szukam!!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Halinkowski
    Junior
    • 09-2004
    • 18

    szukam!!

    cześć
    kolekcjonuje kufle, szklanki szukam osób z Nysy i okolic chętnych do sprzedaży lub wymiany
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #2
    Ile tych szklanek i Kufli mam przytachac-Czy ciebie interesuje cos konktetnego czy liczy sie tylko Szklanka -a moze po 6 dla Kompletu.
    Ciezko sie na takie Posty odpowiada jak ludzie nie maja nic sprecyzowane o co im chodzi-Jestem czesto w Nysie i nie ma dla mnie problemöw zabrania 200 takich samych szklanek jak tylko sobie kolega Zyczy
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • Halinkowski
      Junior
      • 09-2004
      • 18

      #3
      Moja kolekcja liczy łącznie ponad 200 sztuk (kufle,szklanki,pokale). Najbardziej intersują mnie kufle zagraniczne i polskie. Na razie niestety nie mam fotek moich zbiorów, ale w najbliszym czasie zamierzam to zmienić. Więc trudno mi napisać co dokładnie posiadam;(. A z jakich marek piwa mogę się spodziewać kufli, szklanek?? i na jakiej zasadzie nastąpiła by wymiana bo ja jak na razie na wymianę mam bardzo nie wiele jeszcze rzeczy.Czekam na odp.

      Comment

      • jasiu_piwosz
        Senior
        • 12-2004
        • 620

        #4
        Zacznij od profilu.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Profil nie jest obowiązkowy, kto chce to wypełnia, kto nie chce/nie wie - nie wypełnia, czy każdy "nowy" musi być zasypywany tekstami "wypełnij profil"?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Halinkowski
            Najbardziej intersują mnie kufle zagraniczne i polskie.
            A są jeszcze jakieś inne?

            Najłatwiej byłoby Ci powiększyć kolekcję na giełdach birofilii - najbliższa już w sobotę w Grodzisku Wielkopolskim.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X