podkładki korkowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marian1920
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.10
    • 1333

    podkładki korkowe

    witam, mam takie pytanko, czy ktoś ma na zbyciu jakieś podkładki korkowe i chiałby mi sprezentować?? chętnie bym przyjął takie gifty

  • grzeber
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 2002.05
    • 2869

    #2
    Przyłączam się do prośby

    Jak ktoś ma zbędne koreczki Okocimia (szczególnie starsze serie) oraz najnowszą serię Kompanii Piwowarskiej to będe wdzięczny za prezent. Adres podam na PW.
    Jezeli komus zawadzają równiez jakieś przedwojenne wafle to też się nimi zaopiekuje


    Marian korkowe podstawki są raczej rzadkie i myślę, że nikt ich tak poprostu nie rozda. Jednak na giełdach ostatnio występuje ich całkiem sporo, więc troche spokojnie dobierzesz sobie coś do zbioru. Inną sprawą jest ich cena która zazwyczaj jest dość wysoka ale póki są kupcy to ona raczej nie spadnie
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • AŃĆKA
      Porucznik Browarny Tester
      • 2003.01
      • 315

      #3
      grzeber napisał(a)
      Jak ktoś ma zbędne koreczki Okocimia (szczególnie starsze serie) oraz najnowszą serię Kompanii Piwowarskiej to będe wdzięczny za prezent. Adres podam na PW.
      Jezeli komus zawadzają równiez jakieś przedwojenne wafle to też się nimi zaopiekuje
      Hehe , ja też się przyłączam do prośby
      http://www.beercoasters.i15.eu

      Comment

      • AŃĆKA
        Porucznik Browarny Tester
        • 2003.01
        • 315

        #4
        Marian , a tak wogóle to jak piszesz w jakiejś sprawie do kogoś PW to opróżnij swoją skrzynkę , coby można było podesłać odpowiedź - aktualnie jest zapchana ..........
        http://www.beercoasters.i15.eu

        Comment

        • Farogon
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2004.10
          • 13

          #5
          No, z koreczkami to od zawsze miałem problemy...Dalej nie mam w swojej kolekcji zbyt wielu...Też miło by było, jakby ktoś mi coś skapnął, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek był tak miły Wszystkie inne podstaweczki też chętnie przyjmę (oczywiście te, których jeszcze nie mam). A tak swoją drogą to powiedział by mi ktoś skąd tyle korków mają sprzedający na giełdach??? A nóż by się coś tak wykombinowało...

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 2004.06
            • 6310

            #6
            A ja posiadam korkową dużą podkłądkę Tyskiego o wymiarach ok. 28 na 18 cm. Nadruk jest jednobarwny, przedstawia panoramę browaru. Stan świetny. Ktoś może zaproponować coś ciekawego w zamian za nią? Moje PW czeka cierpliwie na oferty...

            Comment

            • grzeber
              Major Piwnych Rewolucji
              🍼🍼
              • 2002.05
              • 2869

              #7
              Podstawki takie występują w różnych promocjach dodawane do kilku piw. Wystarczy że kupisz sobie zapas piwa na 2 miesiące i już masz sporo takich wafli.
              Niektórzy mają znajomości w browarach lub sklepach i udaje im się coś z nich wyciągnąć. Czsami takie wafle można kupić w przybrowarnianych sklepach ale to żadkość. Generalnie trzeba kombinaować i dlatego ich ceny wyglądają tak jak wyglądają.
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              • grzeber
                Major Piwnych Rewolucji
                🍼🍼
                • 2002.05
                • 2869

                #8
                Twilight_Alehouse napisał(a)
                A ja posiadam korkową dużą podkłądkę Tyskiego o wymiarach ok. 28 na 18 cm. Nadruk jest jednobarwny, przedstawia panoramę browaru. Stan świetny. Ktoś może zaproponować coś ciekawego w zamian za nią? Moje PW czeka cierpliwie na oferty...
                Chodzi zapewne o taką sztukę
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • Farogon
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2004.10
                  • 13

                  #9
                  Rzeczywiście wafelki często są dodawane do piwa (ale szklanki częściej). Na porzykład z dwa miesiące temu zrobiłem sobie niezły zapas podstawek z Tyskiego dodawanych do czteropaków. Niestety nie są korkowe, ale jak ktoś chce, to mogę się za nie powymieniać. Chodzi mi o to.

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2004.06
                    • 6310

                    #10
                    grzeber napisał(a)
                    Chodzi zapewne o taką sztukę
                    http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=16570&s=
                    Owszem, właśnie o tę.

                    Comment

                    • TomX
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2004.09
                      • 1035

                      #11
                      TopmX napisał (a)
                      No, z koreczkami to od zawsze miałem problemy...Dalej nie mam w swojej kolekcji zbyt wielu...
                      Nie łam się, też mam ich niewiele. Zdaje mi się, że chyba mam ich 5. Więc również chętnie przyjme jakieś podstawki korkowe w swoje ręce...na pewno się nimi dobrze zaopiekuję

                      Comment

                      • TomX
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2004.09
                        • 1035

                        #12
                        No nie, nie dość, że pomyliłem się we własnym nicku, to jeszcze wpisałem go zamiast nicka Farogona. Sorry, nie myśl, że próbóję sobie przywłaszczać twoje wypowiedzi. Po prostu ledwo wróciłem od krewnych, i jestem diabelnie zmnęczony...Niezła wtopa, ja nie mogę

                        Comment

                        • kangurpl
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2002.03
                          • 2660

                          #13
                          Twilight_Alehouse napisał(a)
                          Owszem, właśnie o tę.
                          Jak klikniesz w link podany przez grzebera to znajdziesz aż 7 forumowiczów chętnych na tę podstawkę. Wystarczy wysłać do nich PW.
                          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Comment

                          • Farogon
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2004.10
                            • 13

                            #14
                            Oj, TomX, coś ty robił u tej rodziny?! Prosisz o wybaczenie - nie ma sprawy, kumplom się zawsze wybacza (zresztą nie ma za co) Trzymaj się, i wyśpij dobrze.

                            Comment

                            • marian1920
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.10
                              • 1333

                              #15
                              chciałem się zapytać ile jest podkładek korkowych z żywca z tej serii gdzie jest podkładka "piwobranie" i jeśli to możliwe to chciałbym zdjęcia tych wszystkich podkłądek

                              Comment

                              Przetwarzanie...