Piwne Etykiety z KP

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Peterciu
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2005.05
    • 19

    Piwne Etykiety z KP

    Witam serdecznie.
    Czy ktoś może mi powiedzieć jak zdobyć etykiety umieszczane na butelkach z piwem produkowanym przez Kampanie Piwowarską?
    Dzwoniłem na infolinię ale tam się dowiedziałem od konsultantki, że ona sama nie wie i pierwszy raz wogle spotyka się z kolekcjonowaniem etykiet z butelek

    Liczę na waszą pomoc.

    Pozdrawiam.
  • TomX
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.09
    • 1035

    #2
    Wyślij im mail'a z prosbą na adrs zamieszczony na ich stronie interentowej bądź w dziale "browary" na naszym browarku Choć osobiście nie liczyłbym na wiele - mi nigdy nic nie wysłali i szczeże mówiąc nie kojarzę żeby ktoś ich chwalił za sprzyjanie nam, kolekcjonerom. Ale powodzenia! Może w przeciwieństwie do waflarzy etykieciarze maja u nich szanse...

    Comment

    • abernacka
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛
      • 2003.12
      • 10861

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomX
      (...) Choć osobiście nie liczyłbym na wiele - mi nigdy nic nie wysłali i szczeże mówiąc nie kojarzę żeby ktoś ich chwalił za sprzyjanie nam, kolekcjonerom. Ale powodzenia! Może w przeciwieństwie do waflarzy etykieciarze maja u nich szanse...
      I tu się zdziwisz. Jeśli wierzyć słowom misiuha to właśnie on dzisiaj otrzymał etykiety z KP (czytaj tutaj:
      http://www.browar.biz/forum/showthre...091#post466091 )
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • zAjkA
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.12
        • 1089

        #4
        Ja również dzwoniłem na infolinnię i tam powiedziano mi abym zadzwonił do centrali w Poznaniu. Zadzwoniłem i przełączono mnie do pani zajmującej się kolekcjonerami. Wzięto moje dane i przekazano mi abym cierpliwie czekał na przesyłkę z waflami.
        Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          🥛🥛🥛
          • 2005.01
          • 10386

          #5
          Osobiście nie mam takich problemów.Zbieram tylko takie co osobiście wypiję!
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • sopista
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.01
            • 1747

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Peterciu
            Witam serdecznie.
            Czy ktoś może mi powiedzieć jak zdobyć etykiety umieszczane na butelkach z piwem produkowanym przez Kampanie Piwowarską?
            Dzwoniłem na infolinię ale tam się dowiedziałem od konsultantki, że ona sama nie wie i pierwszy raz wogle spotyka się z kolekcjonowaniem etykiet z butelek
            Miesiąc temu (tak na oko) dostałem potężną przesyłkę z KP. Wysłałem maila i czekałem około miesiąca. Ale za to naprawdę było tego sporo.

            Comment

            • kibi
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2004.07
              • 1875

              #7
              Ja również otrzymałem przesyłkę z Poznania. Do etykiet dołączony był list od Pana zajmującego sie wysyłaniem etykiet na zlecenie Kompanii Piwowarskiej, w którym przedstawiał się on jako emerytowany pracownik browaru i również kolekcjoner etykiet.
              Tak na marginesie: śledzę wątek "Przychylność browarów" z racji swoich zainteresowań głownie w części dotyczącej browarów polskich i widzę że brak jakichkolwiek prawidłowości- zdarza mi sie otrzymać coś z browarów na które inni się uskarżają i (znacznie częsciej) czytam że ktoś z forumowiczów dostał przesyłkę z browaru , który mnie totalnie a czasem i niejednokrotnie zignorował.

