Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 06-2004
    • 6310

    Browar Damm z Hiszpanii: 2 wafle, 2 etykiety, 2 kapsle.

    Comment

    • Petrus
      Porucznik Browarny Tester
      🍼
      • 10-2002
      • 383

      Mi z Damma przysłali tylko 3 krawatki.

      Comment

      • marian1920
        Major Piwnych Rewolucji
        • 10-2003
        • 1333

        a ja z damma dostalem tylko 2 wafle

        Comment

        • abernacka
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛🥛
          • 12-2003
          • 10860

          Czegoś tutaj nierozumiem Narzekacie, że dostaliście tylko np. 2 wafle. Cieszcie się, że cokolwiek wam przysłał browar, mógłby w ogóle nic wam nie przysłać i co wtedy?? Nastąpiłaby całkowita obraza na Hiszpanów.
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • kylo00
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 05-2003
            • 1

            A ja otrzymałem 10 etykiet z browaru Cascade z Australii.

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 06-2004
              • 6310

              Dziś przesyłka z browaru Starobrno z Czech.
              W środku: 11 wzorów kapsli (4 niestety mniej lub bardziej uszkodzone w transporcie), 5 wzorów wafli, 12 wzorów etykiet (z kontrami i krawatkami).

              Comment

              • Grothesk
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 11-2005
                • 811

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika djot
                A ja się spotkałem w kjednym z austriackich browarów prośba o przesłanie znaczków międzynarodowych. Nie wiem czy coś takiego istnieje.
                o to samo prosili mnie Szwedzi Az pojde dzisiaj i zapytam sie na poczcie...

                Comment

                • kalifat
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 10-2004
                  • 1168

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                  o to samo prosili mnie Szwedzi Az pojde dzisiaj i zapytam sie na poczcie...
                  Po co męczyć nogi, zobacz tutaj i odnośnik "Znaczek międzynarodowy" - z an(g)ielska zwany International Answer Coupon
                  bla bla bla

                  Comment

                  • Grothesk
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 11-2005
                    • 811

                    A ja wczoraj dostałem trzy wafle i od cholery etykiet

                    z Kormorana :-)

                    Co prawda wafle już miałem a etykiet nie zbieram, aaaale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda :-)

                    To już po Witnicy, Namysłowie i Lubelskiej Perle czwarta przesyłka jaką dostaję z jakiegokolwiek polskiego browaru... Teraz trzeba się wziąć za browary zagraniczne :-)

                    Comment

                    • Grothesk
                      Kapitan Lagerowej Marynarki
                      • 11-2005
                      • 811

                      No i gdybym się tak nie pośpieszył to bym jeszcze napisał, że dzisiaj dostałem przesyłkę z Cypru od KEO's Brewery - dwa takie same wafelki + po 3 dublety etykiet, bodajże dwa różne wzory... Jednym słowem, to pierwsza przesyłka spoza Polski, którą otrzymałem od browarów :-) To ja nie tracę czasu, tylko biorę się za pisanie do coraz to nowych miejsc ;-)

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        Wczoraj etykiety oraz podstawki przysłał mi Kiper ,a etykiety Krajan.
                        Zdrowie w/w browarów.

                        Comment

                        • sopista
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 01-2003
                          • 1747

                          Tylko dla porządku przypominam, że został już dawno wydzielony temat "Przychylność browarów - Polska"

                          Comment

                          • Bombadil13
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 05-2005
                            • 2479

                            A ja mam taką małą propozycję

                            Możeby utworzyć zbiór adresów, maili browarów, które przesyłają kolektybilia?

                            Nie wiem czy taki temat był juz poruszany, ale z pewnoscią życzliwi forumowicze mnie upomną jeśli był Wasze zdrowie

                            Myślę , że taki zbiór mógłby pomóc młodym, początkującym kolekcjonerom w poszerzaniu zbiorów. Po cóż błądzić po omacku skoro moznaby znaleźć na forum następujące informacje np.:

                            WITNICA- Dział Marketingu BOSS BROWAR WITNICA SA
                            ul. Marii Konopnickiej 1
                            66-460 WITNICA
                            Proszą o przesłanie listu na ten adres. Nie wysyłają gadżetów po przesłaniu prośby mailem

                            KOMPANIA PIWOWARSKA- wystarczy wysłać maila poczta@kp.pl

                            I podobnie z browarami zagranicznymi (tu mam zerowe doświadczenie, ale wyobrażam to sobie tak);
                            np.: GAMBRINUS- i tu następuje adres i wymogi browaru np.: (ten nieszczesny) znaczek miedzynarodowy.

                            Jak bardzo ułatwiłby to korespondencję! Teraz wysyłamy list do browaru, a browar nam na to, że chce znaczek międzynarodowy, więc my wysyłamy znaczek i dopiero wtedy jest odpowiedź!

                            Albo: wysyłamy do browaru zaadresowaną koperte zwrotną ze znaczkiem, a browar wysyła na własnym druku koperty, bo taka jest polityka firmy. I po co było sie starać :-)

                            Myślę, że pisząc posty typu:
                            Dziś przesyłka z Damma 2 wafle, 6 etykiet
                            moznaby dopisać jak kontaktowano sie z browarem.

                            Co Wy na to?
                            Pozdrawiam
                            Poszukuję

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 06-2004
                              • 6310

                              A ja jestem przeciwny. I to z trzech powodów:
                              1. Jeśli na forum będzie baza adresów mailowych browarów wysyłających, to lawinowo wzrośnie ilość wysyłanych do nich maili. A wtedy po prostu przestaną wysyłać materiały, bo nie będzie im się to opłacało.
                              2. Podawanie otwartym tekstem adresów mailowych browarów narazi je po prostu na tony spamu. Roboty spamowe przeszukują Internet właśnie po to, by znajdywać adresy mailowe.
                              3. Nie trzeba mieć wszystkiego na tacy. Jeśli przeczyta się tu na forum, że jakiś browar wysyła, to naprawdę nie jest problemem znaleźć w Internecie jego mail czy adres fizyczny.

                              Comment

                              • Bombadil13
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 05-2005
                                • 2479

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                                1. Jeśli na forum będzie baza adresów mailowych browarów wysyłających, to lawinowo wzrośnie ilość wysyłanych do nich maili. A wtedy po prostu przestaną wysyłać materiały, bo nie będzie im się to opłacało.
                                2. Podawanie otwartym tekstem adresów mailowych browarów narazi je po prostu na tony spamu. Roboty spamowe przeszukują Internet właśnie po to, by znajdywać adresy mailowe.
                                3. Nie trzeba mieć wszystkiego na tacy. Jeśli przeczyta się tu na forum, że jakiś browar wysyła, to naprawdę nie jest problemem znaleźć w Internecie jego mail czy adres fizyczny.
                                Cholerka....
                                Może i racja
                                powoli się wycofuję
                                Poszukuję

                                Comment

                                Przetwarzanie...