5) podobny rejon kraju co w tym roku

                                6) Dojazd - OK (jest stacja PKP)
                                7) Walor historyczno - jubileuszowy faktycznie jest tu istotnym atutem
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...