Oddam butelki Cobra i Alhambra Reserva

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcin_l
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2001.10
    • 145

    Oddam butelki Cobra i Alhambra Reserva

    Oczywiście puste Kapsle i etykieta na Cobrze mają się dobrze (Alhambra etykiety nie posiada).
    Jedyne, wydaje mi się w miarę ciekawe butelki, które ostały się po moich ostatnich zabawach z warzeniem.
    Do odebrania w Bytomiu lub w weekendy Chorzów, Ruda Śląska.

    P.S.
    Mam też całkiem sporo podstawek i kapsli. Wymienię na piwo
    www.tramping.slask.pl - relacje z wypraw, galeria, porady, niusy, tablica ogłoszeniowa 'szukam ludzi do wyprawy', rozkład PKS Katowice
  • marcin_l
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2001.10
    • 145

    #2
    Widzę że piwo Cobra nie było opisywane na forum więc dodam że jest to piwko Indyjskie (słód jęczmienny, kukurydza, ryż, drożdże). Niestety piłem je dosyć dawno więc żadnego opisu się nie podejmę. Jak odzyskam aparat to wrzucę zdjęcie.
    www.tramping.slask.pl - relacje z wypraw, galeria, porady, niusy, tablica ogłoszeniowa 'szukam ludzi do wyprawy', rozkład PKS Katowice

    Comment

    • becik
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🍼🍼
      • 2002.07
      • 14999

      #3
      marcin_l napisał(a)
      Widzę że piwo Cobra nie było opisywane na forum więc dodam że jest to piwko Indyjskie
      jest to piwo angielskie, przeczytaj dokładnie kontrę
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • marcin_l
        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
        • 2001.10
        • 145

        #4
        becik napisał(a)
        jest to piwo angielskie, przeczytaj dokładnie kontrę
        Rzeczywiście. Przeszukałem jeszcze raz forum (tym razem ręcznie) i nawet znalazłem swojego posta o tym piwie ;-)
        BTW ta wyszukiwarka piw coś chyba nie działa idealnie (zaawansowane+szukaj wśród wszystkich piw na forum) - nie znajduje Cobry.
        www.tramping.slask.pl - relacje z wypraw, galeria, porady, niusy, tablica ogłoszeniowa 'szukam ludzi do wyprawy', rozkład PKS Katowice

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2001.02
          • 23860

          #5
          wyszukiwarka ma w tym momencie nader ograniczoną moc wyszukiwawaczą.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          Przetwarzanie...