litografia Brauerei und Malzfabrik Kinderhof

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ariocarpus
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2012.10
    • 3

    litografia Brauerei und Malzfabrik Kinderhof

    witam
    posiadam do sprzedaży litografię(a może jest to staloryt) przedstawiający panoramę dawnego browaru Kinderhof(d.Prusy Wschodnie)
    obraz w b.dobrym stanie,nie liczę drobnych usterek ramy(rysy,lekkie odłupania forniru)

    kupiłem go za 1000 zł i taka cena sprzedaży mnie interesuje,nie chcę na nim zarabiać - do sprzedaży zmusza mnie przeprowadzka

    oferty proszę kierować na pw - jeżeli ktoś zaoferuje taką kwotę poinformuję w poście

    koszt wysyłki kurierem to ok. 20 zł


    wymiary 87 na 66 cm
    Attached Files
    Last edited by ariocarpus; 2012-10-03, 17:26.
  • ariocarpus
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2012.10
    • 3

    #2
    zdjęcia

    zdjęcia większych rozmiarów na @
    pozdrawiam i zapraszam

    marek

    Comment

    • zeko
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2004.07
      • 708

      #3
      Litografia z postu http://www.browar.biz/forum/showthre...ight=Kinderhof i pewnie kupiona od tego gościa.

      Comment

      • Cooper
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 2002.11
        • 6055

        #4
        Śliczna i z pewnością warta tej ceny. Niestety jednak ten browar choć stosunkowo znany nie ma zbyt wielu fanatyków w naszym kraju gdyż jest to późniejszy rosyjski browar w Żeleznodorożnyj w strefie kaliningradzkiej. Być może dawnymi Prusami zainteresował by się ktoś na eBayu, ewentualnie osoba lubiąca po prostu ładną litografię/staloryt nie wnikająca zbytnio w konkrety jakie ona przedstawia.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • ariocarpus
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2012.10
          • 3

          #5
          problem z odczytaniem PW

          jak zauważyłem mam problem z odczytywaniem moich wiadomości ze skrzynki
          proszę pisać na ariocarpus@o2.pl

          Comment

          Przetwarzanie...