WYMIENIĘ POKALE, ORAZ KUFLE KOLEKCJONERSKIE.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • woj69
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2008.11
    • 67

    WYMIENIĘ POKALE, ORAZ KUFLE KOLEKCJONERSKIE.

    Witam.
    Chciałbym zaoferować do WYMIANY: POKALE, oraz KUFLE kolekcjonerskie - piwne.
    W większości polskie, ale też i kilka zagranicznych.
    Interesują mnie w zamian za nie KAPSLE zarówno te zdjęte z butelek, jak też i niebutelkowane.
    Zagraniczne, oraz polskie.
    W wypadku wymiany dopuszczam oferty odnoszące się do pojedynczych sztuk.
    Szczegóły dotyczące wymiany nie są sztywne i podlegają negocjacji w zależności od zaoferowanych mi kapsli.
    Zainteresowanym osobą służę szczegółową informacją odnoszącą się do dokładnych wymiarów poszczególnych pokali, oraz kufli.
    Biorę również pod uwagę sprzedaż niniejszej kolekcji, ale TYLKO W CAŁOŚCI, oczywiście za rozsądną cenę.
    Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia następującej strony w POKAZYWARCE,
    gdzie można zobaczyć wszystkie oferowane przeze mnie egzemplarze:



    Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt.
    Kto pierwszy ten lepszy...
    Pozdrawiam,
    Wojtek.
  • ARTHUR
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.07
    • 2338

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woj69
    Witam.
    Chciałbym zaoferować do WYMIANY: POKALE, oraz KUFLE kolekcjonerskie - piwne.
    W większości polskie, ale też i kilka zagranicznych.
    Interesują mnie w zamian za nie KAPSLE zarówno te zdjęte z butelek, jak też i niebutelkowane.
    Zagraniczne, oraz polskie.
    W wypadku wymiany dopuszczam oferty odnoszące się do pojedynczych sztuk.
    Szczegóły dotyczące wymiany nie są sztywne i podlegają negocjacji w zależności od zaoferowanych mi kapsli.
    Zainteresowanym osobą służę szczegółową informacją odnoszącą się do dokładnych wymiarów poszczególnych pokali, oraz kufli.
    Biorę również pod uwagę sprzedaż niniejszej kolekcji, ale TYLKO W CAŁOŚCI, oczywiście za rozsądną cenę.
    Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia następującej strony w POKAZYWARCE,
    gdzie można zobaczyć wszystkie oferowane przeze mnie egzemplarze:



    Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt.
    Kto pierwszy ten lepszy...
    Pozdrawiam,
    Wojtek.
    Interesuje mnie szklanka Bosmana .

    Comment

    Przetwarzanie...