Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kalifat
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.10
    • 1168

    kalifat napisał(a)
    A ja wczoraj dostałem etykiety z Głubczyc (części z nich nie ma jeszcze w Browarze w dziale Kolekcjonerstwo)
    Już są
    Nie znam się na etykietach, więc gdyby ktoś chciał to proszę o kontakt na PW.
    ps.chętnie zamieniłbym na podstawki, ale jest to niezobowiązujące
    bla bla bla

    Comment

    • igi
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.02
      • 44

      Ja też dostałem et.z browaru Głubczyce.I to w błyskawicznym tempie-dosłownie kilka dni od napisania maila.

      Comment

      • kalifat
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.10
        • 1168

        igi napisał(a)
        Ja też dostałem et.z browaru Głubczyce.I to w błyskawicznym tempie-dosłownie kilka dni od napisania maila.
        Może właśnie pojawił się u Nich jakiś nowy człowiek odpowiedzialny za kontakt z birofilistami.
        bla bla bla

        Comment

        • Odoakr
          Porucznik Browarny Tester
          • 2003.07
          • 330

          Dzisiaj dwa listy:
          1- Łomża trzy komplety kapsli, cztery różne podstawki i etykiety, a wśród nich nowy wzór Złotego Kura.

          2 (!) Warszawa. Trochę różnych etykiet (kuntersztyn, Edelmeister, Królewskie), podstawki z kujawiaka, Kalendarzyk z widokiem Browaru w Warszawie "155 lat Browaru" na rok 2001(?) i... ulotka browar.biz

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2001.02
            • 23879

            oo najwidoczniej sprzątano na Grzybowskiej i znaleziono kilka ulotek z zeszłorocznej giełdy...
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Odoakr
              Porucznik Browarny Tester
              • 2003.07
              • 330

              Taaak... Dobre okleślenie - "sprzątano" - to by wyjaśniało przysłanie kalendarzy na rok 2001 i zdekompletowych etykiet No co zrobić - Firma się zmywa to i postrzątac trza...

              Comment

              • ronin
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 2004.10
                • 154

                Wczoraj dostalem przesylke z Tasmani 4 podstawki Najbardziej sie ciesze z tego ze to odpowiedz na wlasnorecznie przezemnie napisany list po angielsku Mialem nadzieje ze ktos pomoze gotowcem ale widze ze wlasne wypociny daja efekt

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 2001.08
                  • 3562

                  Dzisiaj przesyłka z GŻ, trochę etykiet oraz dwa długopisy.

                  Comment

                  • kalifat
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.10
                    • 1168

                    A ja wczoraj dostałem podstawki z ... Vanuatu
                    Niezły kosmos

                    W pierszym zdaniu napisanym do mnie w liście przeczytałem "I have your e-mail some mounths ago"
                    Last edited by kalifat; 2004-11-25, 15:13.
                    bla bla bla

                    Comment

                    • ronin
                      Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                      • 2004.10
                      • 154

                      Dzis otrzymalem dwie przesylki z szwedzkiego abro- komplet kapsli ikanadyjskiegoLabatt z pokazna iloscia etykiet

                      Comment

                      • molpiwny
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 2004.04
                        • 118

                        Przychylność browarów

                        Witam i pozdrawiam Szanownych Forumowiczów.
                        Sumiennie przeczytałem wszystki wypowiedzi w tym temacie. Fakt- polskie browary nie są zbyt przychylne nam, zbieraczom złomu, makulatury i szklarzom. Nie jest najgorzej z makulaturą i kapslami. Ale ja, złomiarz i szklarz otwieraczowy mam problemy. Ostatnio osobiście byłem w Kormoranie (mam rodzinę w Olsztynie) i przyznam, że ludzie bardzo życzliwi bo nawet pęczki własnych kluczy przeszukali by obdarować mnie otwieraczem, ale nic! Kiedyś wypuscili serię i koniec. Teraz jak wszędzie brak kasy. Kiedyś Królewskie przysłało mi fajny kufelek. Jak na początku lat 90- tych zbierałem etykiety i pisałem prośby (tylko polskie browary), wierzcie mi, nie było najmniejszych problemów. Do tej pory mam sporo etykiet, które chętnie wymienię na złom lub szkło (propozycje PW). Wszystkim próbującym życzę duuuuuuuuuuuużych paczek

                        Comment

                        • zgrredek
                          Porucznik Browarny Tester
                          • 2002.10
                          • 315

                          Gratuluję samozaparcia. Ja próbowałem przeczytać kiedyś wszystkie posty kiedy było ich coś koło trzydziestu stron i poddałem się w okolicach dwudziestej.
                          www.collections.pl
                          Forum Kolekcjonerów Rzeczy Najróżniejszych

                          Comment

                          • TomX
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2004.09
                            • 1035

                            Dzis optymistyczna wiadomosć - tylko czekać, a może niedługo wyciągnę ze skrzynki podstawki z Grecji. Dobrze mieć znajomych za granicą

                            Comment

                            • ronin
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 2004.10
                              • 154

                              Dzis przyszla przesylka z Meksyku - etykiety- chetnie zamienie je na kapsle

                              Comment

                              • kalifat
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2004.10
                                • 1168

                                TomX napisał(a)
                                Dzis optymistyczna wiadomosć - tylko czekać, a może niedługo wyciągnę ze skrzynki podstawki z Grecji. Dobrze mieć znajomych za granicą
                                To żadna optymistyczna wiadomość, skoro ja niemal z łzami w oczach czytam po raz kolejny Twój post.

                                Ja też CHCĘ mieć takich znajomych w Grecji, buuuuaaaaaaa
                                bla bla bla

                                Comment

                                Przetwarzanie...