Poszukuje nowych etykiet porterowych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Poszukuje nowych etykiet porterowych

    tak jak na skanie, nowy elbląsko/zywiecki z napisem na dole PIWO CIEMNE


    oraz nowego wzoru na portera jędrzejewskiego w czarnej tonacji
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #2
    Stary Porter

    Niestety Nowych Porteröw nie znalazlem ale dostala mi sie etykieta Stara z czasöw NRD.
    Jak ja bedzie becik potrzebowal to ja zostawie dla niego
    Attached Files
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • arti
      Gość
      • 09-2001
      • 214

      #3
      nie jestem na bank przekonany, ale mam chyba taką etykietę, ale niestety sam odklejałem z butli. Jeśli Ci pasuje becik to pisz na pw

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        dziękuję, temat załozyłem kilka miesięcy temu i do tego czasu udalo mi się już zdobyć ten wzór

        niemeickiego porterka sprawdzę w opmu, wzór znany i mam tylko spojrzę na opisy i szczegóły, a nóz widelec czymś się będzie różnić
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19232

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
          ... a nóz widelec czymś się będzie różnić
          kropką
          szczerze powiedziawszy nie wiem jak inni kolekcjonerzy, ale mnie to już męczy... co pół roku nowy wzór etykiet, różne drukarnie...etc. nigdy nie zbierze się całej kolekcji choćby tych po '89...
          Last edited by e-prezes; 16-03-2005, 14:07.

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            kropką
            szczerze powiedziawszy nie wiem jak inni kolekcjonerzy, ale mnie to już męczy... co pół roku nowy wzór etykiet, różne drukarnie...etc. nigdy nie zbierze się całej kolekcji choćby tych po '89...
            Ależ to na tym polega. Gdybyś miał absolutnie wszystko (wszystkie) to co dalej byś robił?
            Przecież "nie chodzi o to by złapać króliczka"

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19232

              #7
              to chyba nie jestem kolekcjonerem

              Comment

              Przetwarzanie...