Podstawki Bierhalle

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🍼🍼
    • 07-2002
    • 14999

    Podstawki Bierhalle

    Jak i w przypadku wafli Browarmii każdy kto podeśle mi kopertę zwrotną otrzyma taki jeden wafelek.
    Szczególy na PW
    Last edited by becik; 25-10-2005, 16:49.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Mafar
    Major Piwnych Rewolucji
    • 04-2003
    • 1262

    #2
    podstawki

    Tylko jedną ??
    Last edited by Mafar; 25-10-2005, 17:56.
    Polakom gratulujemy Brackiego

    Gdy rozum śpi budzą się demony

    Comment

    • becik
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🍼🍼
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Dużej ilości wafli nie biorę więc mam ich ograniczona ilośc a jest wiele chętnych osób, zapomniałem napisać że oczywiście prosze o kopertę zwrotną ze znaczkiem.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • kalifat
        Major Piwnych Rewolucji
        • 10-2004
        • 1168

        #4
        Są już przynajmniej 4 rodzaje podstawek, a być może i więcej. Trochę głupio wyglądało jak przerzucałem te sterty podstawek, więc po kilku kupkach dałem spokój (barman był zadziwiony )

        Może niektórym wydadzą się dziwne te teksty na podstawkach. Skąd się wzięły? Przyjedździe do Bierhalle i obejrzyjcie ściany, a wszystko stanie się jaśniejsze.
        bla bla bla

        Comment

        • becik
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🍼🍼
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Biorąc pod uwagę post Kalifata i fakt 4 róznych wafli z Bierhalle pojechalem dziś by oprócz degutacji znakomitego weizena i dunkel weizena dobrać 3 pozostałe brakujace wzory.

          Wafli jest tyle jakby się już konczył nakład, przy barze są nowe jak i używane. Długo trwało nim wynalazłem wszystkie ale się udało.

          Ze względu na obiecaną pomoc zainteresowanym kolekcjonerom dobrałem tyle aby każda z osób, które już wysłały do mnie list otrzymały komplet wszytkich 4 róznych podstawek.

          Mam nadzieję, że tak będzie mimo ograniczonej ilości pozostałych podstawek. Niestety ale wiele z nich była juz uzywana.

          O kolejności otrzymania całego kompletu decyduje czas nadejścia listu od osób które do mnie napisały w tej sprawie, w pierwszej kolejności bedę wysyłać wafle nowe, dalej uzywane.

          Ze względu na niedużą ilość kompletu 4 podstawek nie będę mógł już więcej nikogo usatysfakcjonować.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • darek99
            Major Piwnych Rewolucji
            • 04-2002
            • 2147

            #6
            Posiadam kilka kompletów ( cztery wzory) tych podstawek , także jeśli są chętni to proszę o PW , wyśle gratis po otrzymaniu zaadresowanej i ze znaczkami koperty zwrotnej.
            Znając Krzysztofa myślę że będzie można taki komplet podstawek otrzymać gratis po wysłaniu koperty zwrotnej ze znaczkami w liście do Bierhalle .
            Zawsze przecież można wysłać PW do Krzysztofa w tej sprawie i dowiedzieć się co i jak.
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • DAREK7
              Kapral Kuflowy Chlupacz
              • 06-2002
              • 60

              #7
              [QUOTE=becik]Biorąc pod uwagę post Kalifata i fakt 4 róznych wafli z Bierhalle pojechalem dziś by oprócz degutacji znakomitego weizena i dunkel weizena dobrać 3 pozostałe brakujace wzory.

              Do mnie już dotarły wszystkie cztery.
              Wielkie dzięki

              Comment

              • dzidek1960
                Major Piwnych Rewolucji
                • 01-2003
                • 1548

                #8
                Równierz ja dzisiaj je dostałem. Becik, serdecznie Ci dziękuję!
                "Ma jednak kraj polski napój warzony
                z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                wybornym smakiem"
                Jan Długosz, Historie Piwne
                Moja strona www w początkowym okresie budowy

                Comment

                • Krzysztof
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 04-2001
                  • 1689

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99
                  Posiadam kilka kompletów ( cztery wzory) tych podstawek , także jeśli są chętni to proszę o PW , wyśle gratis po otrzymaniu zaadresowanej i ze znaczkami koperty zwrotnej.
                  Znając Krzysztofa myślę że będzie można taki komplet podstawek otrzymać gratis po wysłaniu koperty zwrotnej ze znaczkami w liście do Bierhalle .
                  Zawsze przecież można wysłać PW do Krzysztofa w tej sprawie i dowiedzieć się co i jak.

                  No właśnie...
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • xtom71
                    Kapral Kuflowy Chlupacz
                    • 02-2004
                    • 87

                    #10
                    Dzisiaj dotarły do mnie podstawki.
                    Wielkie dzięki.

                    Comment

                    Przetwarzanie...