Likwidacja kolekcji puszek - rzadkości

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Camillus88
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2010.07
    • 20

    Likwidacja kolekcji puszek - rzadkości

    Witam, od jakiegoś czasu jestem w trakcie likwidowania mojej kolekcji ok. 4000 puszek. Na 'pierwszy ogień" poszły współczesne puszki po piwach i napojach. Zostawiłem puszki starsze, jakieś limitowane edycji i puszki z browarów, które nie istnieją lub zostały wchłonięte przez koncerny. Zainteresowanych zapraszam do dyskusji, może ktoś znajdzie coś dla siebie
    Attached Files
  • Camillus88
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2010.07
    • 20

    #2
    Część 2:
    Attached Files

    Comment

    • Camillus88
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2010.07
      • 20

      #3
      8 puszek zarezerwowanych.
      Zainteresowanych zapraszam do 6.01. Później skup złomu

      Comment

      • Cooper
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🍼🍼
        • 2002.11
        • 6055

        #4
        Puszki niby lekkie ale temat sprzedaży - ciężki.
        Mało kto zbiera a ten kto zbiera to da jakieś grosze. Ja swój zbiór chyba około setki puszek piwnych z Mazowsza sprzedałem w całości po długim szukaniu chętnego. Nie wiem czy za sztukę nie wyszło około 50 groszy. Fakt że na skupie tyle bym nie dostał
        Było tam kilka na pewno, jak na polskie, b. rzadkich sztuk jak eksportowe Warki oraz Konstancin.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Camillus88
          Szeregowy Piwny Łykacz
          • 2010.07
          • 20

          #5
          Hobby z czasów dzieciaka, nazbierało się tego grubo ponad 4000 więc szkoda było wyrzucać, ale chyba tak się to zakończy Może zostawię z 40-50 sztuk

          Comment

          • wasyll
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2008.09
            • 1823

            #6
            Co do Coca-Coli i innych napojów tego pokroju, to poszukaj na fb jakichś grup kolekcjonerskich z nimi związanych, tam może uda Ci się to sprzedać. W Polsce nie jest to raczej popularny temat, ale ogólnie jest trochę osób, które sie tym interesują.
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • jaqubowski
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 2008.12
              • 76

              #7
              Cześć, jestem zainteresowany.
              Wysłałem wiadomość na priv, prośba o kontakt.
              Mam nadzieję, że nie są jeszcze sprasowane w skupie złomu
              Last edited by jaqubowski; 2020-03-03, 23:12.

              Comment

              Przetwarzanie...