Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beny
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2001.03
    • 984

    kmik co dostałeś z Polinezji ? Coś w dubletach - może chcesz wymienić za inne ciekawe etykiety/podstawki z egzotyki ?
    Z piwnym pozdrowieniem
    Radosław Kwiecień

    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

    Comment

    • youngtek
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2009.08
      • 7

      Dzisiaj moja pierwsza przesyłka z browaru Früh - Kölsch, a w niej: podstawki, kapsle (3 różne rodzaje), etykiety (2 różne rodzaje), pocztówki, zapalniczka i zapinka. Ogólnie bardzo fajna sprawa, bo maila z adresem wysłałem do nich niecały tydzień temu

      Comment

      • Kwasi
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2012.02
        • 15

        U mnie dziś skrzynka miała oberwanie głowy browar Früh zawartość taka jak u poprzednika, Primator, Warsteiner i Freiberger - etykiety i kapsle w dużych ilościach
        Last edited by Kwasi; 2012-10-29, 17:56.

        Comment

        • kubciu
          Porucznik Browarny Tester
          • 2003.02
          • 438

          Dziś etykiety i kapsle z Egger-a oraz wafle z Mauritius Zwickau.

          Comment

          • Kwasi
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2012.02
            • 15

            Dziś Racibórz etykiety i kapsle oraz Paulaner etykiety

            Comment

            • jedrek786
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 2008.11
              • 69

              Ja w ostatnim czasie przesyłki (koperta zwrotna) z Jan Olbracht,Stara Komenda,Browar Piwna i dzisiaj Browar Południe. Prosiłem o podstawki i dostałem po parę sztuk.

              Comment

              • Kwasi
                Szeregowy Piwny Łykacz
                • 2012.02
                • 15

                Dziś u mnie Budějovický Budvar i A. Le Coq kapsle, etykiety i podkladki

                Comment

                • kubciu
                  Porucznik Browarny Tester
                  • 2003.02
                  • 438

                  Dziś w skrzynce: 4 wafle od brytyjskiego Carlsberga oraz etykiety z Creemore Springs.

                  Comment

                  • olmarcia
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2008.08
                    • 111

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny
                    kmik co dostałeś z Polinezji ? Coś w dubletach - może chcesz wymienić za inne ciekawe etykiety/podstawki z egzotyki ?
                    Jakiś czas temu dostałam przesyłkę z Polinezji - Tahiti (Hinano) - trzy popularne kapsle z panią i jeden Tabu, a oprócz tego chyba 4 podkładki i etykiety.

                    Comment

                    • olmarcia
                      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                      • 2008.08
                      • 111

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DawidFB
                      Mógłby ktos podać do strony z adresami browarów ?
                      Kiedyś korzystałam jeszcze z tej stronki:


                      W dobrych czasach, dzięki niej dostałam ponad 100 przesyłek z kapslami, etykietami, podkładkami i innymi gadżetami.

                      Comment

                      • Kwasi
                        Szeregowy Piwny Łykacz
                        • 2012.02
                        • 15

                        Dziś u mnie:

                        Jever- etykiety po 3 sztyki
                        Cruzcampo- etykiety po 3 sztuki, kapsle, podstawki

                        Ktoś w ostatnim czasie dostał paczkę z Cruzcampo? Bo zastanawiam się czy coś z mojej przesyłki nie zginęło - list klejony taśmą pocztową. Przypuszczam, że co najmniej brak 1 kapsla (wszystkie są dublowane, oprócz jednego)

                        Comment

                        • Pariisg
                          Szeregowy Piwny Łykacz
                          • 2009.08
                          • 13

                          Witam, zacząłem od niedawna zbierać etykiety i wafle, ale takie zbieranie po pubach jest bardzo czasochłonne.
                          Przeczytałem, że można wysyłać maile, tak też zrobiłem. Z Polski żadnego odzewu mimo pisania do wszystkich możliwych browarów. Chciałem się Was spytać, czy nie lepiej jest od razu wysyłać list(nie gotowiec)+zwrotny znaczek do zagranicznych i polskich browarów, czy raczej oleją to, bo nie było uprzedniej informacji o mailowej?

                          Jeszcze jedno, jak wygląda sytuacja z Pintą, czy wysyłają swoje etykiety?

                          Może moglibyście podać kilka browarów które wysyłają etykiety i wafle po wysłaniu do nich listu, tak na przetarcie.

                          P.S. Przebrnąłem przez 25 stron od początku i jakieś 10 od tyłu. Ciężko tam cokolwiek ogarnąć ;D

                          Comment

                          • oz13im
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2012.06
                            • 27

                            Ja bez wysyłania listów ale oczywiście po zapytaniu drogą mailową, dostałem podkładki o które w ogóle nie prosiłem - bo ich nie zbieram - w mailach z browarów: Kormoran, Tucher, Plzenski Prazdroj, Svijany, Rohozec, Konig Pilsener, Heineken Słowacja, Jacob. Więc tym bardziej jeśli napiszesz że jesteś nimi zainteresowany powinni Ci coś wysłać.

                            Comment

                            • Pariisg
                              Szeregowy Piwny Łykacz
                              • 2009.08
                              • 13

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oz13im
                              Ja bez wysyłania listów ale oczywiście po zapytaniu drogą mailową, dostałem podkładki o które w ogóle nie prosiłem - bo ich nie zbieram - w mailach z browarów: Kormoran, Tucher, Plzenski Prazdroj, Svijany, Rohozec, Konig Pilsener, Heineken Słowacja, Jacob. Więc tym bardziej jeśli napiszesz że jesteś nimi zainteresowany powinni Ci coś wysłać.
                              Czy do nich angielski mail wystarczy?

                              Comment

                              • ARTHUR
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2004.07
                                • 2338

                                Lepiej jak wysyłasz maile:np do niemiec to po Niemiecku.

                                Comment

                                Przetwarzanie...