Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • czebrys
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 02-2006
    • 70

    przesyłka z FLENSBURGER BRAUEREI a w niej 8 kapsli

    Comment

    • karin861
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 02-2006
      • 597

      W tym tygodniu obdarowaly mnie browary:
      1.Everards, Anglia (3 rozne wafle)
      2.Browar Perła, Polska
      3.Pivovar a Sodovkarna Jihlava z Czech
      4.Amici Della Birra z Włoch
      5.Staropramen, Czechy
      6.Klastorni Pivovar Strahov, Czechy (oooooogromna koperta-ledwo sie zmiescila do skrzynki!)
      7.Carlsberg, Dania 9choc folder ktory mi dali byl polski- i tak jak wyzej wieeeeeelka paczka!)

      pozdrawiam i wasze zdrowko!
      Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

      Comment

      • czebrys
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 02-2006
        • 70

        w Wielki Piątek dostałem przesyłkę z Grans Bryggeri (Norwegia) z dwoma kapselkami
        pozdrawiam i Wasze zdrówko

        Comment

        • karin861
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 02-2006
          • 597

          hejka!
          sle wam kolejne wiesci z piwnego swiata pocztowego
          w ostatnich dniach obdarowaly mnie browary:
          1.Spinnakers, Kanada
          2.Granville Island, Kanada
          3.Mohren Braurei, Austria
          4.Lion Nathan- Australia (imponujaca paczka,az sie poczta polaszczyla i otworzyla:/)
          5.Starobrno, Czechy

          Wasze zdrowko!
          Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

          Comment

          • czebrys
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 02-2006
            • 70

            dzisiaj przesyłeczka z Californii
            Trumer Brauerei podarował mi kapsle

            zdróweczko

            Comment

            • ARTHUR
              Major Piwnych Rewolucji
              • 07-2004
              • 2338

              przychylnosc browarow

              mam jedno pytanie wszyscy wysylaja do browarow i cos dostaja?Ja mam problem wysylalem e-maile do wszystkich polskich browarow dzialajacych i nawet odpowiedzi nie podostawalem,a co do listow to nawet nie chce mi sie nic mowic DUZE ZERO!!!
              A co do tyczy browarow z zachodu,czy ze wschodu to jakim jezykiem je piszecie?
              Jakby ktos byl tak dobry to bym poprosil kilka adresow do browarow(tych ktorych cos przesylaja-adres lub e-mail)Z gory bede wdzieczny.A jakby ktos tez moglby mi podac list napisany w jakims innym jezyku niz polski do browarow.DZIEKUJE BARDZO i Pozdrawiam ARTHUR

              Comment

              • Twilight_Alehouse
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 06-2004
                • 6310

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR
                Jakby ktos byl tak dobry to bym poprosil kilka adresow do browarow(tych ktorych cos przesylaja-adres lub e-mail)Z gory bede wdzieczny.A jakby ktos tez moglby mi podac list napisany w jakims innym jezyku niz polski do browarow.
                Nie. A dlaczego? Wyjaśniłem to szczegółowo w tym temacie - patrz posty 1649 i 1678.

                Comment

                • TomX
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 09-2004
                  • 1035

                  Nie no bez przesady! Co to już ludzie są tak leniwi że kilku(dziesięciu) postów wstecz przeczytać nie łaska, czy tak nieudolni że wszystko im trzeba podać na tacy Ja jakoś jak dowiedziałem sie o możliwości otrzymywania akcesoriów od browarów po wysłaniu maila juz po około 10 minutach miałem gotowy tekst maila po polsku i angielsku, znalazłem 2 strony z adresami browarów z całego świata i wysyłałem pierwsze maile. Za darmo nic nie ma, a ten temat to już i tak skarbnica wiedzy o pozyskiwaniu kolektybiliów. Ja i setki innych kolekcjonerów poradziliśmy sobie sami to czemu TY/WY mielibyście nie dać sobie rady?!

                  Comment

                  • Bombadil13
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 05-2005
                    • 2479

                    A ja Ci trochę pomogę (nawet łopatologicznie):
                    1. skopiuj nazwę browaru, który cię interesuje, a podany jestw tym temacie jako wysyłający gadżety
                    2. wklej w dowolną wyszukiwarkę stron internetowych
                    3. znajdzie Ci stronę browaru
                    4. wejdź na nią
                    5. odszukaj linku do kontaktu (w większości są podane maile lub formularz kontaktowy)
                    6. wyślij maila
                    7. czekaj na list
                    8. podziel się na forum swoją radością, że coś otrzymałeś (w tym temacie)

                    Prawda, że proste.
                    A list po angielsku skombinuj sam (poczytaj ten temat a zrozumiesz dlaczego), po francusku jest w tym temacie, gdzieś na samym dole (lepiej go nie używaj a też sam sobie skombinuj)
                    Poszukuję

                    Comment

                    • ARTHUR
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 07-2004
                      • 2338

                      Przychylnosc browarow

                      Ja alfabeta nie jestem!juz raz napisalem i wiem jak i gdzie znalezc adresy browarow!!!
                      Moje pytanie brzmialo ze wysylam e-maile i listy do browarow i nic nie otrzymoje,a inni mowia ze otrzymoja to dziwne?Zadnej odpowiedzi nic kapletnie ZERO!!!

