Podstawki - kilkaset sztuk sprzedam

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • edddi
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2005.09
    • 3

    Podstawki - kilkaset sztuk sprzedam

    Witam wszystkich. Mam do sprzedania kilkaset sztuk "wafli" pood kufel, głównie sprzed kilku lat i w większości pilskich. Zdarzają się też innne. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
  • TomX
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.09
    • 1035

    #2
    Może trochę więcej info o tych waflach i o sobie byś podał... Jakieś skany co ciekawszych okazów, dokładniejszy opis tego "zbioru" według browarów.

    Comment

    • edddi
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2005.09
      • 3

      #3
      Info o sobie. No cóż - jak byłem młody miałem czas na pasje typu podstawki, kufle, gadżety... Nazbierało mi się tego trochę i chcę to sprzedać, ale komuś, kto nie wyrzuci tego na śmietnik. Potem zrobię zdjęć wafli i wrzucę na jakiś serwer, żebyście obejrzeli.

      Comment

      • Ahumba
        PremiumUżytkownik
        🥛🥛🥛
        • 2001.05
        • 9009

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika edddi
        Info o sobie. No cóż - jak byłem młody miałem czas na pasje typu podstawki, kufle, gadżety... Nazbierało mi się tego trochę i chcę to sprzedać, ale komuś, kto nie wyrzuci tego na śmietnik. Potem zrobię zdjęć wafli i wrzucę na jakiś serwer, żebyście obejrzeli.
        o widzisz, wtedy (jak se polukamy) możemy pogadać. Niektórzy z nas mają po kilka- kilkanaście tysięcy podstawek i Twój pierwszy post niewiele nam mówi. Za zdjęcia
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • Shlangbaum
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2005.03
          • 5828

          #5
          A ja bym chętnie kupił jakieś pełne browarowe serie. Na propozycje z cenami czekam na PW.

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • edddi
            Szeregowy Piwny Łykacz
            • 2005.09
            • 3

            #6
            Jest tego ponad 300, niektóre się powtarzają, ale nie jest tak, że połowa się powtarza, tylko niewielka ilość. Chcę pozbyć się wszystkich na raz. Cena? Nie mam pojęcia, czekam na propozycje na PW lub mailem.

            Poniżej zdjęcia części moich wafli. Zdjęcia są trochę przyciemne, ale chyba widać dokładnie w jakim są stanie i w ogóle.

            Pozdrawiam.



















            Last edited by edddi; 2005-09-17, 16:58.

            Comment

            Przetwarzanie...