Biała lista uczciwych kolekcjonerów ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Beermatt
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 10-2002
    • 192

    #16
    TWA

    Comment

    • Krzych15
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 10-2002
      • 596

      #17
      Może ktoś ze mną się wymieni podstawkami,i wystawi mi jakąś opinę,oczywiście zależy mi na tej pozytywnej
      krzych
      Dzień bez piwa to stracony dzień.

      Comment

      • adam16
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 02-2001
        • 9865

        #18
        Wymieniałem się z wieloma forumowiczami i jak dotąd nie spotkał mnie zawód. Nawet ze strony niezbyt przychylnie potraktowanych na forum kolegów z Rybnika. Tylko Poczta czasami mnie wkurza ale to już zupełnie inny temat.
        Pozwólcie że wymienię:
        Grzech,
        Krzysiu,
        Celt,
        Stary kocur,
        Baklażanek,
        And69,
        Samanta,
        Joasia,
        Djot,
        Fruńka,
        Kiszot,
        Kangurpl,
        Slavoy,
        Marcopolok,
        Beny,
        Zora.
        Jeżeli kogoś pominąłem, przepraszam. Ale jest Was tylu, że nie sposób wszyskich spamiętać
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • adam16
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 02-2001
          • 9865

          #19
          Spełniając prośbę muszę zaznaczyć iż osobą z Rybnika która podpadła niektórym forumowiczom nie jest Beermatt, tylko inny Rybniczanin, który mnie jednak nie zawiódł.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • ppns
            Major Piwnych Rewolucji
            • 10-2002
            • 1737

            #20
            Odp: Odp: Biała lista uczciwych kolekcjonerów ?

            szostak napisał(a)

            ..listy nieuczciwych kolekcjonerów? Ze względu na ustawę o ochronie danych osobowych..
            Bo przesyłki listowne mogą czasem nie dotrzec do adresata z najróżniejszych przyczyn. Wiem to po sobie, gdy od zaufanego partnera dostałem meila , że otrzymał ode mnie list i już wysłał do mnie rewanż. Niestety nic od niego nie mam , i nie wiem , gdzie szukać przyczyny. Bardzo trudno jest wykazać złą wolę partnerowi , gdy nie otrzymalismy od niego listu .
            piwoppns@wp.pl

            Comment

            • decio
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 10-2002
              • 165

              #21
              dzięki

              Ja z wdziecznośći za otrzymane zupełnie za darmo paczki pełne wafli chciałbym dodać do listy dwie osoby:

              1. kangurpl - który był już wyżej wymieniony
              i
              2. beerfan - jeszcze nie wspomniany przez nikogo


              Korzystając z okazji jeszcze raz dziekuje wam chłopaki (czyt. panowie) za tak szlachetną bezinteresowność.
              www.decio.friko.pl

              Comment

              • ppns
                Major Piwnych Rewolucji
                • 10-2002
                • 1737

                #22
                Z mojej strony do listy zaufanych kolekcjonerów proszę dopisać Adama 16 -ego. Dzisiaj dostałem list od niego , a usługa priority jest bardzo dziwna. Z Chorzowa list szedł jeden dzień , podczas gdy w listopadzie list prioryty szedł z Zielonej Góry do Nowej Soli ( 23 km.) 8 {osiem} dni. .
                piwoppns@wp.pl

                Comment

                • Beermatt
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 10-2002
                  • 192

                  #23
                  Towarzystwo Wzajemnej Adoracji nadal funkcjonuje ?

                  Comment

                  • ppns
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 10-2002
                    • 1737

                    #24
                    Beermatt napisał(a)
                    ...Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ...
                    Tu nie chodzi o wzajemne wystawianie laurek ,ale o przekazanie innym forumowiczom lub pasywnym (gościom) browar.biz , kto w kontaktach kolekcjonerskich jest wiarygodny. Ja Adama16 znam tylko poprzez sieć.

