Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

podstawki niepiwne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pwolak
    Senior
    • 11-2002
    • 176

    podstawki niepiwne

    Witam,
    mam pytanie czy zbiera ktoś podstawki niepiwne (z innych alkoholi, napojów, papierosów, itp.)?
    Jeśli tak to proszę o kontakt, bo mam tego dosyć sporo (niektóre dość ciekawe) i chętnie się wymienię na polskie podstawki (tudzież je sprzedam)... .
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    #2
    Jeden chętny już się znalazł ;-) Zapraszam na PW. A może jakiś opis Twojej oferty??
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • pwolak
      Senior
      • 11-2002
      • 176

      #3
      Co do opisu mojej oferty, to skany prześle na maila (po uprzednim sprecyzowaniu jakie mają to być podstawki), nie mam poprostu czasu żeby je wszystkie skanować. Reszta na PW.

      Comment

      • belze
        Senior
        • 02-2004
        • 301

        #4
        Ja mam tylko 3 niepiwne podstawki: maximus vodka (trójkątny kształt), po dwóch stronach jednakowe; havana club (jednostronna); i gruba ładna Campari, z 2 przepisami. Jeśli być chciał którąś z nich celt_birofil to mów, odstąpie, bo są mi niepotrzebne.

        Comment

        • pwolak
          Senior
          • 11-2002
          • 176

          #5
          Ponieważ celt_birofil się tym zasugerował, to na wszelki wypadek małe sprostowanie: na mojej stronie www nie mam jeszcze wszystkich podstawek (żekłbym że znajduje się tam mniejsza część mojej kolekcji), a to przez to że nie mam ostatnio zbyt dużo czasu. Tak więc proszę raczej nie zwracać uwagi na to co oferuję na wymianę (itp.) na swojej stronie (może kiedyś wreszcie uda mi się wszystko na nią wrzucić...)

          Comment

          • Kałusz
            Senior
            • 02-2002
            • 302

            #6
            mam przedwojenną podstawkę z restauracji w miejscowości Złoczów. Kształt i wielkość są takie same jak w przypadku klasycznych podstawek piwnych.Mogę ją wymienić na coś innego.
            sj

            Comment

            • Krzych15
              Senior
              • 10-2002
              • 596

              #7
              Ja również mam sporo podstawek niepiwnych na wymianę i do sprzedaży pisać na pw lub bezpośrednio chrisl10@poczta.fm
              krzych
              Dzień bez piwa to stracony dzień.

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                #8
                U mnie powinny uchować się podstawki przemysłu tytoniowego, Golden American, Lucky Strike.

                Comment

                • uszok73
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 135

                  #9
                  a teraz ja: mam około 600 podstawek nie piwnych - papierosy , napoje , alkohole, piwne napoje cydrowe!!, od klasycznych rozmiarów do średncy 30 cm ,w większości stare , czekam na zainteresowanych , wyłącznie e-mail- coasters.mroz@wp.pl

                  Comment

                  • uszok73
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 135

                    #10
                    soorki , niepiwne
                    aaaaa. same zachodnie- Anglia

                    Comment

                    • artbiron
                      Senior
                      • 05-2003
                      • 112

                      #11
                      Również czekam na maile i PW. Mam ok 15 niepiwnych - również korki. Chętnie wymienię na polskie piwne, lub sprzedam

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