Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

plan budynku browaru

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gazik69
    Junior
    • 06-2014
    • 8

    #16
    o tak - tu masz racje - dlatego tez szanownym panom z zagranicy oferującym magiczne euro napisałem - żeby zalicytowali - maja konta na ...... bo z nich do mnie pisali wiec muszą mieć tez polski adres, ja na pewno nie będę ryzykował- dzięki za ino ale sam mam parę samochodów zabytkowych i raz mi wojewódzki konserwator zabytków odmówił wyjazdu na zagraniczny zlot.....

    Comment

    • sklepbrowar
      Member
      • 10-2010
      • 47

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
      To że części samochodowe znalezione w tym samym miejscu idą Ci za 17-krotność ceny wyjściowej nie znaczy że i plan pojdzie za 17 tysięcy albo nawet że będzie i oferta za wywoławczy tysiąc.
      Tego typu plany browarów sprzed 1945 roku jakie kilkukrotnie widzialem na allegro i poza (z tego co pamiętam tak na szybko np Wyszków, Skierniewice, Tomaszów Maz., Lubartów i pewnie jeszcze niejeden by się przypomniał) szły po około tysiąc pln (w dużym przybliżeniu plus-minus).
      To tak dla pomocy byś skonfrontował to z ceną minimalną jaką ustawiłeś.
      Witam czy ma Pan może wiedze na temat planów browaru w Tomaszowie Maz? Jak dawno były do kupienia lub kto mógłby takie plany posiadać.Wdzięczny będe za każdą informacje na ten temat pozdrawiam i z góry dziekuje.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19189

        #18
        I gdzie znajduje się obecnie ów plan?

        Comment

        • gazik69
          Junior
          • 06-2014
          • 8

          #19
          kupil klient z Zywca

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #20
            A więc miły happyend bo miejce dla tych planów jest właśnie u podnóża Beskidów.
            Zwłaszcza ze kilkukrotnie był oferowany jakimś dewizowcom na ibajach
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