pamietacie kapsle-POKEMONY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gacka
    Porucznik Browarny Tester
    • 10-2003
    • 373

    #16
    Panie grzech.Gacka sie nie odmienia...dlaczego kazdy chce mnie tu przestraszyc...uwazacie sie za grupe trzymajaca wladze?
    Viva Slask Wroclaw!!!

    Comment

    • Makaron
      Major Piwnych Rewolucji
      • 08-2003
      • 2107

      #17
      Odp: pamietacie kapsle-POKEMONY

      Gacka napisał(a)
      KAZDY KTO MA JAKIES KAPSLE Z POKEMONAMI,PROSZE O KONTAKT!OFERUJE W ZAMIAN WIELE!
      Pomyliłeś forum... Jak sama nazwa wskazuje... tutaj rozmawiamy o piwie,a nie o japońskich kreskówkach.
      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

      Comment

      • Gacka
        Porucznik Browarny Tester
        • 10-2003
        • 373

        #18
        To jest forum.Fakt.Jestem birofilem.Fakt.Kolekcjonuje szmelc-jak stwierdzil grzech.Fakt.A pytam o kapsle!Fakt.Mam takie prawo.Koniec.
        Viva Slask Wroclaw!!!

        Comment

        • pjenknik
          Major Piwnych Rewolucji
          • 08-2001
          • 3388

          #19
          Tylko spokojnie panowie. Kazdemu wolno szukać czego chce. Kolega jest nowy więc może pomożecie mu sie tu rozejrzec?
          A wtedy bedzie zadawał pytania w lepszy sposób.
          Aktualnie proponuję przenieść temat do działu przy piwie.
          Co ART na to?
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • Cooper
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            🍼🍼
            • 11-2002
            • 6055

            #20
            Spoko , spoko Panowie .Nie ma się co napinać bo nam żyłki pękną niczym browar za długo przykiszony w zamrażalniku. Znam Gacusia juz od dawna i zaświadczam że to wpożo koleś (i oczywiście dobry birrofil o czym świadczy Jego chyba najlepszy ilościowo zbiorek kapsli w PL a na pewno ścisła czołówka). Zapodał prośbę o kapsle z Pokemonami bo gdzie znajdzie lepsze forum zbieraczy - ogólnie - kapsli ? Sam na Jego miejscu też bym szukał pod tym adresem bo nie tylko kolekcjonerzy kapsli piwnych tu zaglądają. Może rzeczywiście za bardzo się nastresował chłopaczyna w postach ale kto jest teraz wolny od stresu... Wasze zdrówko
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Gacka
              Porucznik Browarny Tester
              • 10-2003
              • 373

              #21
              Siemanko Cooper!!Jak dobrze zauwazyles,poprosilem tutaj o pomoc.Ale zjawil sie internetowy Napreg-breslauerek(bardzo niegrzeczny i nie uprzejmy)ze swoimi be-uwagami.No i sie zaczelo...Ale kazdy kto uwaznie przesledzi wszystkie dialogi,zauwazy ze niepotrzebnie sie na mnie rzucono...
              Viva Slask Wroclaw!!!

              Comment

              • kiszot
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                🍼🍼
                • 08-2001
                • 8105

                #22
                Gdybyś TY był taki grzeczny,to byś wiedział,że nie tylko Coopera pisze się z dużej litery.Krzyczysz na dzień dobry,obrażasz ludzi i nie grzeszysz skromnością.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • slavoy
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🥛🥛🥛
                  • 10-2001
                  • 5055

                  #23
                  To nie Gacek obraził nas, tylko Wy panowie, z Bresauerem na czele, próbujecie faceta obrazić. Przecież napisane zostało dużymi bukwami że ma wiele ma do zaofeowanie w zamian. Może któryś kapslarzy to zaiteresuje? Ja sam jeszecze niedawno zbierałem kapsle, po prostu KAPSLE, nie ważne skąd pochodziły, choć oczywiście lwia część była piwna. Miałem dużo też KAPSLI Z POKEMONAMI, które w ramach uszczuplania kolekcji do polskich kapsli PIWNYCH, sprzedałem lub wymieniłem na okazy, które trafiły do mojej kolekcji, Szanowni Panowie. Więc propozycja kolegi jest tutaj jak najbardziej na miejscu.

                  Motyw dnia:
                  Nie jesteś kapslarzem - to po jaką cholerę się tu odzywasz???
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • becik
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🍼🍼
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #24
                    mimo, ze nie jestem kapslarzem ale swoje 5 groszy też wtrące, znam na całym świecie sporo osób zbierających kapsle, ogólnie kapsle, nie tylko od piwa, więc miejsce, w którym Gacka umieścił swoją propozycję jest jak najbadziej uzasadnione; gdyby ktos zbierał opakowania od gum do żucia czy paczek po papierosach, a w zamian oferowal podstawki, etykiety czy inne birofilia to ma jak najbardziej prawo zamiescić tu swoje ogloszenie, sam tak robiłem ogłaszając sie na wielu zagranicznych kolekcjonerskich stronach, w zamian za papierosy, monety czy nawet odznaczenia z II wojny otrzymywałem to co mnie interesowało, wiec panowie, wiecej tolerancji

                    wracając do kapsli z Pokemonami są one poszukiwane przez bardzo wielu kolekcjonerów na całym świecie, kilkakrotnie otrzymywałem prośbę o polskie kapsle z tymi japońskimi poczwarkami z Europy i USA
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • robox
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #25
                      Cześć Gacka! Widzę, że założyłeś gorący temat . Napisz na PW które konkretnie szukasz, może coś jeszcze znajdę. Z tego co wiem, wyszły dwie serie, z różnym tłem, czerwonym i chyba zielonym czy brązowym. Jak mam to z czerwonym . Tak poza tym witam na Forum .

                      Comment

                      • Gacka
                        Porucznik Browarny Tester
                        • 10-2003
                        • 373

                        #26
                        Dziekuje bardzo!, wyrozumialym birofilom za dodanie otuchy,i utwierdzenie mnie ze mialem racje!!!
                        Viva Slask Wroclaw!!!

                        Comment

                        • robox
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 11-2002
                          • 8188

                          #27
                          Nie zauważyłem, że już wcześniej napisałeś o odmianach kolorystycznych, ale można to wytłumaczyć porą pisania mego postu .

                          Comment

                          • Gacka
                            Porucznik Browarny Tester
                            • 10-2003
                            • 373

                            #28
                            Bardzo sie ciesze Robox ze istniejesz!!Ciekawe jakie(i ile)masz pokemonow?I co bys za nie chcial?Sorry ze ten temat rozwijam tutaj,ale nie kumam-co to jest PW?Chcialbym bardzo z toba pogadac!Gdzie i jak?mozemy to zrobic.
                            Viva Slask Wroclaw!!!

                            Comment

                            • robox
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 11-2002
                              • 8188

                              #29
                              PW z kopertą masz na górnym pasku, zresztą zaraz coś napiszę, to się wszystko wyjaśni .

                              Comment

                              • Gacka
                                Porucznik Browarny Tester
                                • 10-2003
                                • 373

                                #30
                                Domyslam sie Robox,ze PW-to powiadom.
                                Viva Slask Wroclaw!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...