Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    PremiumUżytkownik
    🥛🥛🥛
    • 05-2001
    • 8986

    dostałem dziś sporo etykiet i 4 wzory podstawek z Łomży
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • slavoy
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🥛🥛🥛
      • 10-2001
      • 5055

      W poniedziałek przyszły:
      - Lindeboom - Holandia - 12 kapsli (po dwa), 3 różne wafle, stosik etykiet
      - De Leeuw - Holandia - 5 różnych wafli (przesyłka uszkodzona )
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Kudłaty
        Major Piwnych Rewolucji
        • 09-2001
        • 1972

        Dostałem dziś od Żywca 3 otwieracze plus kapsel z diodą swiecącą ))

        Comment

        • JKS
          Gość
          • 12-2002
          • 13

          Ja dostałem dzisiaj z browarów:Calsberg-etykiety,Bavaria-,etykiety,podstawki,Grolsch-etykiety,kapsle,podstawki

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            slavoy napisał(a)

            - De Leeuw - Holandia - 5 różnych wafli (przesyłka uszkodzona )
            Ja już jakiś czas temu dostałem od nich etykiety i kilka plakatów.

            Comment

            • decio
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 10-2002
              • 165

              Sprawdzone

              Podaje sprawdzone adresy browarow, ktore traktuja kolekcjonerow tak jak trzeba. Ja prosilem o podstawki, wiec nie wiem czy kolekcjonerzy etykiet lub kapsli skorzystaja. tak czy siak mozecie probowac:

              Pilsener Urguell - (wafle, koszulka, broszurki)
              Maisel - 6 wafli (3 rozne razy 2)
              Becks - jeszcze nie doszla przesylka, ale odpisali ze juz wysylaja
              Palm - j.w.
              Zywiec - j.w.
              Warsteiner - j.w.
              Zipfer - j.w.
              Kulmbacher - j.w.
              Carlsberg Okocim - obiecali wyslac i jak narazie czekam i czekam, a podstawek ani widu ani slychu. Ale obiecali !
              Heineken - odpisali, ze wszystkich kolekcjonerow obsluguja hurtem raz na pol roku. Dopisali moje dane do listy kazali czekac.
              www.decio.friko.pl

              Comment

              • Petrax
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                • 12-2001
                • 662

                A ja się pochwalę, że ostatnio otrzymałem przesyłkę (list z dwoma waflami - przyp. red.) z dość egzotycznego kraju. Jak mi się to udało? Po prostu wysłałem do nich list (adres z www.beerme.com) z wydrukowaną na papierze prośbą oraz dołączyłem jeden standartowy wafel Lecha jako prezent. O dziwo raczyli przysłać wspomniane dwa wafelki. Ze względu na dobro tegoż browaru nie podam nazwy coby się wszyscy automatycznie nie rzucili do wysyłania listów - mogliby mnie niemile wspominać ale wysłałem już kolejne dwa listy do innych "egzotycznych" miejsc i czekam na odpowiedź. Warto spróbować, zwłaszcza, że taka przyjemność kosztuje trochę ponad 2 zł (list zwykły).
                Last edited by Petrax; 16-12-2002, 19:48.
                In cervisia veritas
                http://www.ptxc.de.vu
                Пиво - вот мое экотопливо

                Comment

                • Andi
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 07-2001
                  • 1915

                  Petrax napisał(a)

                  Warto spróbować, zwłaszcza, że taka przyjemność kosztuje trochę ponad 2 zł (list zwykły). [/B]
                  Chcac dzisiaj cos otrzymac coraz to wiecej browaröw zada koperty zwrotnej wraz zoplata pocztowa-a wiec znaczkach albo Miedzynarodowa oplate pocztowa.
                  Wysylajac normalny list czesto sie zdarza ze browar cos wysle-i wtedy to mniej kosztuje.Wysylajac list z Koperta zwrotna narazeni jestesmy na wieksze wydatki -Przynajmniej 2 krotne a gwarancji ze Browar cos odesle tez nie ma zadnej.
                  w moim przypadku chociaz otrzymalem potwierdzenie przyslania Kapsli po wyslaniu Koperty zwrotnej jeszcze 10 Browaröw nic nie przyslala a jedynie browar Binding odeslal mi moja koperte ze znaczkiem ale pusta-Napisali mile pismo ze nikomu nie wysylaja materialöw reklamowych
                  Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                  http://www.andreas-kronkorken.de

