2006.09.08-10: V Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23860

    pieniążki poszły wcziera, za Maggyka, Naczelnika i Artministranta niewyspanego.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 2003.02
      • 7971

      Jeden dzień w pracy ,a tu taka jazda bez trzymanki
      Teraz to mi się nie chce ,ale w poniedziałek wpłacam pieniążki za Janów
      Tak swoją drogą z piątku/sobotę powinno być piwko od sponsora i nie chodzi wcale o morze piwa(to tak w/g mnie na przyszłość-wiadomo jakie bywały piwne piątkowe problemy ).
      Teraz trza odliczać dni i czekać na spotkanie znajomych i nieznajomych piwnych ryjków


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2001.02
        • 23860

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
        Przepraszam, ale szefem TEJ operacji jest Seta, nie Zythum.
        Ale Zythum podjął się organizacji ogólnej - więc myślę że z Setą jest w kontakcie. A przynajmniej mam taką nadzieję, że się nie okaże że jeden zamówi 10 beczek w Perle a drugi podobną porcję w Janowie
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Seta
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2002.10
          • 6964

          Słuchajta ludzie!
          Wpłacajcie proszę po 20zł od osoby. Rozumiem że to dużo - być może strarczyłoby 10zł, a być może wyjdzie po 12,34zł - nie wiemy i jest za późno na obliczenia. Obiecuję, że rozliczę się z każdej złotówki. Tylko mam wielką prośbę. Nie wydawajcie po drodze drobnych, bo jak każdemu będę musiał oddać 7,66zł to nie wydolę z monetami...
          Jak dojedziemy na zlot postanowimy co zrobić z resztą kasy - np. kto będzie jechał rano w niedzielę dostanie kasę, a reszta zamówi sobie jakąś atrakcje...
          Co do tego, że ktoś pije mniej, a ktoś więcej, to sorry. Ja tego sprawdzać nie będę - moim celem jest aby dla nikogo nie zabrakło piwa. Ani w piątek, ani w niedzielę. Dlatego na piwo musimy się zrzucić po równo. Podobnie na drewno (tu też ktoś może powiedzieć, że będzie siedział daleko od ognia, więc powinien płacić mniej)...
          Rzeczy inne (np. jedzenie) będą konsultowane. Z drugiej strony jeśli zostanie 60zł to przecież nie będę oddawał każdemu po 87 groszy, tylko dokupię np. 50 bochenków chleba bo przyda się na ognisko...
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • Małażonka
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.03
            • 4602

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
            A ja czy Ty jak organizujemy imprezy, nie robimy tego społecznie?
            Seta po prostu nagle stał się organizatorem Zlotu, taka nominacja z ostatniej chwili
            Marusiu, ale Seta jest organizatorem PIWA, a nie Zlotu (za co Mu jesteśmy niezmiernie wdzięczni ). Przecież zlot to nie tylko piwo, prawda? Organizatorem Zlotu nadal pozostaje Zythum. I niezależnie, co o tym myślisz - wykonał kawał dobrej roboty...
            A organizując już zeszły Zlot, wiem jakie przykre i krzywdzące są słowa nieuzasadnionej krytyki. I miałam rację, mówiąc, że to po raz ostatni. Poprostu nie warto się starać...

            Comment

            • zythum
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2001.08
              • 8305

              Już sobie myślę jak to miło będzie w przyszłym roku sobie pokrytykować - bo dla mnie to też jest na pewno ostatni raz. Skoro nic Wam sie nie podoba

              Wiem, że też Wam sie nie będzie podobało ale kiełbasy kupujemy sobie sami bo potem będzie:
              - a ja nie lubię takiego gatunku
              - a ja zjadłem tylko jeden kawałek
              - a w mojej kiełbasie był tłuszcz
              ...............

              ps. jestem w kontakcie z setą.
              Last edited by zythum; 2006-09-02, 17:18.
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • slavoy
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                🥛🥛🥛
                • 2001.10
                • 5055

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                A organizując już zeszły Zlot, wiem jakie przykre i krzywdzące są słowa nieuzasadnionej krytyki.
                Nie no, Aśka, jaja sobie chyba robisz? NIEUZASADNIONEJ? No takiego dowcipu dawno nie słyszałam. Przykrą ta krytyka może być, ale akurat w tym przypadku na pewno nie jest nieuzasadniona, nie będę w kółko wraz z paroma innymi osobami tłumaczyć tego samego, skoro niektórzy najwyraźniej się uparli, żeby nie rozumieć.

