Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zeko
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.07
    • 708

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika damin05
    Napisałem "trochę" meili do różnych browarów i jak narazie to albo nikt nie odpowiada, a jak już odpowie to mniej więcej tak: dziękujemy za zainteresowanie....... przepraszamy, ale codziennie otrzymujemy mnóstwo tego typu zapytań dlatego postanowiliśmy nie wysyłać już więcej do nikogo gadżetów promocyjnych (tj. kapsle itp.)

    Troszeczkę mnie to zniechęciło do dalszego wysyłania, ale może spróbuje za kilka dni znowu. Tak łatwo się nie poddam.
    Szanowny Kolego, musisz uzbroić się w cierpliwość. Ja z Kona Hawaii dostałem list po pół roku. Wielu kolegów Ci potwierdzi że trzeba trochu odczekać.

    Comment

    • damin05
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2009.04
      • 24

      Zapewne trzeba będzie troszkę poczekać, ale to mi nie przeszkadza. Chciałem tylko powiedzieć, że pisząc do wielu browarów, które kiedyś rozsyłały gadżety (wymienione we wcześniejszych postach) po prostu odpowiadają mi, że już więcej tego nie robią ze względu na b. dużą liczę chętnych. Szkoda.

      Comment

      • wasyll
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2008.09
        • 1823

        Ale to zupełnie normalne zjawisko. Na początku wysyłałem maile tylko i wyłącznie do browarów, które są wymieniane w tym temacie - uznałem je za pewwniaki. I faktycznie, dostałem sporo listów, ale spotkałem się też z wieloma odpowiedziami negatywnymi. Teraz staram sie wysyłać wg krajów i są browary, które mi odsyłają listy, są takie, które wymagają międzynarodowego kuponu na odpowiedź a są i takie, które mówią 'nie' i koniec Jak nie teraz to odezwij się za pół roku i zobaczymy co wtedy będzie.
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • genea
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2006.02
          • 1515

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika damin05
          Zapewne trzeba będzie troszkę poczekać, ale to mi nie przeszkadza. Chciałem tylko powiedzieć, że pisząc do wielu browarów, które kiedyś rozsyłały gadżety (wymienione we wcześniejszych postach) po prostu odpowiadają mi, że już więcej tego nie robią ze względu na b. dużą liczę chętnych. Szkoda.
          Zgadzam się z przedmówcami. Nie ma się co zrażać po napisaniu "trochę" maili (a tak w ogóle ile według ciebie oznacza "trochę"?). Ja piszę sporo maili (przynajmniej kilkanaście dziennie, zależnie od wolnego czasu) i większość browarów nawet nie odpisuje jakiejś kurtuazyjnej formułki . A z drugiej strony jaka to niespodzianka jak się znajduje w skrzynce przesyłkę z browaru, na którym już dawno się położyło krzyżyk Ostatnio dostałem przesyłkę z Chile, gdzie maila do nich wysłałem na początku marca... Tak więc nie zrażaj się
          Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
          Bractwo Piwne

          Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
          Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

          Comment

          • damin05
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2009.04
            • 24

            Różnie bywa, czasami wysyłam kilkadziesiąt dziennie (powiedzmy 30-40), a czasami wogóle, ale będę cierpliwie wypatrywał przesyłek, bądź też odpowiedzi meilowej.

            Comment

            • adamb71
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 2010.02
              • 48

              Witam

              To, że nie dostajesz pozytywnych odpowiedzi e-mailowych typu : z niewysłowioną rozkoszą podeślemy nasze gadżety, nie stawia Cię jeszcze na straconej pozycji, wręcz przeciwnie.Zdecydowana większość tych browarów, które wysyłają etykiety,kapsle,wafle etc. po prostu działa wysyłając w/w wymienione.W tym wypadku brak wiadomości może być dobrą wiadomościa.

              Comment

              • Czapayew
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2002.10
                • 1966

                STIEGLBRAUEREI Salzburg (Austria) - 11 kapsli firmowych (6 wzorów) + 12 kapsli-flag (10 wzorów) + folder + pins + balonik

                Herzlichen dank'
                "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                www.zamkoszlaki.com
                www.piwnekapsle.net

                Comment

                • olmarcia
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 2008.08
                  • 111

                  Ostatnio obmailowuje niemieckie browary i niestety z większości dostaję odpowiedzi, że ze względu na ogromną ilość tego typu maili, nie wysyłają już poza land/kraj albo proszą o kopertę zwrotną Widać zjawisko się już nieźle rozszerzyło, pozostaje więc cieszyć się z tych kapsli i innych gadżetów które zdążyły przyjść.
                  Ostatnio dostałam przesyłkę z browaru Tucher (Niemcy) oraz Vanuxeem (Belgia) - w tym drugim przypadku koperta przyszła rozerwana (grrrrr....) i w folii z jednym kapselkiem (chociaż jeden ocalał) i co ciekawe kapsel był butelkowany

                  Comment

                  • abernacka
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🥛🥛🥛🥛
                    • 2003.12
                    • 10861

                    Nic dziwnego, browary szukają wszędzie oszczędności.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • ARTHUR
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.07
                      • 2338

                      Dzisiaj otrzymałem przesyłke z:

                      Franken Brau-Niemcy

                      Viele Dank

                      Comment

                      • Czapayew
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2002.10
                        • 1966

                        MYTHOS BREWERY Ateny (Grecja wiście) - 6 kapsli (1 wzór)

                        Ευχαριστώ πολύ!
                        Last edited by Czapayew; 2010-10-13, 19:13.
                        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                        www.zamkoszlaki.com
                        www.piwnekapsle.net

                        Comment

                        • ARTHUR
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2004.07
                          • 2338

                          Dzisiaj:

                          Szogedi Sorfozde-Węgry


                          Köszönöm

                          Comment

                          • ARTHUR
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2004.07
                            • 2338

                            Dzisiaj przesyłka z USA

                            lefthand Brewing

                            Thanks

                            Comment

                            • genea
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2006.02
                              • 1515

                              A u mnie cisza... Mam nadzieję, że nie będę musiał czekać kolejne pół roku...
                              Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                              Bractwo Piwne

                              Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                              Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                              Comment

                              • karin861
                                Kapitan Lagerowej Marynarki
                                • 2006.02
                                • 597

                                Większość browarów nie odpisuje na maile tylko działa - wysyłając pod wskazany adres list. Na jedne czeka się 3-4 dni na inne ponad pół roku. Ja na list najdłużej czekałam 1,5 roku
                                Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...