kalendarz-organizer-terminarz

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marian1920
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.10
    • 1333

    kalendarz-organizer-terminarz

    witam, mam takie pytanko, czy ktos jest w posiadaniu (czy w ogóle jest takie cosdostępne) takiego kalendarza-terminarza-organizera na termin od września 2004 do czerwca 2005 lub grudnia 2005...
    chodzi mi o to, żeby ten terminarz był na ROK SZKOLNY a nie kalendarzowy i oczywiscie nie uzywany

  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 2001.09
    • 4469

    #2
    nazywa się toto KALENDARZ NAUCZYCIELA i powinien być w każdej szanującej się księgarni a na pewno księgarni szkolnej
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

    Comment

    • marian1920
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.10
      • 1333

      #3
      a mnie interesuje taki kalendarz z motywami piwnymi jest w ogóle taki??

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 2001.09
        • 4469

        #4
        Zasadniczo terminarzy w układzie "wrzesień - sierpień" się nie produkuje. Poza oczywiście nauczycielskimi i uczelnianymi
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • kubciu
          Porucznik Browarny Tester
          • 2003.02
          • 438

          #5
          Nie wiem jak teraz ,ale parę lat temu Żywiec wypuścił coś takiego dla studentów,był do odbioru u barmana za wypicie paru piwek.

          Comment

          • Marusia
            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
            🍼🍼
            • 2001.02
            • 20221

            #6
            kubciu napisał(a)
            Nie wiem jak teraz ,ale parę lat temu Żywiec wypuścił coś takiego dla studentów,był do odbioru u barmana za wypicie paru piwek.
            A tak, miałam takie coś właśnie Ale czy w tym roku Żywiec coś takiego wypuścił, to nie mam pojecia.
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Cyrkonia
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2001.10
              • 1936

              #7
              Odp: kalendarz-organizer-terminarz

              marian1920 napisał(a)
              witam, mam takie pytanko, czy ktos jest w posiadaniu (czy w ogóle jest takie cosdostępne) takiego kalendarza-terminarza-organizera na termin od września 2004 do czerwca 2005 lub grudnia 2005...
              chodzi mi o to, żeby ten terminarz był na ROK SZKOLNY a nie kalendarzowy i oczywiscie nie uzywany
              coś takiego pojawia się w październiku i nazywa się kalendarz akademicki, albo organizer ........ na 99% jest w tym słowo AKADEMICKI. No i jest rozdawany za darmo ....... przynajmniej ja coś takiego dostaję ...........
              jak się pokaże nowy to dam znać
              www.stat-gra.pl

              Comment

              • marian1920
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.10
                • 1333

                #8
                Odp: Odp: kalendarz-organizer-terminarz

                Cyrkonia napisał(a)
                coś takiego pojawia się w październiku i nazywa się kalendarz akademicki, albo organizer ........ na 99% jest w tym słowo AKADEMICKI. No i jest rozdawany za darmo ....... przynajmniej ja coś takiego dostaję ...........
                jak się pokaże nowy to dam znać
                super, wielkie dzięki

                Comment

                Przetwarzanie...