Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛
    • 2003.12
    • 10861

    grzeber napisał(a)
    (...) Ale niestety rosnąca popularność zbieractwa wafli powoduje taki wzrost cen
    Właśnie, dlatego zbieram m.in. ręczniki barmańskie. Prawie nikt tego nie zbiera w związku z tym ceny nie są sztuczne podbijane!
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • TomX
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2004.09
      • 1035

      Kurcze, przerażająca perspektywa, bo ledwo kilka dni temu wysłałem do Fortuny kopertę na wafle. Mam nadzieję, że nie będą chcieli za nie kasy, w końcu jak do nich dzwoniłem, to wyraźnie mi powiedzieli, że odsyłają za FREE, a dzwoniłem na początku tego tygodnia. Jak to powiedział pewien polityk: Nadzieja umiera ostatnia...(czy coś w tym stylu)

      Comment

      • dzidek1960
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.01
        • 1548

        TomX napisał(a)
        Kurcze, przerażająca perspektywa, bo ledwo kilka dni temu wysłałem do Fortuny kopertę na wafle.
        Nie tylko Ty do nich wysyłałeś kopertę zwrotną, ja też stosuję ten sposób wobec polskich browarów, lecz nie wszystkie odsyłają
        Pozostaję mieć tylko nadzieję, lecz jak to mówią " Nadzieja matką głupich, lecz każda matka kocha swoje dzieci"
        Jeżeli browar chce je rzeczywiście sprzedawać to najlepiej jak by je wstawili do Sklepu Piwosza..
        "Ma jednak kraj polski napój warzony
        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
        wybornym smakiem"
        Jan Długosz, Historie Piwne
        Moja strona www w początkowym okresie budowy

        Comment

        • wiesiek
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2002.12
          • 38

          Twilight_Alehouse napisał(a)
          Ja rozumiem wzburzenie, ale pisanie małymi literami jest bardziej kulturalne i czytelne...

          Nie jestem wzburzony, ale dla spokoju niektórych forumowiczów piszę małymi literami. Wg mnie 1 zł, jest O.K., nie narzekam.

          W temacie Czarnkowa, są cztery nowe podstawki, i nawet nie chcą ich w Browarze ani dać anu sprzedać. Ponoć jakiś " total limit version",
          Wiem, że to nieładnie pisać " version" ale się z czasem może poprawie.
          wiesiuńcia

          Comment

          • wiesiek
            Kapral Kuflowy Chlupacz
            • 2002.12
            • 38

            Browar nie będzie wysyłał za pobraniem albo coś w tym stylu. Po prostu zrobili dużo wzorów i to powoduje mały nakład. W magazynie wiele tego nie widziałem, zmieściłoby się na tylnym siedzeniu, spokojnie.Ponadto księgowośc wystawia kwit na wpłatę.

            7 sztuk nie będących w sprzedaży mają być w obiegu na wiosnę, dokładnie kiedy to tajemnica. Ale wypuszczą resztę podstawek na " teren Gniezna", o takiej treści były naklejki na podkładkach.
            Last edited by wiesiek; 2004-12-03, 18:53.
            wiesiuńcia

            Comment

            • mwa
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2003.01
              • 5071

              Sam sprzedałem 3 sztuki nowej Fortuny na allegro, które zakupiłem na giełdzie w Radomiu.
              Wcale nie widzę w tym nic złego, skoro z tego co zarobie i tak inwesuje w dekle (w końcu w ochronie nie zarabia się kokosów). A jeśli ktoś zaoferuje wymianę to bardzo chętnie to zobię, co już paru kolekcjonerów się o tym przekonało.

              Dodatkowo obserwując allegro dopiero wtedy dowiadujemy się o nowościach.
              Pozdrawiam Cię !!!!

              Comment

              • TomX
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2004.09
                • 1035

                Fortuna jednak przysyła podstawki z nowej serii, właśnie dostałem pięć sztuk (różnych). Poza tym Browary lubelskie wczoraj mi przysłały 2 korki, 4 inne Perły i Zwierzyniec, niestety wszystko po jednej sztuce.

                Comment

                • adam16
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  • 2001.02
                  • 9865

                  Dotarła do mnie przesyłka z Głubczyc. W odpowiedzi na maila przyszło kilkanaście wzorów etykiet (po jednej sztuce). Wśród nich są i takie które sugerują, że Głubczyce robią piwo dla McDonadsa w Niemczech(jeśli nie popełniam błędu w odczytaniu kontr).
                  Browar Hajduki.
                  adam16@browar.biz
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                  Comment

                  • becik
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🍼🍼
                    • 2002.07
                    • 14999

                    adam16 napisał(a)
                    że Głubczyce robią piwo dla McDonadsa w Niemczech
                    to chyba nasza broń bakteriologiczna (czy chemiczna)

                    jeśli możesz to wrzuć je do etykiet, chętnie bym je zobaczył
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • adam16
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2001.02
                      • 9865

                      adam16 napisał(a)
                      ...Wśród nich są i takie które sugerują, że Głubczyce robią piwo dla McDonadsa w Niemczech(jeśli nie popełniam błędu w odczytaniu kontr).
                      Jednak nie dla McDonaldsa. Tu chodzi o nazwę ulicy. Chyba, że i teraz się mylę
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • grzeber
                        Major Piwnych Rewolucji
                        🍼🍼
                        • 2002.05
                        • 2869

                        Dokładnie. Z tego co odczytałem ze skanu to ulica McDonaldsa.
                        pozdrawiam
                        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                        Comment

                        • Maremali
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2002.05
                          • 1955

                          Wczoraj przyszła przesyłka z St. Austell a w niej 6 wzorów wafli i 2 komplety etykiet.
                          http://maremali.web-album.org/

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 2001.08
                            • 3562

                            Ostatnio dostałem przesyłki z polskich browarów które wcześniej nie odpowiadały na moje prośby. Widać, że coś się pozytywnego dzieje. Browary stały się bardziej przychylniejsze za co pije ich zdrowie

                            Ps. Oby tylko kolekcjonerzy zbytnio nie nadszarpnęli ich zaufania.

                            Comment

                            • adam16
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 2001.02
                              • 9865

                              A ja otrzymałem próby etykiet do piwa Siemion Full. I tu ciekawostka. Po pierwsze to piwo póki co nie istnieje. Po drugie, istnieją te próby najprawdopodobniej w jednym lub co najwyżej dwóch egzemplarzach. Łącznie jest 9 „wzorów” stanowiących studium nazwy i rodzaju czcionki.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • robox
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2002.11
                                • 8188

                                baklazanek napisał(a)
                                Ostatnio dostałem przesyłki z polskich browarów które wcześniej nie odpowiadały na moje prośby.
                                Baklazanek, jak możesz to podaj ich nazwy, bo ja też już trochę czasu czekam na odpowiedź z kilku browarów. Może akurat są wśród nich te same?

                                Comment

                                Przetwarzanie...