2006.09.08-10: V Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2002.10
    • 6964

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Na przykład rok temu przecież w pt nie piliśmy Ciechana tylko to co kto przywiózł- albo coś mi umknęło?
    W piątek przed wieczorem piliście dostarczonego przeze m,nie Janowa, więc tradycji stanie się zadość...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • zythum
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2001.08
      • 8305

      ......................
      Last edited by zythum; 2006-09-01, 12:06.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • Marusia
        Marszałek Browarów Rzemieślniczych
        🍼🍼
        • 2001.02
        • 20221

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
        Dobra nie irytujmy się, bo sobie zabawę popsujemy!!!!
        Piwo załatwimy i to całkiem dobre...
        Myślę, że koszt naprawdę będzie akceptowalny dla wszystkich. Po za tym piwko w okolicznych knajpkach też cen warszawskich nie ma... Jedyne czego byłoby szkoda to ewentualny brak rollbaru, a zwłaszcza schłodzarki...
        Seta, wiem, że damy sobie radę, ale chodzi o poziom organizacji przez Zythuma, to, że jesteśmy kumplami od piwa nie zwalnia od odpowiedzialności za sprawy, za które się bierze. A piwo na sobotę tylko wieczór plus brak rollbaru, plus brak informacji o tym to już jest jak dla mnie jakaś porażka, nie potrafię tego w ogóle zrozumieć
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • JAckson
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 2004.05
          • 6122

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
          Dobra nie irytujmy się, bo sobie zabawę popsujemy!!!!
          Zgadzam się. Nie ma co się teraz oskarżać (na to będzie czas po Zlocie ). Dobrze, że sprawa wyszła dzis, a nie w przyszły piatek.
          Może Zythum zechce jeszcze pogadać z Perłą, Sety pogadają z Janowem.

          Ceny w Zwierzyńcu to ~3zł/0,5 w knajpach za Premiuma (osobiście wolałbym butelkowego pilsa po 1,20/0,33). Knajpy jednak nie pomieszczą wszystkich naraz.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • iron
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2002.08
            • 6717

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
            Spontan był, ale piwo _zlotowe_ też zawsze było. Z rollbarem.
            Czyli to, że w piątek nie było zorganizowanej wycieczki do ZOO, nie znaczyło że biegaliśmy przez cały dzień do sklepu po piwo...

            Tiaa, zwłaszcza w Boszkowie był rollbar...
            Do Wieżycy piwo też dotarło z dużym obsuwem czasowym, nie jestem pewien, czy nie w sobotę.

            A swoją drogą, to czy nie zrobiliśmy się zbyt roszczeniowi - wszystko na być w ilości hurtowej, za darmo i najlepiej natychmiast. Może jeszcze Perła powinna samoloty lub helikoptery wynając aby zapewnić forumowiczom transport na zlot. Oczywiście z rollbarem na pokładzie
            A tak na marginesie, to nie sądzę, by jakikolwiek browar dał nam 10 beczek, tak jak zrobił to Ciechan rok temu. Moim zdaniem to se ne wrati.

            Żeby być na temat - ja z Asią jesteśmy jak najbardziej chętni na Janów w piątek.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • slavoy
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🥛🥛🥛
              • 2001.10
              • 5055

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
              Tiaa, zwłaszcza w Boszkowie był rollbar...
              Do Wieżycy piwo też dotarło z dużym obsuwem czasowym, nie jestem pewien, czy nie w sobotę.
              W Boszkowie piwo było butelkowe, ale było przed południem w piątek. W Wieżycy tez piwo było wczesnie w piątek, co innego CO2 , ale i to się szybko załatwiło.
              A co do roszczeniowości - to na czym do diabła ma polegać sponsoring tego typu imprezy? Może powinniśmy po prostu dostać po waflu i pakiecie etykiet i Iron będzie w pełni usatysfakcjonowany?
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Marusia
                Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                🍼🍼
                • 2001.02
                • 20221