              Comment

              • abernacka
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🥛🥛🥛🥛
                • 2003.12
                • 10861

                #8
                Panowie i tak nie macie źle. Osobiście wysłałem do 15 różnych polskich browarów prośbę/zapytanie o ręcznik barmański. I co się okazało. Jedynie dwa browary mi odpisały. Pierwszy to browar Bosman, który to bardzo grzeczne poinformował mnie, że nie mają takich fantów i nigdy takowych nie mieli. A drugi to browar Warka. Który to w sposób bardzo opryskliwy odpisał mi w sposób następujący "mamy, ale nie damy" (na szczęście ich najnowszy ręcznik mam )
                Wiec kochani nie narzekajcie, że z 20-30 polskich browarów dostaniecie listy/paczki od pięciu bo ja od żadnego nic nie dostałem. Naszczęście są browary z Anglii, Francji, USA, Szwecji, Australii i Niemiec które dbają o mnie i moją kolekcję.
                Last edited by abernacka; 2005-06-13, 20:53.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • misiuh
                  Szeregowy Piwny Łykacz
                  • 2005.05
                  • 27

                  #9
                  Potwierdzam przesylke z KP dzisiaj dostalem wewnatrz tylko/az etykiety. Wyslalem zwyklego maila wiec radze probowac, wkoncu nic sie nie traci. Na przesylke oczekiwalem niecale 2 tygodnie. Powodzenia!

                  Comment

                  • nikita_banita
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2003.06
                    • 1363

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Peterciu
                    Czy ktoś może mi powiedzieć jak zdobyć etykiety umieszczane na butelkach z piwem produkowanym przez Kampanie Piwowarską?
                    Najstarszym góralskim sposobem, od którego dla wielu z nas zaczęło się całe zbieranie "makulatury" jest odklejanie etykiet z butli po już wypitym piwie. Można też wymienić się z tymi, którzy mają takie etykiety, ale wówczas trzeba mieć coś na wymianę (np: inne etykiety). Można też pojechać na giełdę kolekcjonerską i kupić poszukiwane etykiety (o ile ktoś je posiada do odsprzedania).

                    Comment

                    • Peterciu
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2005.05
                      • 19

                      #11
                      Niektórzy z was piszą, że wysyłali E-maile do KP. Czy ktoś może mi podać jakieś dokładne namiary (adres E-mail).

                      Po za tym co dobrze jest napisać w takim E-mailu, że by człowieka nie zbluzgali, że grzecznie ich poprosi o przesyłkę

                      Pozdrawiam.

                      Comment

                      • Peterciu
                        D(r)u(c)h nieuchwytny
                        • 2005.05
                        • 19

                        #12
                        Wykonałem przed chwilą telefonik do innego browaru - VAN PUR... Po tym co usłyszałem zwątpiłem w kolekcjonowanie etykiet...

                        Facet bardzo nieuprzejmy powiedział mi, że nie zajmują się takimi pierdołami i że bym dał mu spokój...

                        Byłem lekko zszokowany... no ale cóż takie jest życie.

                        Postanawiam jedną rzecz. Od dzisiaj nie wezmę do ust piwa z browaru VAN PUR.

                        Comment

                        • misiuh
                          Szeregowy Piwny Łykacz
                          • 2005.05
                          • 27

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Peterciu
                          Niektórzy z was piszą, że wysyłali E-maile do KP. Czy ktoś może mi podać jakieś dokładne namiary (adres E-mail).

                          Po za tym co dobrze jest napisać w takim E-mailu, że by człowieka nie zbluzgali, że grzecznie ich poprosi o przesyłkę

                          Pozdrawiam.

                          Do KP e-maila mozna wyslac na adres: poczta@kp.pl
                          Jesli szukasz adresow browarow to zajrzyj do dzialu browary:

                          Tam znajdziesz wszystko, co do tego jak napisac list, to chyba kazdy pisze listy do browarow sam (przynajmniej polskich ) Napisz do nich co chcialbys dostac, ile czasu i co zbierasz, jaka masz kolekcje itp.

                          Comment

                          • Peterciu
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2005.05
                            • 19

                            #14
                            Właśnie wysłałem dzisiaj E-maila do KP. Mam nadzieję, że może za te 100 lat jakaś przesyłka od nich dostrze

                            Po za tym chciałem się od was dowiedzieć czy lepiej jest zadzwonić przed wysłaniem E-maila do browaru, z którego chcemy np. otrzymać etykiety aby wybadać jak się sprawy mają itp. czy może od razu walić jak w dym liście co i jak

                            Pozdrawiam serdecznie.

                            Comment

                            • grzech
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2001.04
                              • 4592

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
                              Miesiąc temu (tak na oko) dostałem potężną przesyłkę z KP. Wysłałem maila i czekałem około miesiąca. Ale za to naprawdę było tego sporo.
                              A ja czekam nadal...

                              Comment

                              Przetwarzanie...