Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petrax
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 12-2001
    • 662

    W Suwałkach jedna jedyna mordownia, którą namierzyłem lała z beki jedynie Okocimia i EB. W okolicy też się na beczkowe nie natknąłem. A pan w browarze stwierdził, że ich wyroby są bardziej popularne poza regionem... Ciekawe gdzie
    In cervisia veritas
    http://www.ptxc.de.vu
    Пиво - вот мое экотопливо

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      Petrax napisał(a)
      W Suwałkach jedna jedyna mordownia, którą namierzyłem lała z beki jedynie Okocimia i EB. W okolicy też się na beczkowe nie natknąłem. A pan w browarze stwierdził, że ich wyroby są bardziej popularne poza regionem... Ciekawe gdzie

      W Rosji

      Comment

      • Petrax
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        • 12-2001
        • 662

        baklazanek napisał(a)

        W Rosji
        Jako uniwersalny środek do czyszczenia powierzchni gładkich - bezzapachowy no i się nie pieni
        In cervisia veritas
        http://www.ptxc.de.vu
        Пиво - вот мое экотопливо

        Comment

        • mareks
          Major Piwnych Rewolucji
          • 05-2002
          • 1939

          Browar Ciechanów

          Dostałem dwa rodzaje etykiet.Ponieważ ich nie zbieram to chetnie sie wymienie na podstawki.

          mareks

          Comment

          • mareks
            Major Piwnych Rewolucji
            • 05-2002
            • 1939

            Grupa Żywiec

            Dostałem kartkę z życzeniami, po 2 wafelki Żywca i Warka Strong, 2 otwieracze-breloczki Warki, breloczek Tatry, długopis Warki i kapsel Heinekena z migającą diodką.

            Comment

            • bahtol
              Porucznik Browarny Tester
              • 10-2002
              • 331

              Dzisiaj zasobna koperta z Namysłowa - 13 różnych wafli i komplet etykiet oraz czeski Hotel u Jezirka z Liberca - wafelek.
              =bahtol=

              Comment

              • bahtol
                Porucznik Browarny Tester
                • 10-2002
                • 331

                Dzisiaj znowu Czesi: Mestansky pivovar z Polic- wafelki, sporo etykiet,kapsle,pocztówka (to sie nazywa przesylka)oraz Novomestsky pivovar z Pragi - wafelek, etykieta co ciekawe samoprzylepna i jakieś wizytówki. Czesi reagują dużo pozytywniej i szybciej(10-14dni)niż polskie browary. Bardzo ładnie z ich strony.
                =bahtol=

                Comment

                • decio
                  Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                  • 10-2002
                  • 165

                  Przychylność browarów II (Reload)

                  Widzę, że temat informowania o sprawdzonych browarach trochę przycichł, więc pomyślałem, że spróbuję go odświeżyć. A co ?!

                  Od 3 tygodni dosyć poważnie zabrałem się do rozsyłania maili. Poniżej zainteresowani znajdą listę naprawdę przychylnych browarów.

                  AUSTRALIA: Cooper's
                  AUSTRIA: Villacher
                  BELGIA: Palm
                  CZECHY: Pilsener Urquell(e)
                  FRANCJA: Kronenbourg(e), Duyck(e)
                  HOLANDIA: Grolsch, Bavaria
                  JAPONIA: Asahi, Kirin
                  NIEMCY: Konig Brauerei, Maisel, Warsteiner(e,k), Veltins, Beck's, Hasseroder(k), Einsiedler, Radeberg, Holsten, Kulumbacher
                  POLSKA: Kampania Piwowarska, Carlsberg Okocim, Namysłów
                  WIELKA BRYTANIA: Young's(e), Belhaven, Fullerrs

                  Browary z USA takie jak "Big Sky" i "Saxer" odpisały, że trzeba im wysłać kupon międzynarodowy wraz z kopertą zwrotną.

                  Acha, zapomniałem dodać, że ja wysyłałem maile z prośbą o wafle, ale wydaje mi się, że kolekcjonerzy etykiet czy kapsli też mogą spróbować.
                  Na powyższej liście zaznaczyłem, które browary dodatkowo wysłały etykiety - ozn. (e) i kapsle - ozn. (k)

                  P.S. Niedługo postaram się zrobić nową listę bo licze, że listonosz jeszcze nie raz do mnie zapuka ... a "listonosz zawsze puka dwa razy" ...
                  www.decio.friko.pl

                  Comment

                  • mareks
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 05-2002
                    • 1939

                    Browar Staropolski i Browar Belgia

                    Dwie garście etykiet.Chętnie wymienię się na podstawki.

                    Comment

                    • bahtol
                      Porucznik Browarny Tester
                      • 10-2002
                      • 331

                      Dzisiaj dotarło kilka etykiet od czeskiego Radegasta. Kilka z nich niekopletnych (same kontry) ale to i tak coś.
                      =bahtol=

                      Comment

                      • Biscuit
                        Kapral Kuflowy Chlupacz
                        • 11-2002
                        • 65

                        A u mnie dziś Lindeboom- Holandia - etykiety, podstawki i Fohrenburger - Austria - etykiety, podstawka . Przy okazji, mógłby ktoś podać mail pod jaki należy pisać do KP, i jakiś sprawdzony do Heinekena ??
                        www.beermats.friko.pl

                        Comment

                        • decio
                          Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                          • 10-2002
                          • 165

                          Odp.

                          Biscuit napisał(a)
                          Przy okazji, mógłby ktoś podać mail pod jaki należy pisać do KP, i jakiś sprawdzony do Heinekena ?? [/B]
                          Proszę bardzo Biscuit:

                          - do KP - [email usunięty]

                          - do Heineken'a - [email usunięty] - jednak Heineken nie od razu wysyła przesyłki. Ja dostałem taką odpowiedź:

                          "Thank you for your e-mail.
                          Beercoasters and labels are sent out to those who request every 6 months.
                          Your name will be on the list for the next mail out."

                          Więc czekam Jestem ciekaw kiedy minął termin ostatniego cytuje: "sent out", bo jeśli nie dawno to do następnego poczekamy prawie cytuje: "6 months"
                          www.decio.friko.pl

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            🥛🥛🥛🥛🥛
                            • 02-2001
                            • 23858

                            proszę nie zamieszczać adresów email do konkretnych osób tutaj na Forum bez ich zgody. w takich przypadkach proszę kontaktować się ze sobą poprzez PW lub w inny niejawny sposób
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • decio
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 10-2002
                              • 165

                              Ups

                              Ups Przepraszam, nie wiedziałem. Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy
                              www.decio.friko.pl

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                🥛🥛🥛🥛🥛
                                • 02-2001
                                • 23858

                                nie miałbym nic przeciwko gdyby forum było otwarte tylko dla Zarejestrowanych Użytkowników, a tak kręci się tu spora ilość osób, które gdy znajdą już adresy (sprawdzonych osób) nie znają umiaru ani wyczucia stąd moja prośba.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...