                    Ale koleżanko Beermat !! Nic straconego . Jesli kazdemu z nas przeslesz jakiś gadzet do kolekcji , to kto wie ,może wybierzemy Cię na Prezesa Towarzystwa Wzajemnej Adoracji ? .
                    piwoppns@wp.pl

                    Comment

                    • Beermatt
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 10-2002
                      • 192

                      #25
                      KOLEGO PPNS!!!

                      Choć drażnią mnie dorosli ludzie posługujący się różnymi zwrotami zaczerpniętymi od młodzieży i za slangu do podpunktu 1, Twojego jakże prawdziwego postu napiszę :
                      yyyyyyyyyasne !


                      a co do drugiego : nie mam aspiracji na prezesurę.
                      Choć opinia rzetelnego i uczciwego kolekcjonera nie jest mi obojetna.
                      Nieskromnie powiem ( bardzo to nieładnie choć jak mawiał pewien znany filozof : skromnosć jest wymysłem miernot ) że na taką opinię sobie zasłużyłam. Pracowałam nad nią kilka lat i widnieję na kilku zagranicznych stronach internetowych.
                      Zdajac sobie sprawę z licznosci formumowej braci nie starczyło by gadżetów. No i nie lubię przekupstwa
                      Więc niech zostanie jak jest !

                      Comment

                      • ppns
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 10-2002
                        • 1737

                        #26
                        Jeszce jeden dopisek z mojej strony : dziku.
                        Jego też znam tylko z sieci. .
                        piwoppns@wp.pl

                        Comment

                        • ppns
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 10-2002
                          • 1737

                          #27
                          Odp: KOLEGO PPNS!!!

                          Jakoś post Beermatt przeoczyłem przy poprzedniej odsłonie tej podstrony browaru , bo odpowiedział bym wcześniej.

                          Beermatt napisał(a)
                          ...Choć drażnią mnie dorosli ludzie posługujący się różnymi zwrotami zaczerpniętymi od młodzieży ...
                          Ależ ja wiem , Beermatt , co Ciebie we mnie kiedyś tam podrazniło .
                          A że jestem pełnoletni od kilku ładnych latek , więc być może zaczął się u mnie proces zdziecinnienia i stąd dziwolągi słowne i inne nieudane neologizmy , .
                          piwoppns@wp.pl

                          Comment

                          • Beermatt
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 10-2002
                            • 192

                            #28
                            PPNS!

                            Ups, jak by Ci to PPNS napisać zamiast zdziecinnienia wykazujesz nadwrazliwosć bo to ja użyłam slangu a nie TY.
                            No ale skoro chcesz być zdziecinniały , nie mam niec przeciwko.
                            ( zdziecinniały szowinista - jak to brzmi ????)

                            Comment

                            • pjenknik
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 08-2001
                              • 3388

                              #29
                              Wyszło mi, że również należę do TWA. Bardzo mi miło. Może to wyglądać na TWA, ale jeżeli u nas nie ma takiej możliwości umieszczania komentarzy jak na www.allegro.pl przy każdym użytkowniku, to musi być inny sposób.
                              A że wygląda to jak TWA to chyba nic złego? Trudno, żeby na forum na którym się wszyscy znają nie pojawiały się te same imiona/nick'i.
                              A zdziecinniały szowinista kojarzy mi się też z pojęciem "dziecko piernik"
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • ppns
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 10-2002
                                • 1737

                                #30
                                pjenknik napisał(a)
                                Wyszło mi, że również należę do TWA. Bardzo mi miło. ..
                                ...
                                A zdziecinniały szowinista kojarzy mi się też z pojęciem "dziecko piernik"
                                "Dziecko piernik" -> oj , Pjenknik , chyba chciałeś napisać "dziecko pjenknik".
                                A więc w klubie TWA jest nas już dwóch. Czekamy na następnych.
                                piwoppns@wp.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...