Pytanie do Piwoteki o etykiety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    🍼🍼
    • 2002.11
    • 6055

    Pytanie do Piwoteki o etykiety

    Pytanie do Piwoteki. Czy istnieje możliwość otrzymania po sztuce, maksymalnie trzech Waszych etykiet na piwa kontraktowane w browarach Artezan oraz Pivovaria ?
    Oczywiście pokrywam koszt wysyłki poprzez kopertę ze znaczkiem zwrotnym.
    Rozumiem iż w chwili obecnej może nie być już etykiet na piwa sprzedawane wcześniej jednak z obecnych nowości interesował by mnie np American Stout z Pivovarii, ewentualnie Miedziana Dziewica jeśli jeszcze posiadacie.
    Niestety aktualnie nie mam możliwości wizyty w Łodzi.
    Proszę o odpis w tym temacie i pozdrawiam.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • Piwoteka
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2008.04
    • 1209

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
    Pytanie do Piwoteki. Czy istnieje możliwość otrzymania po sztuce, maksymalnie trzech Waszych etykiet na piwa kontraktowane w browarach Artezan oraz Pivovaria ?
    Oczywiście pokrywam koszt wysyłki poprzez kopertę ze znaczkiem zwrotnym.
    Rozumiem iż w chwili obecnej może nie być już etykiet na piwa sprzedawane wcześniej jednak z obecnych nowości interesował by mnie np American Stout z Pivovarii, ewentualnie Miedziana Dziewica jeśli jeszcze posiadacie.
    Niestety aktualnie nie mam możliwości wizyty w Łodzi.
    Proszę o odpis w tym temacie i pozdrawiam.
    Nie rozdajemy ani nie sprzedajemy etykiet od naszych, ani od cudzych piw. Zajmujemy się sprzedażą piwa i tylko w taki sposób można zdobyć ich etykiety - zawsze organizujemy to tak, by była możliwość zakupu piwa z nienaklejoną etykietą (dotyczy to piw, które są dla nas warzone lub które sami warzymy w zaprzyjaźnionych browarach).
    Piwoteka
    Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
    www.piwoteka.pl
    Sklep Piwoteki na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na G+
    Дед Мороз (Dziadek Mróz)
    Browar Piwoteka

    Comment

    • Cooper
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      🍼🍼
      • 2002.11
      • 6055

      #3
      Rozumiem.
      Czy dużym kłopotem było by dla Was włożenie kilku ww etykiet do zaadresowanego listu ze znaczkiem a nastepnie wrzucenie go do najbliższej skrzynki pocztowej ?
      Zakładam że do "zakupu piwa z nienaklejoną etykietą" potrzebne jest osobiste stawiennictwo. Niestety jak już wcześniej napisałem nie jest to możliwe z powodu mojej nieobecności w mieście Łódź
      Jeżeli barierą jest koszt samych etykiet prosze o podanie ich ceny oraz numeru konta na ktory przeleję pieniądze.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Piwoteka
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2008.04
        • 1209

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
        Rozumiem.
        Czy dużym kłopotem było by dla Was włożenie kilku ww etykiet do zaadresowanego listu ze znaczkiem a nastepnie wrzucenie go do najbliższej skrzynki pocztowej ?
        Zakładam że do "zakupu piwa z nienaklejoną etykietą" potrzebne jest osobiste stawiennictwo. Niestety jak już wcześniej napisałem nie jest to możliwe z powodu mojej nieobecności w mieście Łódź
        Jeżeli barierą jest koszt samych etykiet prosze o podanie ich ceny oraz numeru konta na ktory przeleję pieniądze.
        Tak, jest to duży kłopot - nie jesteś jedyną osobą, która chce w ten sposób otrzymać etykiety. Przy kilkudziesięciu zapytaniach o etykiety robi się z tego sporo pracy, za którą musimy zapłacić. Dlatego nasze stanowisko jest takie, a nie inne. Aby zakupić piwa z Piwoteki wcale nie trzeba się stawiać osobiście w Łodzi, prowadzimy sklep internetowy www.piwoteka.pl.
        Piwoteka
        Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
        www.piwoteka.pl
        Sklep Piwoteki na Facebooku
        Piwoteka Narodowa na Facebooku
        Piwoteka Narodowa na G+
        Дед Мороз (Dziadek Mróz)
        Browar Piwoteka

        Comment

        • Cooper
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          🍼🍼
          • 2002.11
          • 6055

