Przychylność browarów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.09
    • 2523

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomX
    Heh... Pod latarnią najciemniej... Zapomniało mi się o 8 jednakowych, prawie nic nie wartych ,masowych podstawek z Bosmana
    Ale za 50 lat to będziesz bogaty !?

    Comment

    • TomX
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2004.09
      • 1035

      No niby

      Comment

      • e-prezes
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2002.05
        • 19251

        przyznaję, nie jestem cierpliwy, wylewny również, ale poza kochaną Łomżą (w tych okolicznościach) to nczego nie udało mi się dostać! nie wiem czym problem? przecież nie zależy mi kurka na jakichś drogich rzeczach, ot etykietach, może podstawkach... a tu nic czy to wysyłam IRC, znaczki czy nie. komu trzeba teściową zamordować by coś dostać?

        Comment

        • Andi
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2001.07
          • 1915

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elem-e1
          Dzisiaj dostałem przesyłke z niemieckiego warsteinera podstawki i etykiety. Przesyłka jest pierwszą przesyłką jaka dostałem w odpowiedzi na maila bardzo szybko bo chyba nie cały tydzień i bardzo miłe zaskoczenie jak bym znał niemiecki wysłalbym podziękowania z informacją że otrzymałem ich przesyłkę
          Miales wielkie szczescie ja chociaz tutaj mieszkam otrzymalem 3 odmowne wiadomosci ze Browar nie wysyla nic -Moze wlasnie Warsteiner chce sobie robic reklame na nowych rynkach zbytu.
          Godne podziwu
          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

          http://www.andreas-kronkorken.de

          Comment

          • kalifat
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2004.10
            • 1168

            Żadne szczęście, do mnie też względnie szybko wysłali swoje "piwne filia".
            Jak chcesz mogę ponownie do nich napisać.

            Jeśli bedą mili i podeślą mi cosik z browaru, to mogę Ci to odesłać.
            bla bla bla

            Comment

            • Andi
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2001.07
              • 1915

              Dziekuja bardzo ale mam do browaru jakies 55 km wiec moge sam zajechac jak beda mieli cos nowego na rynku
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • kalifat
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2004.10
                • 1168

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                Dziekuja bardzo ale mam do browaru jakies 55 km wiec moge sam zajechac jak beda mieli cos nowego na rynku
                To w obie strony nieco ponad 100 kilosów. W sam raz na rowerową przejażdżkę, wraz z konsumcją piwka prosto z browaru.
                Czego Ci serdecznie życzę
                bla bla bla

                Comment

                • Andi
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2001.07
                  • 1915

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
                  To w obie strony nieco ponad 100 kilosów. W sam raz na rowerową przejażdżkę, wraz z konsumcją piwka prosto z browaru.
                  Czego Ci serdecznie życzę
                  Zeby przynajmniej to piwo smakowalo to tak ale Warsteiner nie jest dla mnie zadnym piwem
                  Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                  http://www.andreas-kronkorken.de

                  Comment

                  • kalifat
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.10
                    • 1168

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                    Zeby przynajmniej to piwo smakowalo to tak ale Warsteiner nie jest dla mnie zadnym piwem
                    To nawet takie prosto z browaru się nie nadaje
                    Myślałem, że może chociaż tam mają zachomikowane niezłe piwo. W końcu nawet taki Carlsberg ma dobre piwo, przynajmniej u siebie w browarze, w Kopenhadze.

                    No, ale może Warsteiner nie ma czasu w ogóle warzyć, bo całe wysiłki poświęca na reklamę siebie i robienie gadżetów.
                    bla bla bla

                    Comment

                    • elem-e1
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2005.02
                      • 26

                      Dziasiaj dostałem stiegla laśko i Tucher. Tucher weszło mi do zbioru wszystkie 15 etykiet poza tym pare podstawek po 2 szt. Laśko przysłało pare etykiet weszły tylko 3 natomiast stiegl przysłał tylko 2 etykiety nie stety które już mam co ciekawe własnoręcznie napisane Viel spass unit (może urit ) unserem Fan-Paket!" w ktorym sie znalazło nalepki reklamowe pocztówki jakaś ulotka 2 kapselki znaczek do przypinania ( chyba to pin sie nazywa nie znam sie na tym ) zapalniczka oraz balonik ( oczywiście nie nadmuchany ) w sumie bardzo miło choć mi sie to nie przyda oprócz zapalniczki do podpalania papierosów

                      Comment

                      • kubciu
                        Porucznik Browarny Tester
                        • 2003.02
                        • 438

                        Parę dni temu dostałem przesyłkę od Tuchera z wafelkami,niestety wszystko mam oraz zestaw etykiet od australijskiego Cooper'sa.

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 2001.08
                          • 3562

                          A ja otrzymałem etykiety z Zabrza. Dziwne bo nie prosiłem o nie gdyż kilka miesięcy temu otrzymałem już identyczną przesyłkę. Ale dziękuję za pamięć

                          Comment

                          • Pawcik
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 2003.08
                            • 108

                            To chyba nazbierali wiecej zamówień i wyslali hurtem, bo ja też z Zabrza dostalem na początku marca

                            Comment

                            • TomX
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2004.09
                              • 1035

                              Dziś dość ciekawa przesyłka z kanadyjskiego Brick'a. Koperta była cała poklejona firmową taśmą poczty, była na niej też adnotacja "przesyłka otwarta do kontroli celnej", czy jakoś tak... W środku 8 różnych wafli, baaaardzo dużo trochę pogniecionych etykiet (pewnie po tym otwieraniu:/), jeden kapsel i list od browaru. Ogulnie bardzo fajny prezent z nie wiem jakiej okazj Dodam jeszcze, że zaraz po wysłaniu mail'a z prośbą o podstawki dostałem odpowiedź, że browar nie wysyła nic kolekcjonerom Najwyraźniej zmienili zdanie.

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 2001.08
                                • 3562

                                Ja w poniedziałek otrzymałem przesyłkę z browaru Stiegl. Nie zwracałem się do nich z żadną prośbą ostatnio, ale najwidoczniej zachowali mój adres kiedy to prosiłem o etykiety 2 lata temu. Tym razem zamiast zapałek była zapalniczka i inny otwieracz.
                                Zdrowie Stiegla

                                Comment

                                Przetwarzanie...