Oddam etykiety- Browar Tychy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kobzer
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2012.05
    • 8

    Oddam etykiety- Browar Tychy

    Oddam etykiety znalezione w piwnicy. Trudno mi tu oceniać jaką mają wartość gdyż nie jestem kolekcjonerem. Możliwe, że kogoś zainteresują...
    Click image for larger version

Name:	etykiety4.jpg
Views:	1
Size:	51,8 KB
ID:	2086812
    Dwie zamieszczone na zdjęciu są w najlepszym stanie. Kilka jeszcze leży w piwnicy, lecz są brudne, lub zniszczone (około 6?).
    Mieszkam w Katowicach. Zainteresowanych proszę o kontakt (PW)

    PS. W ramach podziękowań przyjmę pyszne piwko lub jakieś cylindryczne szkło
  • Kobzer
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2012.05
    • 8

    #2
    Zainteresowanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania W ciągu godziny dostałem pięć propozycji. Nie wiem jak mam rozstrzygnąć spór

    Pobiegłem szybko do piwnicy po część pozostałych. Oto reszta (przepraszam za to że ich nie wyczyściłem, ale się boję skoro jest to dla was takie ważne)



    Jutro posznupam dokładniej. Już dziś mogę powiedzieć, że znalazłem także butelkę z Żywca. Etykietka beż jednej postaci, ale o ile pamiętam z krawatką. Zrobić zdjęcie?

    Ps. Chce ktoś etykietki "Oranżady" wyborowej? Butelkę z "Polo Cockty"?

    Comment

    • darek99
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2002.04
      • 2147

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kobzer
      Zainteresowanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania W ciągu godziny dostałem pięć propozycji. Nie wiem jak mam rozstrzygnąć spór
      Może Ci trochę pomogę w rozstrzygnięciu tego sporu, jestem jednym z tych pięciu którzy do Ciebie napisali PW, po przeczytaniu Twojego drugiego posta w tym temacie nie jestem już zainteresowany tymi etykietami. A tak na marginesie to pomysł jest dobry.
      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
      Epikur z Samos.

      Comment

      • Kobzer
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2012.05
        • 8

        #4
        Tak, faktycznie głupio się zachowałem. Wynikało to z mojej niewiedzy na temat etykiet. Pragnę przeprosić wszystkich których wprowadziłem w błąd (teraz również z powodu mylącego tematu)

        Od tego momentu proszę pisać jedynie z ofertami kupna.

        Comment

        Przetwarzanie...