Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podstawka Żywiec 1945 sprzedam zamienię

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wersa
    Junior
    • 11-2006
    • 11

    Podstawka Żywiec 1945 sprzedam zamienię

    Podstawka Żywiec 1945 rok ID 15435
    Na podstawce widoczny jest przedruk na okupacyjnej podstawce z browaru SAYBUSCHER.
    Sprzedam lub zamienię na niebutelkowane kapsle polskie.
    Info na meila kojagra@interia.pl
  • wersa
    Junior
    • 11-2006
    • 11

    #2
    Oferta nadal aktualna

    Comment

    • wersa
      Junior
      • 11-2006
      • 11

      #3
      Pozostały mi jeszcze 2 takie podstawki.
      Zapraszam do wymiany.
      Szukam polskich kapsli dziewiczych.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Bardzo popularne wzory niestety. Każdy kto trochę poważniej zbiera polskie podstawki raczej je ma.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • wersa
          Junior
          • 11-2006
          • 11

          #5
          Jest 2 x starsza od Ciebie i dlatego że jest tak popularna to ja mam ich aż 2 sztuki.
          Ja wcale Cie nie namawiam na siłę do wymiany i nie rozumiem tego postu. Pozdrawiam

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Dobrze policzyłeś że jest 2 x starsza (no może nieco mniej niż 2 x) odemnie ale to nadal nic nie zmienia w treści mojego postu którego nie zrozumiałeś co sam zresztą potwierdziłeś
            Dzięki za pozdrowienia które też odwazajemniam.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