Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Z Kormorana nie masz co liczyć na żadne prezenty jeżeli nie wysłałeś koperty zwrotnej ze znaczkiem.

    Comment

    • Maremali
      Major Piwnych Rewolucji
      • 05-2002
      • 1955

      Dzisiaj przesyłka z Perły, niestety same etykiety . A prosiłem o wafelki .
      http://maremali.web-album.org/

      Comment

      • mwa
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 01-2003
        • 5071

        Widocznie nie ma dekli więc podesłali Ci etykiety na Święta.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • krzysp
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 12-2002
          • 44

          Mam etykiety Zodiaka, chetnie się podzielę.
          Właściciel browaru pokazał mi produkcję i dał najnowsze piwo. Obok browaru jest sklep i piekarnia - świerzy chleb i piwo.

          Comment

          • mwa
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 01-2003
            • 5071

            Wczoraj ponownie byłem w Cieszynie. Zamkowe nadal jest dobre.
            Przy okazji dastałem parę gadżetów.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • kangurpl
              Major Piwnych Rewolucji
              • 03-2002
              • 2660

              krzysp napisał(a)
              - świerzy
              Aż mnie świerzbi aby uruchomić FCJP świeży
              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Comment

              • Maremali
                Major Piwnych Rewolucji
                • 05-2002
                • 1955

                Wczoraj otrzymałem przesyłkę z Juranda. Dwa rodzaje wafelków i metalowy otwieracz.
                http://maremali.web-album.org/

                Comment

                • Grzegorz_J_bie
                  Porucznik Browarny Tester
                  • 04-2002
                  • 261

                  Dzisiaj Fullers (Anglia). Siedem podstawek i kilkanaście etykiet!
                  beermats_mezyk@op.pl

                  Comment

                  • uszok73
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 01-2003
                    • 135

                    oj dzisiaj sie posypało, 11 odpowiedzi z mikro ameryka, 3 Anglia , Molson, Lasko , carlsberg, zambezi. A ile mnie to kosztowało .... kupony mdnr.

                    Comment

                    • Maremali
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 05-2002
                      • 1955

                      Dzisiaj w drodze powrotnej z jednodniowej delegacji zawitałem do Browaru Amber w Bielkówku. Niestety nie byłem umówiony i nie zastałem głównego marketingowca firmy, ale i tak bardzo miła pani poczęstowała mnie plikiem wafelków 3 rodzaje.
                      http://maremali.web-album.org/

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        W ostatnim czasie otrzymałem trochę przesyłek z zagranicy za które bardzo dziękuję. Musze wspomnieć o przesyłce z browaru Jever w której było 50 podstawek! Chyba z 10 rodzajów każda x5.
                        Aha, w przeszłości dyskutowaliśmy o tym czy browary czytają nasze prośby czy nie. Dzisiaj jestem przekonany iż czytają i to dokładnie. Jak zbierałem etykiety zagraniczne i prosząc o nie to właśnie je otrzymywałem. A teraz gdy zwracałem się z prośba o kapsle oraz podstawki to etykiet prawie nie dostałem tylko te rzeczy o które prosiłem.

                        Comment

                        • asr
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 05-2003
                          • 19

                          Siema, dawno mnie tu nie bylo, ale systematycznie coś otrzymywałem z zagranicżnych browarów Ostatnio wysupłałem dyszke i kupiłem pare znaczkow pocztowych które mam zamiar porozsyłać do polskich browarów i mam pytanie: wkładać im ten znaczek zwrotny do koperty czy nie wkładać? Bo wiadomo, koszta.... A jakoś nie mam doświadczenia z polskimi browarami, więc proszę baaaaardzo uprzejmie o odpowiedź

                          Comment

                          • brzeczka
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 12-2003
                            • 373