                Zythuś, jeszcze czas - DRYNDAJ DO PERłY!!! Już niech nie będzie w piątek, ale w sobotę z rana, przed wycieczką do browaru!!!!
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Łysa
                  Kapral Kuflowy Chlupacz
                  • 2006.08
                  • 73

                  Jestem zdruzgotana tą kłótnią na forum Chyba się upiję . Mam nadzieję, że Seta zopatrzy naszą lodówkę w Janowa.
                  Wierzę, że jesteście bardzo fajni i takie fiu bździu nie zepsuje nam imprezy. Prawda?
                  Sorry za błędy, ale mam udokumentowaną dysortografię

                  Comment

                  • Małażonka
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2003.03
                    • 4602

                    Aż sobie zacytuę Czesa, może to Was trochę ochłodzi:
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czes
                    Przejrzałem ten temat i odniosłem wrażenie, że dla większości Forumowiczów najistotniejsze jest by Zlot był zaopatrzony w dużą ilość darmowego piwa i odbył się jak najbliżej ich stałego miejsca pobytu. To wymagania zrozumiałe, ale bardzo przyziemne.

                    A mni się marzy, by Zlot w Zwierzyńcu ( bez względu na to czy do Zwierzyńca blisko, czy daleko i czy browar wytoczy beczkę piwa na Wasze powitanie) był Waszą wielką manifestacją uznania dla tradycjnego piwowarstwa i małych browarów w ogóle oraz dla najstarszego z nich, Zwierzyńca, w szczególności.
                    Przecież tyle o tym na codzień mówicie, pogardzając koncernami.
                    Po tych słowach, jak jeden mąż - wszyscy zaczęli pisać, że darmowe piwo nie jest ważne, że damy sobie radę, że chodzi nam tylko o możliwość zwiedzenia 200-letniego browaru....
                    Od tych postów minęło pół roku czasu, rozumiem, że przez ten czas wiele się zmieniło.
                    Przestał być ważny browar i jego święto, a ważna z powrotem zaczęła być darmocha....
                    Przykre to - nie sądzicie????

                    Comment

                    • Marusia
                      Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                      🍼🍼
                      • 2001.02
                      • 20221

                      [quote=Małażonka]
                      Przestał być ważny browar i jego święto, a ważna z powrotem zaczęła być darmocha..../quote]

                      Małażonko, po pierwsze, to tylko ja się tu rzucam, a nie wszyscy. Po drugie, nie chodzi mi o BRAK PIWA SENSU STRICTO. Tylko o to, że Zythum nie uprzedził nas, że będzie INACZEJ NIŻ ZWYKLE. Chyba mamy prawo wiedzieć, co nas czeka z odpowiednim wyprzedzeniem?
                      Na tym koniec moich wypowiedzi, bo widzę, że moje intencje zostają powoli wywracane ogonem
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • zbysia
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        • 2004.09
                        • 907

                        Nie chodzi o darmochę..
                        Chodzi o wiedzę, jak w założeniach ma Zlot wyglądać, i na co można, jeśli można liczyć. Wtedy wiem, co mam ze soba wziąć: kasa, jadło, piwo, spodnie w kant, wędkę, klapki, kapsle, lód w workach.
                        I to wszystko.. aby tylko wiedzieć..
                        Last edited by zbysia; 2006-09-01, 12:50.
                        fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                        Comment

                        • Cyrkonia
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2001.10
                          • 1936

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron

                          Żeby być na temat - ja z Asią jesteśmy jak najbardziej chętni na Janów w piątek.
                          dopisuje się do listy chętnych - w imieniu swoim i mojego towarzystwa
                          www.stat-gra.pl

                          Comment

                          • iron
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 2002.08
                            • 6717

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                            W Boszkowie piwo było butelkowe, ale było przed południem w piątek. W Wieżycy tez piwo było wczesnie w piątek, co innego CO2 , ale i to się szybko załatwiło.
                            A co do roszczeniowości - to na czym do diabła ma polegać sponsoring tego typu imprezy? Może powinniśmy po prostu dostać po waflu i pakiecie etykiet i Iron będzie w pełni usatysfakcjonowany?
                            Z Twojego postu można wysnuć wniosek, że głównym celem zlotu jest darmowe chlanie i najlepiej jeszcze darmowa wyżerka
                            A ja głupi myślałem, że przede wszystkim fajnie jest spotkać ludzi i z nimi pogadać, powygłupiać się i tym podobne brewerie powyprawiać, oraz zwiedzić małe browary, pod które układana jest lokalizacja zlotu...