          #5
          Dziekuję za link. Zajrzałem z ciekawości i może zbyt pobieżnie szukałem ale w spisie piw polskich nie ma nic z browarów o których etykiety konkretnie proszę
          Widze że w ofercie sklepu oprócz piw butelkowych macie koszulki, piny itp
          Jaki więc problem skoro po pierwsze jak sami twierdzicie macie/mieliście aż kilkadziesiąt próśb (co chyba oznacza zainteresowanie produktem), a po drugie - sprzedajecie i wysyłacie o wiele mniej poręczne w wysyłce przedmioty - zaoferować również komercyjnie same etykiety ?
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Piwoteka
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2008.04
            • 1209

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
            Dziekuję za link. Zajrzałem z ciekawości i może zbyt pobieżnie szukałem ale w spisie piw polskich nie ma nic z browarów o których etykiety konkretnie proszę
            Widze że w ofercie sklepu oprócz piw butelkowych macie koszulki, piny itp
            Jaki więc problem skoro po pierwsze jak sami twierdzicie macie/mieliście aż kilkadziesiąt próśb (co chyba oznacza zainteresowanie produktem), a po drugie - sprzedajecie i wysyłacie o wiele mniej poręczne w wysyłce przedmioty - zaoferować również komercyjnie same etykiety ?
            Nie ma tych piw, bo się skończyły. Nie drukujemy więcej etykiet niż potrzeba. I tak jak już wcześniej pisałem, nie zajmujemy się sprzedażą etykiet.
            Piwoteka
            Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
            www.piwoteka.pl
            Sklep Piwoteki na Facebooku
            Piwoteka Narodowa na Facebooku
            Piwoteka Narodowa na G+
            Дед Мороз (Dziadek Mróz)
            Browar Piwoteka

            Comment

            • Cooper
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🍼🍼
              • 2002.11
              • 6055

              #7
              Podsumujmy.
              Wynika że etykiet o które prosi Was kilkadziesiąt osób (część z nich bynajmniej nie za darmo a minimum jedna nawet oprócz zapłaty za etykiety jest gotowa podesłać kopertę zwrotną) nie sprzedajecie ale również i nie wysyłacie za darmo bo (cyt) "robi się z tego sporo pracy, za którą musicie zapłacić (tu zapytanie za co musicie zapłacić w przypadku gdy to ja zapłacę wam za etykiety oraz ich wysyłkę ? Zatrudniacie pracownika zajmującego się wyłącznie wysyłkami i chodzi o jego stawkę roboczą? Czy jemu mam również zapłacić za odcięcie kilku etykiet z rolki a następnie włożenie ich do gotowej koperty i wrzucenie do skrzynki pocztowej?). Jednocześnie jednak bawicie się w skąplikowaną wysyłkę pełnych piw gdzie sami musicie przygotowywać paczki (lub ów rzekomy "pracownik-wysyłacz") pinów (pewnie baaardzo śladowa sprzedawalność jeśli w ogóle) oraz koszulek.
              Na pytanie o zdobycie konkretnych piw odsyłacie do sklepiku w ktorym tych piw nie ma, są za to piwa które można kupić w innych sklepach.
              No cóż.... mimo wszystko bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. W zasadzie dowiedziałem się nawet więcej niż chciałem i myślę że czytający to kolekcjonerzy sami wyciągną wnioski o Wasze podejście do tej sprawy. Zawsze oczywiście możecie zbagatelizować ich że "to tylko jacyś niegroźni trolle-zbieracze >>nalepek<<". Z drugiej strony podejrzewam że to jednak szersze podejście do ogólnie potencjalnego klienta nie ograniczające się jedynie do etykiet ...
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • Mason
                Major Piwnych Rewolucji
                🍼
                • 2010.02
                • 3280

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
                Z drugiej strony podejrzewam że to jednak szersze podejście do ogólnie potencjalnego klienta nie ograniczające się jedynie do etykiet ...
                I biją kijem małe foki!
                Byłeś kiedyś w Piwotece?
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • becik
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🍼🍼
                  • 2002.07
                  • 14999

                  #9
                  Cooper, jak chciałem etykiety z Piwoteki to wszystkie dostałem, kupiłem piwo, poprosiłem o nienaklejanie etykiet i było wszystko cacy.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Sokół83
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.12
                    • 1598

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
                    Podsumujmy.
                    Podsumowując to całą sprawę powinieneś załatwić na privie, a nie zaśmiecać wątek o sklepie.
                    Z INNEJ BECZKI

                    www.fotopolska.eu

                    Comment

                    • Piwoteka
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2008.04
                      • 1209