                            jakiś czas temu wysyłałem nałogowo listy, każdego miesiąca 10-30, głównie Niemcy, ale też Polska, Czechy, Francja. Dałem sobie spokój, bo w Polsce jeszcze nie dorośli do odpowiadania, nawet jak się włoży kopertę zwrotną i znaczek; żabojady potrafią przysłać kopertę, która nie wchodzi do skrzynki, np Kronenbourg przysłał mi kiedyś 25 różnych wafli, etykiety, prospekty i otwieracz, podobnie Grolsch, francuski Heineken, holenderski Heineken za to zachował się jak podupadająca firma. Wielkie borwary Niemiec jak Paulaner ślą co jest pod ręką i nie zawsze odsyłają, dobrze odpowiadały browary z byłej DDR, Niemiec Północnych i niektóre bawarskie. Generalnie zaprzestałem działalności wysyłkowej, bo coraz mniej odpowiedzi przychodziło i dałem sobie spokój

                            Comment

                            • kangurpl
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 03-2002
                              • 2660

                              asr napisał(a)
                              .... A jakoś nie mam doświadczenia z polskimi browarami, więc proszę baaaaardzo uprzejmie o odpowiedź...
                              Zobacz ile stron ma ten wątek, chciałbyś aby ktoś Ci go streścił?
                              Poczytaj trochę postów wstecz i masz wszystko podane na tacy.
                              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Comment

                              • Andi
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 07-2001
                                • 1915

                                A wiec wlasnie dzieki takim Serwerom jak Browar Biz duzo ludzi ktörzy nigdy nie slyszalo o takim albo owym Browarze wysylaja e-Maile.
                                Jezeli zrobia to sami to jeszcze nic zlego-Niektörzy z Uczestniköw najchetniej by podala swöj Adres i zeby inni za nich wysylali e-Maile albo Koperty zwrotne a oni sami najchetniej biegli by do poczty po odbiör a najlepiejn jak by do nich to ktos przyniösl i jeszcze poukladal albo oglosil anonse do sprzedazy
                                Nie ma sie wiec co dziwic ze bardzo wiele Browaröw wogöle nie odpowiada na wyslane e-Maile albo zada kopert zwrotnych.
                                Jak sam popatrze ilu jest kolekcjoneröw kapsli,podkladek czy etykiet a ile tego znajduje sie na Allegro albo Ebay to bedac na miejscu Browaröw tez bym nic nie wysylal.
                                Konkurencja stala sie tak duza wiec jezeli chcesz cos otrzymac to zröb cos od Siebie-wyslij koperte zwrotna i napewno sie to oplaci
                                Wlasciciele browaröw na pewno nie wyrzuca tej koperty a w zamian napewno wysla to co maja prawie na zbyciu.
                                Przestanmy wiec nazekac ze Briowary sa nieprzychylne-w koncu kazdy ma tego dosyc jak w miesiacu otrzyma kilkaset prösb o przyslanie czegos w zamian nic nie dajac.
                                Znam ten Problem dosc dobrze bo otrzymuje röwniez Listy jako do Kolekcjonera z prosba o przyslanie Kapsli ot tak za Gratis.
                                Wiekszosc Browaröw ma powiazania z Kolekcjonerami i daje im wolna reke czy ten czy owaki otrzyma cos za darmo.
                                w wiekszosci jest tak ze wlasnie ten Kolekcjoner odpisuje w imieniu tego browaru ze chetnie cos przysle ale pod warunkiem ze otrzyma cos innego.
                                Znam ten Problem bo sam jestem czlonkiem Fan-Club z Kilka Browaröw,i wiezcie mi ze zanim cos przysle to sie w pierw zorientuje o co chodzi.
                                A wiec dajmy sobie spoköj z Tym tematem czy dany browar jest przychylny czy tez nie-zastanöwmy sie sami czy my bysmy cos temu czlowiekowi wyxslali
                                Jedno jest Pewne Chcesz cos otrzymac wyslij Koperte ze Znaczkiem i napewno bedziesz zadowolony
                                Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                                http://www.andreas-kronkorken.de

                                Comment

                                Przetwarzanie...