Nowa strona z Kapslami!! - Mozliwa wymiana!!!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cinuch
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2004.05
    • 14

    Nowa strona z Kapslami!! - Mozliwa wymiana!!!

    Zapraszam na moja strone www.kapsle.itq.pl
    szczególnie do działu na wymiane!!!!!!!!!
    Pozdrawiam
    Cinuch www.kapsle.itq.pl
  • pieczarek
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2001.06
    • 5011

    #2
    Na razie to nie bardzo masz co wymieniać. Sam kapsli nie zbieram, ale odkładam je dla innych kapslarzy. I wydaje mi się, że miewałem ich więcej niż Ty ich masz obecnie. Ale za to strona bardzo estetyczna, dobrze zapowiada przyszłość kolekcji.

    Proponuję Ci abyś zamiast z ofertą wymiany, zwrócił się z prośbą o wspomożenie początkującego kolekcjonera. Tutaj na forum ludzie są bardzo życzliwi. Pamiętam zlot w Jezierzanach w 2002r. W kartonie stały setki kapsli, wafli. Każdy zainteresowany podchodził, wrzucał swoje, wybierał to co go interesowało. Napisałeś na swojej stronie, że przez kilka lat zebrałeś 159 kapsli. Tyle to można nazbierać na jednym spotkaniu forumowiczów.
    Przejrzę swoje pudełko z kapslami i pewnie znajdę coś czego nie masz (np. starą Witnicę). Jak nazbieram na znaczek pocztowy, to Ci wyślę.

    Comment

    • robox
      D(r)u(c)h nieuchwytny
      • 2002.11
      • 8188

      #3
      Strona się nieźle prezentuje i zapowiada. Kapsli jak narazie trochę mało, musisz jednak pojeździć trochę po giełdach, wtedy sam zobaczysz jak kolekcja się powiększy.

      Comment

      • sloniatko
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.02
        • 1014

        #4
        Kapsli niestety mało. Natomiast sama strona (grafika) barzdo mi sie podoba. Życzę wytrwałości w jej dalszym prowadzeniu.
        Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

        Comment

        • Odoakr
          Porucznik Browarny Tester
          • 2003.07
          • 330

          #5
          Stronka wyglada profesjonalnie, ale sonda do bani. Osobiscie nie ruszę ani jednego z podanym tam piw (no może Specjal jak jestem na morzem....) W jaki sposób przechowujesz swoje kapsle???

          Comment

          • abernacka
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛
            • 2003.12
            • 10861

            #6
            Odoakr napisał(a)
            (...)(no może Specjal jak jestem na morzem....)(...)
            Tak a propo! Specjal jest z Elbląga! Jak jest się nad morzem to trzeba iść na Ambera lub Gocha!
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Odoakr
              Porucznik Browarny Tester
              • 2003.07
              • 330

              #7
              Wiadomo! Nad morzem w zeszłym roku byłem w Krynicy Morskiej (to rzut beretem od Elbląga), a Ambera tam nie było, mimo że Bielkówko też niedaleko...
              Tak to już niestety jest.

              Wogóle można sie nieźle zaskoczyć jesli chodzi o to gdzie sie spotka dane piwo!
              Dwa tygodnie temu w Czarnej Górnej koło Ustrzyk Dolnych woj Podkarpacje spotkałem i Ambera i Beczkowe Mocne z Suwałk i kilka naprawde dziwnych....

              Comment

              • Andi
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2001.07
                • 1915

                #8
                Przejrzalem twoja stone i musze kilka uwag napisac:
                1.Strona dobrze opracowana graficznie -Komplement
                2.Niepotrzebne jest to zapytanie czy napewno ukoncuyles 18 Lat-zbieractwo nie ma nic wspölnego ze spozyciem alkoholu-znam kolekcjoneröw ktörzy nie ukonczyli 15 lat a ich kolekcje mogo sie tylko pomarzyc innym kolekcjonerom
                3.Jezeli ma to byc czysto Kapslarska strona to nie baw sie w sondy i zapytania na temat piw
                4.jak na kogos kto zbiera kilka lat kapsle to musze z przykroscia stwierdzic ze twoja kolekcja nie moze byc zaliczona nawet do poczatkujacych-jezeli bys wzial tylko moje Kapsle do wymiany to bys mial okolo 400 Polskich Kapsli nie liczac odwrotöw i sygniatör i ok 7000 Kapsli z calego Swiata
                5.Zacznij odwiedzac Gieldy i w Ciagu roku przybedzie Ci do kolekcji ok 500 Polskich kapsli.
                6.jezeli masz zapytania na temak Kolekcji kapsli to chetnie sluze dobro rada i bardzo chetnie wymieniem sie z kazdym kto ma cos do zaoferowania wzamian.
                Pozdrawiam i zycze wielu sukcesöw
                Andi znany na forum jako Kapslarz
                Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                http://www.andreas-kronkorken.de

                Comment

                • cinuch
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 2004.05
                  • 14

                  #9
                  Odoakr napisał(a)
                  Stronka wyglada profesjonalnie, ale sonda do bani. Osobiscie nie ruszę ani jednego z podanym tam piw (no może Specjal jak jestem na morzem....) W jaki sposób przechowujesz swoje kapsle???
                  Kapsle przechowuje w segregatorze w koszulkach pozszywanych maszyna do szucia
                  Cinuch www.kapsle.itq.pl

                  Comment

                  • Odoakr
                    Porucznik Browarny Tester
                    • 2003.07
                    • 330

                    #10
                    hmmm... Mozliwości "reorganizacji" kapsli w zbiorze raczej znikome... Ale ciekawy pomysł.

                    Comment

                    • robox
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.11
                      • 8188

                      #11
                      Dobre do "reorganizacji" kapsli w zbiorze byłyby albumy na kapsle, tylko one trochę kosztują.

                      Comment

                      • Odoakr
                        Porucznik Browarny Tester
                        • 2003.07
                        • 330

                        #12
                        To jest ten problem - kosztują i trudno je dostać. Ale hobby, zawsze kosztuje

                        Comment

                        • robox
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2002.11
                          • 8188

                          #13
                          Odoakr napisał(a)
                          ... trudno je dostać
                          Z dostaniem nie ma problemu, wystarczy skontaktować się z firmą (która je sprowadza) lub poszukać na aukcjach internetowych.

                          Comment

                          • Odoakr
                            Porucznik Browarny Tester
                            • 2003.07
                            • 330

                            #14
                            Dzięki za info

                            Comment

                            • pieczarek
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 2001.06
                              • 5011

                              #15
                              To nawet ja wiem, że są takie albumy. Zajrzyjcie na stronę paveuka. Tam zaraz na poczatku, u dołu strony są namiary na jednego z dostawców albumów na kapsle.

                              STRONA PAVEUKA

                              Comment

                              Przetwarzanie...