2006.09.08-10: V Wielki Zlot Forumowiczów - ploty

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 2003.02
    • 7971

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Ja osobiście wolę Czarnków lub/i Miłosław lub/i Janów lub/iZwierzyniec lub/i Amber itp itd sto razy bardziej od Brześcia, bez obrazy May-u. Wziąć trzeba by też pod uwagę mozliwość kilkugodzinnego stania na granicy a i nie wpuszczenia też. Uważam, że Brześć to niezły pomysł na Giełdę ale niekoniecznie na Zlot.
    Masz rację,ja n.p nie mam paszportu i jazda do łukaszenkowa nie bardzo mi się uśmiecha.Fakt nie musimy z Anią(na forum Westa) jechać tam,ale jak trza zostać to zostaniemy w ośrodku i przypilnujemy piwa
    Choć wolałbym aby raz Zlot był na północny i zachodzie,a raz na południu i wschodzie,to byłoby sprawiedliwe patrząc na miejsce zamieszkania
    Last edited by Pogoniarz; 2005-09-13, 16:55.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • żąleną
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.01
      • 13239

      #32
      Padłem, jak zobaczyłem ten temat. A niedawno ktoś się dziwił, że kwestia kolejnego zlotu została poruszona pół roku przed terminem.

      A czy Biała Podlaska nie mogłaby zorganizować zlotu w okolicach Janowa?

      Comment

      • kopek7
        Kapral Kuflowy Chlupacz
        • 2005.07
        • 48

        #33
        Mam znajomego w Janowie Lubelskim.
        Jakby co

        oczywiście w Browarze
        pijmy, bo pełnych butelek nie skupują

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2001.02
          • 23885

          #34
          temat powstał w zasadzie po to by się wszyscy (no prawie) już oswajali z datą oraz organizatorzy innych imprez mieli możliwość ustalenia swoich jeśli liczą także na frekwencję ze strony późniejszych Zlotowiczów.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Ahumba
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🥛🥛🥛
            • 2001.05
            • 9036

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            temat powstał w zasadzie po to by się wszyscy (no prawie) oswoili z datą.
            Masz to jak w banku . Ja już się pakuję.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • Alchemych
              Porucznik Browarny Tester
              • 2003.12
              • 349

              #36
              Rybaczówka to naprawę perełka. Mimo wszystko, nie ma to dla mnie znaczenia gdzie będzie następny zlot - było zaj...cie i będzie zaj...cie - choć na pewno inaczej
              W każdym razie nie mam nic przeciwko kresom wschodnim Paszport w każdym razie mam a przygoda to moje wyzwanie

              Comment

              • arcy
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 2002.07
                • 7538

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alchemych
                Mimo wszystko, nie ma to dla mnie znaczenia gdzie będzie następny zlot
                Skoro tak, to proponuję tym razem zlot w namiotach. Rozbitych na trawnikach u mnie pod blokiem. Zwiedzanie browaru to żaden problem - do KP jest 10 minut spacerku. 15 do sklepu Olrusa, a tam najciekawsze wielkopolskie i nie tylko piwa. Do zwiedzania także fort (informacja dla Krzysia i innych miłośników militarnych budowli), Carefour, Real, IKEA, Media Markt, Biedronka i znane Paprykarzom Berti. Łatwy dojazd od strony autostrady. Bezpośredni autobus do resztek browaru Kobylepole i tramwaj do dawnych browarów Hugera i Lackowskiego. Jacyś chętni?

                Comment

                • Ark
                  Porucznik Browarny Tester
                  • 2003.04
                  • 414

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                  ... Do zwiedzania także ... IKEA... Jacyś chętni?
                  Owszem. Parę rzeczy do domu muszę kupić.
                  I długopis bym przy okazji odebrał
                  Last edited by Ark; 2005-09-13, 22:13.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2004.06
                    • 6310

                    #39
                    Arcy - jeszcze Brovaria, więc dwa browary można zwiedzić za jednym zamachem

                    Comment

                    • cielak
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.03
                      • 2890

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                      ...Do zwiedzania także fort ... Biedronka i znane Paprykarzom Berti...
                      "Jak dobrze że Biedronka jest tak blisko"
                      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                      Comment

                      • Krzysiu
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2001.02
                        • 14936