                  Comment

                  • Petrax
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 12-2001
                    • 662

                    Nadmienie jeszcze o najbardziej niekompetentnym i totalnie nieprzychylnym browarze z Polski. Otóż mam na myśli browar Północny z Suwałk. Będąc w tym roku w Suwałkach nie omieszkałem go odwiedzić. Pierwsze podejście zaowocowało rozmową z prezesem, który nie pofatygował się zejść do klienta (miałem zamiar zwiedzić browar) tylko rozmawiałem z nim przez telefon - ja z portierni - on z biura parę kroków obok. Najpierw dokładnie mnie wypytał o co mi chodzi i niezmiernie się zdziwił na moją propozycję zwiedzenia browaru, a kiedy usłyszał, że jestem z Poznania, o zgrozo, nie chciał nawet o tym myśleć (tak tak, szpiedzy KP są wszędzie!). Mówi się trudno - postanowiłem zagadnąć zatem jeszcze o wafle. Prezes kazał skontaktować mi się z szefem d/s marketingu. Dziwnym trafem przez 3 najbliższe dni mojego pobytu ów ekspert był od 7 rano do 18 "w terenie" (bardzo rozległym - biorąć pod uwagę lokalną wątpliwą kampanię reklamową browaru). Ostatecznym aktem desperacji z mojej strony było wręczenie dozorcy na portierni "piątaka" w celu przekupienia go i prośby o przesłanie mi pocztą podstawek. Do dziś nie dostałem NIC. Większej ignorancji po prostu wyobrazić sobie nie mogę. Totalne olewactwo i nastawienie afrontem do klienta.
                    In cervisia veritas
                    http://www.ptxc.de.vu
                    Пиво - вот мое экотопливо

                    Comment

                    • kopernik
                      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                      • 11-2002
                      • 204

                      [QUOTE]Petrax napisał(a)
                      [B]Nadmienie jeszcze o najbardziej niekompetentnym i totalnie nieprzychylnym browarze z Polski. Otóż mam na myśli browar Północny z Suwałk.
                      Od siebie dodam, że zdjąć ich etykietę z butelki to wielka rzecz. Chyba specjalnie tak kleją aby KP nie mogła przeklejać ich etykiet na swoje piwko .

                      Comment

                      • kopernik
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 11-2002
                        • 204

                        Kudłaty napisał(a)
                        Dostałem dziś od Żywca 3 otwieracze plus kapsel z diodą swiecącą ))
                        No proszę, trzynasty, piątek a tu taka niespodzianka, na dokładkę dostałeś od władz zakończenie negocjacji z UE i kolejne przeprosiny za stan wojenny. W Żywcu masz chyba chody, ja nigdy nic od nich nie dostalem. .

                        Comment

                        • Kudłaty
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 09-2001
                          • 1972

                          kopernik napisał(a)

                          ... W Żywcu masz chyba chody, ... .
                          Już drugi raz dostałem od nich paczkę. Po prostu ładnie do nich piszę heheh

                          Comment

                          • Piecia
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 02-2002
                            • 3312

                            nie można otrzymać chyba podkładek z Suwałk bo ten browar nie sprzedaje chyba piwa z beczek..........tak mi się wydaje.......
                            Koniec i bomba,
                            Kto nie pije ten trąba !!!
                            __________________________
                            piję bo lubię!

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              🥛🥛🥛🥛🥛
                              • 02-2001
                              • 23858

                              nalewają też w KEGi.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • grzeber
                                Major Piwnych Rewolucji
                                🍼🍼
                                • 05-2002
                                • 2869

                                Piecia napisał(a)
                                nie można otrzymać chyba podkładek z Suwałk bo ten browar nie sprzedaje chyba piwa z beczek..........tak mi się wydaje.......
                                Sprzedają można nawet dostać w Warszawie. W knajpie "U wędkarza" lub jakoś tak ( niedaleko placu Konstytucji).
                                Niestety podstawki pojawiają się tam b.rzadko
                                pozdrawiam
                                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                                Comment

                                Przetwarzanie...