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 06-2004
                        • 6310

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR
                        Ja alfabeta nie jestem!juz raz napisalem i wiem jak i gdzie znalezc adresy browarow!!!
                        Moje pytanie brzmialo ze wysylam e-maile i listy do browarow i nic nie otrzymoje,a inni mowia ze otrzymoja to dziwne?Zadnej odpowiedzi nic kapletnie ZERO!!!
                        A kto to alfabeta?
                        A w temacie - nie nastawiaj sie na jakieś straszne ilości przesyłek. Na stosy wysłanych przeze mnie maili otrzymałem przesyłki w bodaj 5-10% przypadków.

                        Comment

                        • karin861
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          • 02-2006
                          • 597

                          Bo na odpowiedzi czasem trzeba czekac po 2-4 tygodnie. Czasami to idzie falowo (o czym tez pisalismy w tym temacie), borawy robia sobie listy,czasmai losowo komus wysla, czasami nazbiera im sie np.50 osob i dopiero wysylaja. Czasami zadaja znaczka z koperta zwrotna itp itd. Czasami tez sęk tkwi w tym CO im napisales bo skonstruowac mail to nie problem, sztuka jest napisac go tak,aby Cie 1.zauwazyli, 2.pomogli, 3.zrozumieli.
                          Powodzenia zycze
                          a tymczasem z drogimi birofilami dziele sie informacja (zapewne radosna jak wspomnial Bombadil13) ze w poprzednim tygodniu i dzis podstawki i etykiety(o ktore nie prosilam) przyslali mi:
                          1.Puntiganer, austria
                          2.Brau Union, austria
                          3.Spring Brewery, Kanada
                          4.Oettinger, Niemcy
                          5.Brauerei Gotha, Niemcy

                          wasze zdrowko!!
                          Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                          Comment

                          • karin861
                            Kapitan Lagerowej Marynarki
                            • 02-2006
                            • 597

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                            A kto to alfabeta?
                            A w temacie - nie nastawiaj sie na jakieś straszne ilości przesyłek. Na stosy wysłanych przeze mnie maili otrzymałem przesyłki w bodaj 5-10% przypadków.
                            Twilight_Alehouse kiedys zapewne z tym bywalo lepiej-wiecej browary slaly,z tego co zdarzylam ustalic i obgadac a teraz takie czasy,kasy maja malo to i traktuja kolekcjonerow troszke mniej przyjaznie (oczywiscie nie wszyscy i nie wszedzie)
                            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                            Comment

                            • Bombadil13
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 05-2005
                              • 2479

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR
                              mam jedno pytanie wszyscy wysylaja do browarow i cos dostaja?Ja mam problem wysylalem e-maile doo wszystkich polskich browarow dzialajacych i nawet odpowiedzi nie podostawalem,a co do listow to nawet nie chce mi sie nic mowic DUZE ZERO!!!
                              Dla porządku temat przychylności polskich browarów jest tu:
                              tutaj wszystko dla kolekcjonerów piwnych gadżetów...Poddziały: Giełda | Identyfikacja | Moje zbieranie

                              Tam też opisałem swe doświadczenia z wysyłkami. W jednym z postów nr 38 pokusiłem się o matematyczną ocenę przychylności polskich browarów- wtedy było 57%. Ale ja do Polski nie wysyłam maili tylko koperty zwrotne ze znaczkiem.
                              Co innego zagranica. Tu wysyłam maile (póki co, bo przymierzam się do listów). I na 2000-2500 wysłanych otrzymuję 100 przesyłek.
                              Uważam żę z tą przychylnością i tak jest ok. Moja kolekcja systematycznie rośne i otrzymywanie kolejnych porcji etykiet sprawia mi ogromną radość.
                              Tak więc ARTURZE trochę cierpliwości i wyrozumiałości dla browarów
                              Poszukuję

                              Comment

                              • czebrys
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 02-2006
                                • 70

                                dzisiaj paczka z grolsch'a
                                ledwo się zmieściła do skrzynki (albo paczka taka duża albo skrzynka mała )
                                8 kapsli
                                8 podstawek
                                i dużo etykiet(boję się liczyć)

                                wasze zdrówko

                                Comment

                                Przetwarzanie...