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper
                      Podsumujmy.
                      Wynika że etykiet o które prosi Was kilkadziesiąt osób (część z nich bynajmniej nie za darmo a minimum jedna nawet oprócz zapłaty za etykiety jest gotowa podesłać kopertę zwrotną) nie sprzedajecie ale również i nie wysyłacie za darmo bo (cyt) "robi się z tego sporo pracy, za którą musicie zapłacić (tu zapytanie za co musicie zapłacić w przypadku gdy to ja zapłacę wam za etykiety oraz ich wysyłkę ? Zatrudniacie pracownika zajmującego się wyłącznie wysyłkami i chodzi o jego stawkę roboczą? Czy jemu mam również zapłacić za odcięcie kilku etykiet z rolki a następnie włożenie ich do gotowej koperty i wrzucenie do skrzynki pocztowej?). Jednocześnie jednak bawicie się w skąplikowaną wysyłkę pełnych piw gdzie sami musicie przygotowywać paczki (lub ów rzekomy "pracownik-wysyłacz") pinów (pewnie baaardzo śladowa sprzedawalność jeśli w ogóle) oraz koszulek.
                      Na pytanie o zdobycie konkretnych piw odsyłacie do sklepiku w ktorym tych piw nie ma, są za to piwa które można kupić w innych sklepach.
                      No cóż.... mimo wszystko bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. W zasadzie dowiedziałem się nawet więcej niż chciałem i myślę że czytający to kolekcjonerzy sami wyciągną wnioski o Wasze podejście do tej sprawy. Zawsze oczywiście możecie zbagatelizować ich że "to tylko jacyś niegroźni trolle-zbieracze >>nalepek<<". Z drugiej strony podejrzewam że to jednak szersze podejście do ogólnie potencjalnego klienta nie ograniczające się jedynie do etykiet ...
                      Nic na to nie poradzimy, że nie rozumiesz naszych argumentów. Podsumowując to co już wcześniej pisaliśmy: jeśli jest dostępne nasze piwo, to jest ono zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w sklepie internetowym. Jest dostępne z nienaklejoną etykietką, która jest osobno właśnie po to, by kolekcjonerzy nie musieli jej zdzierać z butelki. W chwili obecnej nie mamy ani żadnego z naszych piw, ani pozostałości etykiet. Z naszej strony nie wydaje się to "skąplikowane", jest to prosty i czytelny układ między sprzedającym i kupującym. Oczywiście można, tak jak to robisz, nie przyjmować argumentów tylko stosować jakiś emocjonalny szantaż... Niestety, jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził.
                      Piwoteka
                      Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                      www.piwoteka.pl
                      Sklep Piwoteki na Facebooku
                      Piwoteka Narodowa na Facebooku
                      Piwoteka Narodowa na G+
                      Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                      Browar Piwoteka

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2008.09
                        • 4229

                        #12
                        Podsumowując jeżeli dobrze rozumiem jest tyle etykiet ile piw?
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2008.09
                          • 4229

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                          Cooper, jak chciałem etykiety z Piwoteki to wszystkie dostałem, kupiłem piwo, poprosiłem o nienaklejanie etykiet i było wszystko cacy.
                          Cooper nie chce kupować piwa. W tym chyba rzecz. Chce same etykiety.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Piwoteka
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2008.04
                            • 1209

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                            Podsumowując jeżeli dobrze rozumiem jest tyle etykiet ile piw?
                            Tak, mamy ten komfort, że możemy zamówić dokładnie tyle, ile potrzeba.
                            Piwoteka
                            Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                            www.piwoteka.pl
                            Sklep Piwoteki na Facebooku
                            Piwoteka Narodowa na Facebooku
                            Piwoteka Narodowa na G+
                            Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                            Browar Piwoteka

                            Comment

                            • Piwoteka
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2008.04
                              • 1209

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz
                              Cooper nie chce kupować piwa. W tym chyba rzecz. Chce same etykiety.
                              W takim razie wystarczy, że kupi je od kogoś, kto je sprzedaje. Już kilka razy podkreślałem, że nie sprzedajemy etykiet.
                              Piwoteka
                              Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                              www.piwoteka.pl
                              Sklep Piwoteki na Facebooku
                              Piwoteka Narodowa na Facebooku
                              Piwoteka Narodowa na G+
                              Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                              Browar Piwoteka

                              Comment

                              Przetwarzanie...