2006.09.08-10: V Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    Bez urazy, ale nie wydaje się wam, że "opłata za piwo" jest zbyt duża. Rozumiem składkowe musi być, ale czy powinno tyle wynosić? Jak Zythum trafnie napisał, to jest 14 beczek, do tego dochodzą beczki od Sponsora plus trzy beczki od Simona.
    Ja na pewno tyle nie wypiję, tym bardziej, że w piątek przyjedziemy popołudniu, a w niedzielę już nas praktycznie nie będzie. A tłumaczenie że, jeśli coś zostanie to kupi się pizze nie trafia do mnie. Nie każdy chce jeść pizze
    Przyjadę z Cukierniczką (tak wiec zapłacimy 40zł), więc z prostego rachunku wynika, mniej więcej będzie nam przysługiwać około 40 piw na parę plus to, co dojdzie od Sponsora. Lekko licząc będzie tego w sumie 50 piw. Na pewno ja tego nie wypiję wraz z Anią przez półtorej doby. Tak więc proszę przemyślcie tę kwestię raz jeszcze.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2001.02
      • 23860

      Zythum pisał o drewnie, do tego ewentualne opłaty za trolbar i szybko te 40 piw Ci stopnieje
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • abernacka
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛
        • 2003.12
        • 10861

        Opłaty za drewno i roll bar są na prawdę symboliczne. Tak więc bym był ostrożny z tym topnieniem.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2001.02
          • 23860

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
          Opłaty za drewno i roll bar są na prawdę symboliczne. Tak więc bym był ostrożny z tym topnieniem.
          no to reszta pójdzie na wyprawkę dla zwierzynieckich studentów, wszak niedługo początek roku akademickiego
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • abernacka
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛
            • 2003.12
            • 10861

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            no to reszta pójdzie na wyprawkę dla zwierzynieckich studentów, wszak niedługo początek roku akademickiego
            Mówisz o darowiźnie na rzecz kogoś? Niepodoba mi się to!
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23860

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
              Mówisz o darowiźnie na rzecz kogoś? Niepodoba mi się to!
              przecież nie będziemy wmuszać w nikogo tego piwa.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • abernacka
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛
                • 2003.12
                • 10861

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                przecież nie będziemy wmuszać w nikogo tego piwa.

                Aby nieprzedłużać tej dyskusji. Pytam się czy 20zł na osobe jest obowiązkowe i czy można zmiejszyć tą opłatę do np. 15zł?
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 2001.02
                  • 23860

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                  Aby nieprzedłużać tej dyskusji. Pytam się czy 20zł na osobe jest obowiązkowe i czy można zmiejszyć tą opłatę do np. 15zł?
                  nie ma co się bawić z liczeniem ułamków - potrzeba jest pilna, ustalenia jak wyżej odnotowano są jeszcze w trakcie, Seta nie będzie fundował nam ze swojej kieszeni piwa, którego ilość dopiero ma być ustalona na początku przyszłego tygodnia. jeśli okaże się że koszty będą mniejsze to na pewno Seta wykona odpowiednich ruchów zmierzających do zwrócenia odpowiedniej ilości bilonu wszystim uczestnikom Zlotu, którzy opłacą haracz.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • abernacka
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🥛🥛🥛🥛
                    • 2003.12
                    • 10861

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                    nie ma co się bawić z liczeniem ułamków - potrzeba jest pilna, ustalenia jak wyżej odnotowano są jeszcze w trakcie, Seta nie będzie fundował nam ze swojej kieszeni piwa, którego ilość dopiero ma być ustalona na początku przyszłego tygodnia. jeśli okaże się że koszty będą mniejsze to na pewno Seta wykona odpowiednich ruchów zmierzających do zwrócenia odpowiedniej ilości bilonu wszystim uczestnikom Zlotu, którzy opłacą haracz.

                    To nie są ułamki to jest 1/4 tej kwoty. Koszty są znane, jedynie nie znamy opłaty za np. drewno ale tak na prawdę to one są ułamkowe!
                    Last edited by abernacka; 2006-09-01, 20:31.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Małażonka
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2003.03
                      • 4602

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                      To fakt - może jakiegoś pieczonego prosiaka czy coś.
                      Z prosiakiem mógłby być niewielki problem. Rok temu za niewielkiego życzono sobie 800,00 zł. Niewiele zostało by potem na piwo

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        🥛🥛🥛🥛🥛
                        • 2001.02
                        • 23860

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                        To nie są ułamki to jest 1/4 tej kwoty. Koszty są znane, jedynie nie znamy opłaty za np. drewno ale tak na prawdę to one są ułamkowe!
                        Ależ to jest ułamek - i do tego skończony

                        Marcinie, spokojnie, ja tu występuję jedynie rozrywkowo i wiedzę o kosztach zaczerpnąłem z dzisiejszych tematów o zlocie - generalnym szefem operacji jest Zythum i do niego kieruj proszę swoje pytania czy da Ci zniżkę 5 zł per capita osobiście uważam to za niewłaściwe aby teraz zmieniać kwotę bo się zrobi rozpierducha.

                        fakt - wypadałoby podać ile różne rzeczy będą kosztować, czy Janów kosztuje 100 zł za beczkę, czy jednak 140zł, czy rollbar dostaniemy po rozsądnej cenie, czy leśniczy wyda nam drewno po dobrej cenie za kubik, czy po zdzierzej etc, itd.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Simon
                          † 1964-2008 Piwosz w Raju
                          • 2001.02
                          • 993

                          beczkoschładziarka jest MAŁO wydajna, lepiej rollbar, biorę ją awaryjnie !

                          Perła po sezonie na 100% ma pełno rollbarów... czy tak ciężko pożyczyć ??? ...naprawdę nie sądzę, żeby to był dla nich problem. Kto tam na miejscu łorganizuje to wszystko ? ??? Do roboty !!!
                          Simon

                          Comment

                          • adam16
                            Pułkownik Chmielowy Ekspert
                            • 2001.02
                            • 9865

                            Jak traktować te 20 zeta za piwo? No bo tu trzeba by coś ustalić. Jestem na liście a nie deklarowałem jeszcze zakupu Janowa. Kto mnie zna ten wie, że przy mojej masie (no taki "duży" jestem ), nie pijam zbyt wiele.
                            Lubię piwo z Janowa, ale mam wątpliwości czy wychleję go, aż za dwie dychy. To tylko w kwestii formalnej. Ja rozumiem że to może być kłopot, dlatego dotychczas składałem się zawsze jak inni. Ale zastanawiam się w tej chwili czy opłaty nie można by uzależnić od zużycia?
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • Małażonka
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.03
                              • 4602

                              Z tego typu problemami zapraszam do plotek!!!

                              Comment

                              • Małażonka
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2003.03
                                • 4602

                                Nagle w faktach pojawiły się problemy typu:
                                - a ja tyle nie wypiję
                                - a ja Janów to chętnie, ale 20,00 zł to za dużo
                                - itp

                                W związku z tym proponuję, że osoby, którym nie pasuje opłata 20,00 zł za piwo, niech jej nie uiszczają, a piwo sobie zakupią we własnym zakresie. Za pozostałe zlotowe "przyjemności" - typu drewno, kiełbasa czy co tam jeszcze - dopłacą na miejscu.
                                Last edited by Małażonka; 2006-09-01, 21:45.

                                Comment

                                Przetwarzanie...