                            Tak jeszcze na marginesie - razem z rozwojem serwisu, zwiększyła się liczba osób uczestnicząca w zlotach. W Wieżycy były o ile pamiętam trzy beczki piwa i starczyły, ale ludzi było mniej. Na poprzednim zlocie było o wiele więcej osób i poszło 11 beczek Ciechana (10 z browaru, jedną zasponsorował Mark33) i beczka Janowa przywieziona przez Setę. I starczyło do sobotniej nocy - jakby było więcej, to też by się nie zmarnowało.
                            Jak sobie Slavoy wyobrażasz zapewnienie darmowego piwa na cały zlot dla 70 osób. Co idziesz do browaru i mówisz - dajcie nam prędziutko rollbar i dwadzieścia beczek piwa Jeśli uważasz, że będzie to bezproblemowe, to może najwyższy czas, byś sam zaczął załatwiać takie rzeczy.
                            A przy okazji - może przy takim nastawieniu pora organizować zloty przy koncernach - dla nich dwadzieścia beczek to nic i pewnie dadzą, a dla małych i średnich browarów ta ilość beczek, to jednak już jakiś koszt, a i płynność finansową mają gorszą niż molochy.

                            A 0dpowiadając na Twoje pytanie - ja będę w pełni usatysfakcjonowany, mogąc zwiedzić najstarszy polski browar, popodziwiać ponoć piękną przyrodę w okolicy i powygłupiać się ze znajomymi (w tym i z Tobą). A ewentualne darmowe beczki piwa są owszem miłym, ale dodatkiem, a nie esencją mojego pobytu na zlocie. Tak ja to przynajmniej widzę.
                            Last edited by iron; 2006-09-01, 12:55.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • Małażonka
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.03
                              • 4602

                              Przecież było wiadomo, że beczek trzystu browar nie postawi. Będzie poczęstunek od browaru, ale POCZĘSTUNEK, a nie darmowy ochlej. A jeśli poczęstunek, co to za różnica, czy będzie on w piątek, czy w sobotę?
                              Zwierzyniec nie jest zapadłą dziurą i piwo kupić się na miejscu uda. Bez problemu.

                              I Marusiu, nie tylko Ty masz do Zythuma pretensje. W tym akurat bije Cię na głowę Twój własny mąż.

                              Zbysiu - weź wszystko, o czym pisałeś, a w szczególności te spodnie w kant
                              Jeśli nie wiesz, co masz wziąć, a nie potrafisz zadać takiego pytania, to na wszelki wypadek weź więcej - od nadmiaru głowa nie boli

                              A tak na marginesie: mam nadzieję, że nikt z Perły tej awantury nie czyta. Bo nie zdziwiłoby mnie, gdyby dzięki takim tekstom Perła zrezygnowałaby z opieki nad Zlotem...
                              Last edited by Małażonka; 2006-09-01, 13:02.

                              Comment

                              • zbysia
                                Kapitan Lagerowej Marynarki
                                • 2004.09
                                • 907

                                Iron! ale przecież wszyscy to wiedzą.. chodzi tylko o to aby być przygotowanym na taki scenariusz, jaki jest uzgodniony ze sponsorem. I wtedy wiemy, czy coś dokupić, złożyć się, zamówić w hurtowni. Bo przecież piwo jest integralnym elementem spotkań forumowych.. n'est pas?
                                fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...