Sobieski Impress

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kibi
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.07
    • 1875

    Sobieski Impress

    Jestem w posiadaniu dwóch butelek po napoju Sobieski Impress. Według etykiety jest to " napój piwny o mocy 5,5%obj.otrzymywany ze słodu z dodatkiem aromatu wódki Sobieski" produkowany przez Browary Polskie BROK-Strzelec S.A. dla Sobieski Dystrybucja Sp.z o.o. Butelki są różne
    (Cranberry i Ginger),smak nie ma nic wspólnego z piwem a aromat z aromatem wódki Sobieski Ja osobiscie zbieram etykiety a te nie chcą sie odkleic ( kalkomania czy nadruk) ale może ktoś chce do kolekcji, oddam za free
    (...no ewentualnie jakies skromne nalepki na koszta wysyłki)
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 2001.09
    • 4469

    #2
    Takie "wynalazki" robi prawie każdy "POLMOS", ale z piwem niewiele ma to wspólnego, jeśli nie nic...
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • kibi
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2004.07
      • 1875

      #3
      Tak też uważam ale nazwe napój piwny zacytowałem z etykiety a w końcu robi to browar i podobno ze słodu więc może to coś dla birofilów.

      Comment

      • Audi
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2003.03
        • 1682

        #4
        celt_birofil napisał(a)
        ... ale z piwem niewiele ma to wspólnego...
        Ale można to sprzedawać w sklepie nie mającym koncesji na wódkę,bo jak sama nazwa wskazuje "napój piwny" i to dla tego takie "wynalazki" rozprowadzają polmosy.

        Comment

        • kibi
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2004.07
          • 1875

          #5
          To chyba wyrzucę to szkło, myślałem że komuś się przyda,ale skoro nie...

          Comment

          Przetwarzanie...