                P.S. To pisałam ja, Marusia, Slavoy jedzie teraz pociagiem z Poznania
                Last edited by slavoy; 2006-09-02, 18:34.
                Dick Laurent is dead.

                Comment

                • adam16
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2001.02
                  • 9865

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
                  Słuchajta ludzie!
                  Wpłacajcie proszę po 20zł od osoby. Rozumiem że to dużo - być może strarczyłoby 10zł, a być może wyjdzie po 12,34zł - nie wiemy i jest za późno na obliczenia. Obiecuję, że rozliczę się z każdej złotówki. Tylko mam wielką prośbę. Nie wydawajcie po drodze drobnych, bo jak każdemu będę musiał oddać 7,66zł to nie wydolę z monetami...
                  Jak dojedziemy na zlot postanowimy co zrobić z resztą kasy - np. kto będzie jechał rano w niedzielę dostanie kasę, a reszta zamówi sobie jakąś atrakcje...
                  Co do tego, że ktoś pije mniej, a ktoś więcej, to sorry. Ja tego sprawdzać nie będę - moim celem jest aby dla nikogo nie zabrakło piwa. Ani w piątek, ani w niedzielę. Dlatego na piwo musimy się zrzucić po równo. Podobnie na drewno (tu też ktoś może powiedzieć, że będzie siedział daleko od ognia, więc powinien płacić mniej)...
                  Rzeczy inne (np. jedzenie) będą konsultowane. Z drugiej strony jeśli zostanie 60zł to przecież nie będę oddawał każdemu po 87 groszy, tylko dokupię np. 50 bochenków chleba bo przyda się na ognisko...
                  I to jest odpowiedź jakiej oczekiwałem, choć...
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
                  Podobnie na drewno (tu też ktoś może powiedzieć, że będzie siedział daleko od ognia, więc powinien płacić mniej)...
                  ... im dalej od ogniska tym bardziej trzeba będzie zaangażować odzież - zniżka byłaby na miejscu .

                  To ostatnie to żart - jakby ktoś nie zrozumiał
                  Last edited by adam16; 2006-09-02, 19:00.
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • sopista
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2003.01
                    • 1747

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                    ... im dalej od ogniska tym bardziej trzeba będzie zaangażować odzież - zniżka byłaby na miejscu .
                    I druga zniżka za mniejszą ilość ciepełka

                    Przez brak rozrywki Giełdowo-Grodziskiej (tak niestety wyszło) jeszcze trudniej mi doczekać się tego piątku . Na szczęście to już niecały tydzień.

                    Comment

                    • adam16
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2001.02
                      • 9865

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
                      I druga zniżka za mniejszą ilość ciepełka ...
                      Nie - to ta sama zniżka. Mniej kalorii z ogniska = więcej ubrania. Nie przesadzajmy
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Maremali
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2002.05
                        • 1955

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                        (..)
                        A organizując już zeszły Zlot, wiem jakie przykre i krzywdzące są słowa nieuzasadnionej krytyki. I miałam rację, mówiąc, że to po raz ostatni. Poprostu nie warto się starać...
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                        Już sobie myślę jak to miło będzie w przyszłym roku sobie pokrytykować - bo dla mnie to też jest na pewno ostatni raz. Skoro nic Wam sie nie podoba
                        (..)
                        Najwyraźniej w przyszłym roku nie będzie chętnego do podjęcia się organizacji zlotu chyba, że jeszcze się ostał jakiś niezniechęcony Waszym pisaniem entuzjasta.
                        Czytając te Wasze kłótnie dochodzę do wniosku, że po to to wszystko bazgrzecie aby się na zlocie pogodzić.
                        http://maremali.web-album.org/

                        Comment

                        • Małażonka
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.03
                          • 4602

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
                          Nie no, Aśka, jaja sobie chyba robisz? NIEUZASADNIONEJ? No takiego dowcipu dawno nie słyszałam. Przykrą ta krytyka może być, ale akurat w tym przypadku na pewno nie jest nieuzasadniona, nie będę w kółko wraz z paroma innymi osobami tłumaczyć tego samego, skoro niektórzy najwyraźniej się uparli, żeby nie rozumieć(...)
                          No, to widoczniej reprezentuję tą bardziej zidioczałą część Browaru.biz...
                          Owszem, Zythum nie powiedział czego należy oczekiwać..., ale czy Ty to zrobiłaś, albo ja???? Nie!!!!
                          Piwo na ciechanowski zlot również piwo przyjechało zbyt późno (na szczęście, na tyle późno, by nikt nie mógł wzmagać pustej piany na forum...)
                          Kto rozmawiał z Browarem??????
                          Kto załatwiał piwo na ognisko????
                          Kto załatwiał również gadżety????
                          Kto organizuje ognisko????
                          Kto organizuje wycieczkę po Browarze????
                          Kto w końcu oranizuje cały ZLOT???
                          Może, Ty Marusiu????
                          Łatwo jest krytykować, ale może spojrzyj wstecz, czy napewno wszystko, co organizowałaś, było dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik"??? Przypomnij sobie, jak to wyglądało!... I dopiero potem zacznij krytykować!!!!
                          Last edited by Małażonka; 2006-09-02, 21:51.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            🥛🥛🥛🥛🥛
                            • 2001.02
                            • 23860

