Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.08
    • 1025

    Hahaha, za nawet popularny wzór z napisem Malawi była by szansa na kilka set złociszy
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • Benekex2
      Kapral Kuflowy Chlupacz
      • 2012.05
      • 45

      Siemanko jestem początkującym zbieraczem podkładek, przedarłem się przez kilkanascie albo i klikadziesiąc stron tego tematu i udało mi się wczoraj wysłać maile do wszystkich czołowych polskich browarów, ku mojemu zaskoczeniu juz dzisiaj rano dostałem odpowiedz z browaru Kormoran zebym wysłał koperte ze znaczkiem

      I moje pytanie jest takie bo nie znalazłem jeszcze na nie odpowiedzi w tym temacie, Mogłby ktoś mi szerzej powiedzieć jak mam taka koperte wysłać ? Koperte w kopercie ? i znaczki ? . Koperta ma być zaadresowana już na mnie ?

      Pozdrawiam
      Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

      Comment

      • jacekwerner
        Major Piwnych Rewolucji
        🍼
        • 2004.05
        • 2842

        Koperta z Twoim adresem, znaczkiem - włożona do koperty zaadresowanej do danego browaru
        Ochotnicza Straż Piwna
        BAZA = 7446

        Comment

        • Benekex2
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2012.05
          • 45

          a duża powinna być ta koperta ? format A4 ?
          Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

          Comment

          • jacekwerner
            Major Piwnych Rewolucji
            🍼
            • 2004.05
            • 2842

            Co najmniej A4, do zwykłej mało podkładek się zmieści
            Ochotnicza Straż Piwna
            BAZA = 7446

            Comment

            • Airss
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 2012.04
              • 6

              Witam wszystkich

              ciężkie jest aktualnie życie kolekcjonera

              na ponad 1.500 wysłanych emaili do browarów zagranicznych dostałem przesyłki od... 3... tak tylko 3 browarów:
              - Egger
              - Jacob
              - Frankenheim

              na większość zero odpowiedzi a na część różne odpowiedzi wymijające typu:
              "zarząd nie wyraził zgody na wysyłkę"
              "nie wysyłamy z powodu ochrony wizerunku oraz ze względu na spotykane kradzieże wizerunku browaru"
              "nie wysyłamy poza granice kraju"
              "etykiety, podstawki, kapsle nie wysyłamy ponieważ są dostępne w naszym sklepie" (a tam ceny takie że lepiej nie zaglądać)

              Pozdrawiam
              Darek "Airss"

              Comment

              • genea
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2006.02
                • 1515

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Airss
                Witam wszystkich

                ciężkie jest aktualnie życie kolekcjonera

                na ponad 1.500 wysłanych emaili do browarów zagranicznych dostałem przesyłki od... 3... tak tylko 3 browarów:
                - Egger
                - Jacob
                - Frankenheim

                na większość zero odpowiedzi a na część różne odpowiedzi wymijające typu:
                "zarząd nie wyraził zgody na wysyłkę"
                "nie wysyłamy z powodu ochrony wizerunku oraz ze względu na spotykane kradzieże wizerunku browaru"
                "nie wysyłamy poza granice kraju"
                "etykiety, podstawki, kapsle nie wysyłamy ponieważ są dostępne w naszym sklepie" (a tam ceny takie że lepiej nie zaglądać)

                Pozdrawiam
                Darek "Airss"
                Nikt nie powiedział, że będzie łatwo To, że nie ma od razu odzewu wcale nie znaczy, że nie dostaniesz przesyłki. Ja raz dostałem po pół roku od wysłania...
                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                Bractwo Piwne

                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                Comment

                • badejza
                  Porucznik Browarny Tester
                  • 2009.03
                  • 277

                  Wysłałem kilka maili po browarach, o których wiem, że mają nowe kapsle. Cruzcampo odpowiedziało, że wspomoże kolekcję. Już nie mogę się doczekać.
                  Chamstwo w państwie, Panie.

                  Comment

                  • Benekex2
                    Kapral Kuflowy Chlupacz
                    • 2012.05
                    • 45

                    ja narazie rozesłałem po polskich browarach w poszukiwaniu podkładek i dostałem odpowiedz od Kormorana z Raciborz i z Namysłowa wiec polecam te browary. Do pierwszych dwóch odesłałem koperty z kormorana juz dostałem kilka podkładek i komplet etykiet (btw jakby ktoś chciał wymienic za podkładki to chętnie) a z raciborza czekam jeszcze nic nie otrzymałem i do namysłowa przydałoby sie koperty wysłać
                    Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

                    Comment

                    • genea
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2006.02
                      • 1515

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea
                      Ja raz dostałem po pół roku od wysłania...
                      Przykład z piątku. Dostałem przesyłkę z Orvala a maila wysłałem w lutym A przecież Belgia tak daleko znowu nie leży
                      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                      Bractwo Piwne

                      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                      Comment

                      • oz13im
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2012.06
                        • 27

                        Ostatnio dostałem parę przesyłek z kraju m.in Namysłów, Olsztyn, Racibórz, Zabrze czy Poznań a teraz zacząłem wysyłać maile do zagranicznych browarów zaczynając od naszych sąsiadów, i dostałem kilka odpowiedzi z Czech aby wysłać kopertę z "kuponem międzynarodowym replain". Czy ktoś może wie czy to jest Polska nazwa, ile to kosztuje i czy faktycznie na poczcie zdołam to kupić?

                        Comment

                        • oz13im
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2012.06
                          • 27

                          Edit: Miało być :"Międzynarodowy kupon na odpowiedź" sorki za post pod postem. Może ktoś połączy?

                          Comment

                          • zeko
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2004.07
                            • 708

                            Na Poczcie Polskiej dostaniesz takie kupony za 4,5/szt. Po zakupie poproś żeby Ci ten kupon ostemplowali bo inaczej będzie nieważny.

                            Comment

                            • oz13im
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2012.06
                              • 27

                              Dzięki za wyjaśnienie. A tak swoją drogą to odniosłem wrażenie że Czeskie browary są jakoś bardziej przychylne dla kolekcjonerów, od jedenastu dostałem odpowiedź by przesłać ten kupon to wyślą, a w tym tygodniu w skrzynce przesyłki wysłane bez prośby o kupon z "Měšťanský pivovar v Poličce" - etykietki, "Havlíčkův Brod" - po jednej etykietce i kapslu z każdego ich piwa oraz "Plzeňský Prazdroj" - duża paczka, ponad 20 rodzajów etykietek i kapsli ( po trzy sztuki z każdego), podkładki oraz list w którym piszą że cieszą się z zainteresowania ich produktami bla, bla, że wysyłają po kilka sztuk z każdego rodzaju bym mógł się wymienić z innymi oraz by za jakiś czas napisać znów do nich z zapytaniem czy nie mają jakiś nowych produktów. A poza czeskimi również ostatnio przesyłka z Eggera.
                              Last edited by oz13im; 2012-09-24, 23:18.

                              Comment

                              • oz13im
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2012.06
                                • 27

                                U mnie ostatnich dniach w skrzynce przesyłki z: Jevera, Ratsherrna, Bernarda, Nymbruka.

                                Comment

                                Przetwarzanie...