Przychylność browarów - Polska

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Major Piwnych Rewolucji
    • 09-2008
    • 1823

    Lublin - Grodzka 15(2x1 podstawka plus etykiety). Odpowiedz na maila wyslanego zaledwie ok tygodnia temu

    podziekowal!
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

    Comment

    • Adasko74
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 06-2007
      • 156

      Witam ,
      Ja ostatnio dostałem przesyłke z Brovarni Gdańsk (nowe etykiety i nowa podstawka),dostałem także odpowiedź z Hausta,Kormoran zawsze odpowiada,oczywiście wysyłałem koperte zwrotna ze znaczkiem.Czekam jeszcze na wiele przesyłek -jestem cierpliwy.

      Comment

      • wasyll
        Major Piwnych Rewolucji
        • 09-2008
        • 1823

        Dzisiaj Kompania Piwowarska. Przesylka nadana z Poznania, a w niej 20 kapsli i zestaw etykiet, ktorych jak na razie nie mam czasu przejrzec

        dziekuje bardzo!
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • robox
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 11-2002
          • 8188

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LenDo
          W kwietniu wysłałem do browaru Rakszawa list z kopertą zwrotna i prośbą o kapsle.
          Dzisiaj po ponad 7 miesiącach otrzymałem przesyłkę. Już dawno straciłem nadzieję,a tu proszę takie zaskoczenie.
          Po podobnym okresie oczekiwania otrzymałem dzisiaj przesyłkę z Van Pura, obfitą w kapsle, także te eksportowe. Dzięki !!!

          Comment

          • pioterb4
            Major Piwnych Rewolucji
            • 05-2006
            • 4322

            Mam pytanie do tych kolekcjonerów którzy pisali o artykuły birofilistyczne do browarów KP: pisaliście/wysyłaliście koperty zwrotne na adres centrali zamieszczony na kontretykietach czy na adres konkretnego Browaru, np Bosmana? Podobna sytuacja jest z Ciechanem, nie wiem bardzo czy zwrócić się do adresu z kontry czy bezpośrednio do browaru na Kilińskiego.

            Comment

            • wasyll
              Major Piwnych Rewolucji
              • 09-2008
              • 1823

              W odpowiedzi na mojego maila do browarmii w sprawie nowych wafli, dostałem odpowiedz typu "proszę przesłać kopertę z naklejonymi znaczkami". Już nie chciałem zawracać im gitary pytaniami, na jaki adres mam to wysłać i w końcu zdecydowałem się na adres samego lokalu. Zobaczymy co z tego będzie
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • pioterb4
                Major Piwnych Rewolucji
                • 05-2006
                • 4322

                Napisałem maila do Bosmana czy byłaby szansa wysyłki etykiet obecnych i ewentualnie ciut wcześniejszych po nadesłaniu koperty zwrotnej ze znaczkami, to odpisali, że wysyłek gadżetów nie prowadzą, a jedynie dodają je do wielopaków i rozdają na imprezach promocyjnych. Super, jakby tylko Bosman był u mnie w sklepie to bym go sobie odlepił i żadnych materiałów promocyjnych nie potrzebował...

                Comment

                • wasyll
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 09-2008
                  • 1823

                  podejście co poniektórych polskich browarów do tematu kolekcjonerstwa zwala z nóg... A tak nawiasem mówiąc, to jeszcze nie widziałem, żeby do jakiegokolwiek wielopaka dodawano etykiety
                  www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                  Comment

                  • genea
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 02-2006
                    • 1515

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll
                    A tak nawiasem mówiąc, to jeszcze nie widziałem, żeby do jakiegokolwiek wielopaka dodawano etykiety
                    Nie widziałeś? A te na butelkach?
                    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                    Bractwo Piwne

                    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                    Comment

                    • wasyll
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 09-2008
                      • 1823

                      Ja jestem zbyt leniwy żeby odklejać etykiety z butelek. Skupiam się głównie na podstawkach, a etykiety mam głównie te, które dostałem od browarów
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • wasyll
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 09-2008
                        • 1823

                        A jak już jesteśmy przy przychylności browarów w naszym kraju, to w poniedziałek dostałem paczkę od browArmii a w niej 10 najnowszych podstawek! Wcześniej wysłany list z kopertą zwrotną

                        Dzięki wielkie
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • hoffi
                          Kapral Kuflowy Chlupacz
                          • 06-2004
                          • 48

                          wczoraj otrzymalem list z hausta z etykietami (6 szt) i podstawkami (3 szt)

                          Comment

                          • Petrus
                            Porucznik Browarny Tester
                            🍼
                            • 10-2002
                            • 383

                            Browar Połczyn etykiety niestety brak nowości a tyle ich wyszło

                            Comment

                            • Dariobeer
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 03-2008
                              • 213

                              Dzisiaj otrzymalem:
                              Browar Kormoran-2 zestawy etykiet,2 podstawki,2 kapsle
                              Browar Tychy-koszulkę w ramach przeprosin (zepsute piwo pszeniczne)
                              www.birofilistyka.jimdo.com

                              Comment

                              • wasyll
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 09-2008
                                • 1823

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dariobeer
                                Dzisiaj otrzymalem:
                                Browar Kormoran-2 zestawy etykiet,2 podstawki,2 kapsle
                                Browar Tychy-koszulkę w ramach przeprosin (zepsute piwo pszeniczne)
                                Nawiązując do tych przeprosin, kolega coś mi opowiadał, jak rzekomo znalazł plastikową rurkę w butelce Ciechana. W ramach przeprosin otrzymał karton piwa. Ile w tym prawdy - nie wiem.
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...