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                            No, to widoczniej reprezentuję tą bardziej zidioczałą część Browaru.biz...
                            Owszem, Zythum nie powiedział czego należy oczekiwać..., ale czy Ty to zrobiłaś, albo ja???? Nie!!!!
                            Piwo na ciechanowski zlot również piwo przyjechało zbyt późno (na szczęście, na tyle późno, by nikt nie mógł wzmagać pustej piany na forum...)
                            Kto rozmawiał z Browarem??????
                            Kto załatwiał piwo na ognisko????
                            Kto załatwiał również gadżety????
                            Kto organizuje ognisko????
                            Kto organizuje wycieczkę po Browarze????
                            Kto w końcu oranizuje cały ZLOT???
                            Może, Ty Marusiu????
                            Łatwo jest krytykować, ale może spojrzyj wstecz, czy napewno wszystko, co organizowałaś, było dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik"??? Przypomnij sobie, jak to wyglądało!... I dopiero potem zacznij krytykować!!!!
                            Kobietes, piszemy o obecnym Zlocie. Na ubiegłorocznym Zlocie było przecież wszystko gites. No poza tym że za bardzo się przejmowałaś drobnostkami.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • zbysia
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 2004.09
                              • 907

                              Dziewczyny! Pax!
                              Każda i każdy wie o co chodzi... nikt nie wiesza psów na organizatorze, i de facto nikomu nie przeszkadza, że nie bedzie piwa sponsorowanego w piątek. Jak już pisałem, chodzi tylko o wiedzę: co i kiedy i czy będzie, o której są przewidziane atrakcje, które dopiął zythum. Inne rzeczy da się dograć.. Wiadomo, że jeżeli organizator działa na odległość, nie jest w stanie wszystkiego dograć, zabezpieczyć i nikt nie ma o to pretensji. Nasze imprezy w Częstochowie też nie były do końca dograne, mimo, że byliśmy na miejscu, zawsze coś, ktoś może nie wypalić. Jeśli się czegoś czepiam, to tylko tzw. rozkładu jazdy; co po kolei, czego można oczekiwać, co jeszcze trzeba załatwić: tzn kupić, przywieźć, odśpiewać..

                              Nikt tak na prawdę nie ma "wątów" o to, co jest załatwione, jest i chwała organizatorowi wielka, a nasza zabawa jeszcze większa!

                              Jeśli chodzi o składkę 20 zł.. to i dużo i mało: więcej się wydaje w jeden wieczór na piwo w knajpie w miejscu zamieszkania. Proponuję poczekać do poniedziałku i zobaczyć ile kosztuje beka janowa (bo myślę, że 140 zł), i wtedy zadecydować, ile ich kupić i co z resztą kasy: zwrot, żarcie na ognisko, dla wegetarian, na drewno, na panienki (bo chyba będą jakieś panienki? ).
                              I to wszystko co miałem do napisania w moim liscie.. Pozdrawiam, siedząc przodem do J. Góry, a wszyscy wiedzą kto tu jutro będzie..
                              fANIAtic www.faktoria-ukraina.pl

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                🥛🥛🥛🥛🥛
                                • 2001.02
                                • 23860

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                                Kobietes, piszemy o obecnym Zlocie. Na ubiegłorocznym Zlocie było przecież wszystko gites. No poza tym że za bardzo się przejmowałaś drobnostkami.
                                teraz po prostu Zythum zrobił doprawdy dużo i nikt mu tego nie wypomina - ale po prostu brakuje go w temacie z faktami. Fajnie by było gdyby zamieścił tam przewidziany ramowy zlotowy gryplan z uwzględnieniem godzin i spraw które załatwił i co powinniśmy zorganizować we własnym zakresie póki jeszcze można się tym zająć.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...