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        Skoro tak, to proponuję tym razem zlot w namiotach. Rozbitych na trawnikach u mnie pod blokiem. Zwiedzanie browaru to żaden problem - do KP jest 10 minut spacerku. 15 do sklepu Olrusa, a tam najciekawsze wielkopolskie i nie tylko piwa. Do zwiedzania także fort (informacja dla Krzysia i innych miłośników militarnych budowli), Carefour, Real, IKEA, Media Markt, Biedronka i znane Paprykarzom Berti. Łatwy dojazd od strony autostrady. Bezpośredni autobus do resztek browaru Kobylepole i tramwaj do dawnych browarów Hugera i Lackowskiego. Jacyś chętni?
                        Byłem tam dziesięć dni temu. Na zlot nadaje się łąka za Souffletem.

                        Comment

                        • Alchemych
                          Porucznik Browarny Tester
                          • 2003.12
                          • 349

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                          Skoro tak, to proponuję tym razem zlot w namiotach. Rozbitych na trawnikach u mnie pod blokiem. Zwiedzanie browaru to żaden problem - do KP jest 10 minut spacerku. 15 do sklepu Olrusa, a tam najciekawsze wielkopolskie i nie tylko piwa. Do zwiedzania także fort (informacja dla Krzysia i innych miłośników militarnych budowli), Carefour, Real, IKEA, Media Markt, Biedronka i znane Paprykarzom Berti. Łatwy dojazd od strony autostrady. Bezpośredni autobus do resztek browaru Kobylepole i tramwaj do dawnych browarów Hugera i Lackowskiego. Jacyś chętni?
                          Zacznijmy od tego jakie piwo proponujesz? (poza tym że beczkowe oczywiście)

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2004.09
                            • 2523

                            #43
                            moje dwa warianty ...

                            Ja proponuję:

                            Wariant I( egzotyczny bo zagraniczny ): Browar " Steiger " - Vyhne i okolice z bazą w B. Śtiavnicy ( piwo, wino, śliwowica ... ).
                            www.steiger.sk oraz www.banskastiavnica.sk

                            Wariant II: Browary; " Imielin ", " Spiż ", " Tyskie BK " z nocnym zwiedzaniem ( " trzy w jednym " )
                            i okolice z bazą nad jeziorem w Paprocanach - wszystko po trójkącie o boku około 25 km - sponsor do wyboru.
                            www.tychy.pl oraz www.imielin.pl oraz www.spiz-katowice.pl

                            ... oczekuję na dalsze propozycje.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2001.02
                              • 14936

                              #44
                              1. Proponuję czytać, co pisze Admin. A jak Admin pisze: północno - zachodnia Polska, to oznacza Witnicę, Czarnków lub Chociwel, a nie Vyhne czy Imielin.
                              2. Proponuje przyjąć do wiadomości, że to Admin decyduje o tym, co się dzieje. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, należy je składać do szefa na PW, a nie robić publicznie zamieszanie. Demokracja jest dobra, ale tylko w gadaniu, a potem ktoś musi zorganizować imprezę.
                              3. Browary znajdujące sie poza granicami RP wykluczam z założenia. To jest opcja na inne wycieczki, a nie na zloty.
                              4. Moje konserwatywne spojrzenie na tematy społeczne podpowiada mi, że starsi mają pierwszeństwo. A więc również w organizowaniu zlotów.
                              5. Obowiązuje niepisana reguła zmienności regionalnej, a więc możliwie rozmaitego rozłożenia zlotów. Gdyby to zależało od "prazdroja" (czyli grupy inicjatynej rodem ze Srebrnej Góry), wszystkie zloty byłyby na Dolnym Śląsku.
                              6. Specjalna uszczypliwość pod adresem BP: aby liczyć na wzajemność gości, trzeba też samemu bywać w różnych miejscach.

                              Comment

                              • e-prezes
                                Generał Wszelkich Fermentacji
                                🥛🥛🥛🥛🥛
                                • 2002.05
                                • 19253

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                                (...)4. Moje konserwatywne spojrzenie na tematy społeczne podpowiada mi, że starsi mają pierwszeństwo. A więc również w organizowaniu zlotów(...)
                                starszi wiekiem, czy stażem na forum, czy ilością postów?

                                Comment

                                Przetwarzanie...